Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kbong » 25. Mai 2007, 00:18

Ära siis teistele ära spoili, las teised kogevad sama üllatust ;)
Lõpp küll võttis mõnusalt sees värisema.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 28. Mai 2007, 00:04

Tõesti üks igavene kiuslik seriaal, pidevalt midagi toimub, kuid ühtegi vastust ei anta. Lootsin, et kolmanda hooaja lõpus paljastatakse mõni oluline saladus, kuid selle asemel kuhjati jälle küsimusi juurde. Aga neetult põnev oli küll. Kahjuks nüüd jälle pikk paus, enne kui edasi saab vaadata. Ja oi kus võiks spoilerdamisega nende tuju ära rikkuda, kes veel näinud ei ole :-), kuid olen tubli ja rohkem edasi ei kirjuta.

PS: Wikipedia andmetel tahetakse teha veel kolm hooaega, 4, 5 ja 6, igaüks neist 16 osa pikk.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas kbong » 28. Mai 2007, 01:04

2010 "õnneks" lõppeb tõesti. Praeguse hetkega minu jaoks maailma parim seebikas...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 21. August 2007, 01:36

Mitmendal siis see kolmas hooaeg hakkab?
Üldiselt ma ei saa eriti midagi aru mis seal toimub, jälgin sündmuste põnevuse ja mõne kindla näitleja pärast.
Küsimus:

Kas kolmandas hooajas on mingi üleloomulik tegelane/ koletis vms? :roll:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 04. September 2007, 19:07

Täna siis kolmas siison; mingeid ootusi (räägin mõistagi nendega, kes pole seda netist ära vahtinud)?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 04. September 2007, 19:18

Ma hakkan ka vist uuesti kolmandat vaatama kuni veebruaris neljas tuleb. Kolmanda finaal on lihtsalt nii mindblowing, et tuleb vaadata kõike uuesti.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas r.m.x » 16. Oktoober 2007, 20:41

väga hea sari.
Kasutaja avatar
r.m.x
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 31. August 2007, 08:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 17. Oktoober 2007, 19:37

Jumaldan seda sarja, seda episode guide'i vms vaadates ka sain veidi rohkem selgusele asjades.
Üldiselt on mu peamine nõue see, et Sawyer ega Kate sureks, muidu ma ei vaata enam losti. :D
Sest nad tõsised lemmikud mul seal. Samas on ka teisi meeldivaid tegelasi, isegi Sayid näiteks.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 30. Oktoober 2007, 22:32

Tänane osa oli väga hea ja seletas nii mõndagi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas siilupart » 01. November 2007, 11:19

Ma ikka ka aegajalt jah, sellele seriaalile viskan pilgu peale. Esimest hooaega kui vaatasin, siis ei saanud ma küll eriti oidu sellest milles värk on. Igas osas vist see näitab jälle kellegi minevikus toimunut. Iga hooajaga (nagu näha) asjad arenevad seal ikkagi edasi ka. :D Kuid tuleb tõdeda, et seebikas omakorda põnev ning lausa kutsub vaatama.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas LauraOlen » 07. Detsember 2007, 17:46

Hetkel on vist tõsiselt lemmik seriaal, mulle praegune hooaeg meeldib lihtsalt kohutavalt :!:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 12. Jaanuar 2008, 21:35

Mul ka kõige lemmikum. Üritan mitte ühtki osa vahele jätta. Osaliselt kahju, et ma nii hilja seda vaatama hakkasin (alguse hooajad nägemata), aga tundub, et sisust arusaamise mõttes pole suurt midagi kaotatud.
Nagu selles hooaja sissejuhatuses öeldi, on see tõesti inimestest ja suhetest, mitte niivõrd põnevik.

Karakterid on kõik tõesti väga huvitav ja saladustel vist otsa ega äärt polegi. Jack kui tüüpiline kangelane mulle muidu ei meeldinud, kuid Teiste juures vangistuses olles see kibestunud ja skeptiline suhtumine tõstis tublisti arvamust temast. Aga praegu jah..nagu vanasti. Kate'i asemel otsustaksin kindlasti Sawyeri kasuks (kes on kõige huvitavam ja värvikam seal), aga ta nagu kits kahe heinakuhja vahel.
Locke tundus olevat muidu mõistlik mees, aga viimaseid lollusi arvestades, võiks pakkuda, et ta liiga palju Saksa filme vaadanud :D (plahvatused)
Sayid tundub olevat kõige kainema mõistusega ja arukam. Ja näitleja, kes mängib Beni, sobib suurepäraselt sellesse rolli.

Aga nende Teiste osas tekib küll küsimus, et kaua võib manipuleerida ja mis krt nende eesmärk on.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas _eesti999_ » 02. Veebruar 2008, 10:25

Kanal 2-el veel näidata 3 Losti 3. hooaja osa (viimane osa jaguneb kaheks osaks, seega 4 teisipäeva veel...).
Youtube's sattusin juhuslikult sellise video peale Lost Season 4 Trailer HQ Promo 2
Pole siin foorumis veel sellist linki igatahes leidnud...
ning kui ma õigesti aru sain seda videot vaadates, siis osad ellujäänutest saavad saarelt minema, osad tahavad/peavad sinna jääma. Ning kui uskuda Wikipediat, siis 4 hooaja 3. osas "The Economist" peavad Sayid ja Kate läbi rääkimisi Locke'i pantvangiga, kes võib neid saarelt ära aidata.

Tundub olevat sarnane filmi "The Final Destination" osadele.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Forzelius » 02. Veebruar 2008, 23:09

_eesti999_ kirjutas:Kanal 2-el veel näidata 3 Losti 3. hooaja osa (viimane osa jaguneb kaheks osaks, seega 4 teisipäeva veel...).
Youtube's sattusin juhuslikult sellise video peale Lost Season 4 Trailer HQ Promo 2
Pole siin foorumis veel sellist linki igatahes leidnud...
ning kui ma õigesti aru sain seda videot vaadates, siis osad ellujäänutest saavad saarelt minema, osad tahavad/peavad sinna jääma. Ning kui uskuda Wikipediat, siis 4 hooaja 3. osas "The Economist" peavad Sayid ja Kate läbi rääkimisi Locke'i pantvangiga, kes võib neid saarelt ära aidata.

Tundub olevat sarnane filmi "The Final Destination" osadele.


Sa pole üldse "ära-spoili-teistele" kampaaniast aru saanud???
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas _eesti999_ » 03. Veebruar 2008, 10:55

Forza kirjutas:Sa pole üldse "ära-spoili-teistele" kampaaniast aru saanud???

Vabanudst. Olen alles uustulnuk siin ja pole jõudnud veel kõiki postitusi siin veel läbi vaadata.. Rohkem ei juhtu.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist