Vampiiritapja Buffy

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vampiiritapja Buffy

PostitusPostitas Taavi » 31. August 2005, 20:18

Vampiiritapja Buffy
Buffy the Vampire Slayer (1997 – 2003)

"Igas generatsioonis on väljavalitu... Tema üksi peab vastu astuma vampiiridele, deemonitele ja kurjuse jõududele." Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) teab seda lugu peast ja kui väga ta ka ei prooviks olla "normaalne tüdruk", ei paista tal oma saatuse küüsist pääsu olevat. Õnneks ei ole ta siiski oma võitluses üksi - talle on toeks ustavad sõbrad Xander Harris (Nicholas Brendon) ja Willow Rosenberg (Alyson Hannigan). Ühekoos võitlevad nad deemonitega, pääsatavad maailma ja peavad selle kõige kõrvalt leidma aega koolis käia.

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. September 2005, 07:59

Natuke liiga ära "mukitud" minu jaoks see seriaal. Vähemalt uuemad osad on.

Aga vanu osi on vaadatud küll.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Girl17 » 07. Mai 2006, 22:12

Vanemad osad olid t6esti paremad kui need uuemad...
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Brynety » 24. Juuni 2006, 21:29

meeldib;))
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas Ralf » 25. Juuni 2006, 00:29

esimesed hooajad olid kihvtid ja omapärased, hiljem läks asi kehvaks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CyberRax » 27. Juuni 2006, 22:58

Tõenäoliselt parim sari mis endale senimaani ette sattunud. Piisavalt surmasi (mida teleseriaalide puhul just sageli ette ei tule), korralikud võitlustseenid, meeldivad tegelased. Omaette klassist armulood ning tegelaste silmnähtav arenemine (mida ei suuda ette näidata isegi mitu korda pikema jooksmisajaga mammutseebikad) veel lisaks. Tõsi, kõik hooajad ei olnud võrdse tugevusega (3. ja 4. olid viletsamad, 6. oli veidi teistsugune ning 7. algus jättis kah natuke nõrga mulje) aga kogu sarja ulatuses saab ainult kiidusõnu lausuda. Et sarja lõpp kõik olulisemad niidid kokku tõmbas ning ettevõtmine nagu kord ja kohus ära lõpetati on samuti ilmselge pluss. 7,5/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 30. Juuni 2006, 18:16

Võib olla sarjana tasemel nagu CyberRax kiitis, kuid mulle selline stuff ja teema peale ei lähe. Olen vähe osi näinud, kuna enamjaolt ei viitsi vaadatagi - liiga igav ja üleloomulik minu jaoks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas splashh » 04. August 2008, 00:23

Ei kippunud väga vaatama. Hämmastavalt ühekülgsed tegelased. Jama süžee.
Võitlusstseenid olid enam-vähem ja "vampiiride" meik ka...
splashh
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 03. August 2008, 23:57

PostitusPostitas LiveForThis » 04. August 2008, 00:40

Seda sarja alguses veidikene püüdsin vaadata aga siis vajus selle jälgimine lihtsalt ära.
Põhjus peitus sarja nõrgas ülesehituses.Kõik tegelased olid omaette lamedad.Polnud nagu mitte kellegile kaasa elada.
Kõik see vampiiriteema oli üldse kuidagi labaselt kokku taotud jne.

Vahel kui Buffy kõrva jälle satub siis mõtlen et kuidas Joss Whedoni Firefly(mis on minu totaalne lemmik) on niivõrd hea aga see Buffy niivõrd vilets.
Imelik kohe.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 04. August 2008, 08:42

Ma ise küll ainult kolm hooaega näinud, kuid mulle küll meeldib. Toredad tegelased, huvitav sisu ja palju nalja ning draamat. Esimese hooaja järgi ei tasuks oma arvamust kujundada, sest sarja tõeline hing lööb välja alles teises hooajas, kui lugu võtab kindlama suuna. Kolmas hooaeg ei ole nii hea kui teine, kuid sellegipoolest väga hea.

Tegelasi ühekülgeks ma küll ei tembeldaks, kuigi arvatavasti selline arvamus võib kujuneda küll, kui esimesest hooajast kaugemale ei saa.

Ja kui see tõesti nii vilets on, siis võite ju sõsarsarja "Angel" vaadata.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Kidd » 04. August 2008, 10:11

Idee on hea, vampiirid meeldivad mulle igas asendis, kuigi sari ise on kuidagi odavalt tehtud. :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas cosmicDancer » 19. Jaanuar 2009, 16:01

Ütlemata lahe ja fantaasiarikas sari. "Odavalt" tehtud kollid ja võttepaigad mind ka ei häiri, annab sellise laheda camp'i ilme sellele, kõikides sci-fi sarjades ei peagi olema hullult realistlikud CGI monstrumid. Pealegi see ongi karakteripõhine sari, igal tegelasel on oma koht ja tegelastevaheline nutikas dialoog nö "kannab" seda sarja. Eriti tore on see kuidas alati on vähemalt üks tegelane, kes on "liiga" otsekohene ja ütleb teistele välja kui need nõmedalt käituvad - alguses Cordelia, hiljem Spike ja Anya, veidi ka Dawn. Ja riske ei kardeta ka võtta - mõelge 4nda hooaja viimasele osale, mis oli peaaegu Lynch'ilik, mida absoluutselt ei ootaks selliselt pealtnäha "pubekasarjalt".
Lausa kahju kui paljud inimesed jäävad omale pähekõrvetatud stampide tõttu nii loovast ja lahedast sarjast ilma - paljud võtavad kohe selle suhtumise, et "sci-fi ja ameerika teismelised = NÕME"
Väike soovitus ka - kui teile meeldib Buffy, siis võib-olla meeldiks teile ka Veronica Mars http://www.imdb.com/title/tt0412253/. Seal pole küll seda üleloomulike jõudude elementi, aga tugevad Buffy mõjutused on küll tunda - tugev ja nutikas teismelisest tüdrukust naispeaosaline, kes oma humoorikate kaaslastega lahendavad inimeste probleeme.
there's too much caffeine in your bloodstream
and a lack of real spice in your life
Kasutaja avatar
cosmicDancer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 23. Juuli 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

Buffy tuleb tagasi!!!!!!

PostitusPostitas kiisu12 » 09. Aprill 2009, 22:48

Sarah Michelle Gellar peab väidetavalt läbirääkimisi, et osaleda vampiiritapja Buffy filmis.

31-aastane näitlejanna lõpetas seitse aastat kestnud teleseriaali 2003. aastal, kuid nüüd võib Sarah vampiirikütina kinolinale jõuda, kirjutas WENN.

&laquo;On idee, et film näitab teda vanemana ja võib-olla isegi emana,&raquo; rääkis allikas portaalile ShowbizSpy. &laquo;Praegu on Michelle’il kiire aeg, kuid Buffyl on palju fänne.&raquo;
kiisu12
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 19. Märts 2009, 15:47

PostitusPostitas kiisu12 » 14. Aprill 2009, 21:15

Kas midagi uut on Buffy kohta? :) :)) :) :))
kiisu12
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 19. Märts 2009, 15:47

PostitusPostitas JazZ- » 21. Aprill 2009, 22:59

Minu teada just viimaste andmete kohaselt seda filmi ikkagi ei tule. Mis on mõnes mõttes vist isegi hea, sest siis ei oleks see enam ikkagi päris see Buffy.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist