Letterkenny

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Letterkenny

PostitusPostitas JazZ- » 15. August 2018, 12:46

Letterkenny
Letterkenny (2016)

Taibukas ja tempokas komöödia Kanada väikelinnast Letterkennyst ja seal elavatest inimestest. Kui tööd on tehtud, siis tõsine töömees (ka kõige kõvem tüüp Letterkennys) Wayne ning tema sõbrad Dan ja Darryl, istuvad maha, joovad õlut ja arutavad maailmaasju.

Ülevaate lisas: Kadii

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Letterkenny

PostitusPostitas Kadii » 15. August 2018, 14:53

Mina ja 0ll, kui keegi ütleb, et ta pole ikka veel Letterkennyt vaatama hakanud -
Spoiler :
Pilt

Tegemist ei ole kindlasti sarjaga, mida muude tegevuste kõrvale vaadata. Kirjutasin kaks aastat tagasi "Viimane seriaal, mida .." teemas:
Kadii kirjutas:Letterkenny esimene hooaeg, subtiitreid veel ei ole, seega ei saanud poolest tekstist aru, aga naljakas oli ikkagi.

No nüüdseks on subtiitrid olemas, aga tihtipeale ei saa ikka aru, sest nende släng on ikka nii üle võlli ja võõras. AGA naljakas on ikkagi. Nende pun'id on eriti ägedad, banter on kiire ja superwitty ja ma ei oska neid sõnu piisavalt hästi eesti keelde panna, et see annaks edasi, kui äge see ikka on.

Kõigile on midagi:
Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt

Niiet:
Spoiler :
Pilt

et siis
Spoiler :
Pilt
Pilt

ja
Spoiler :
Pilt

Hetkel viis hooaega, igas kuus osa, pluss kolm hooaegadevahelist osa, see on täiega kerge bingemisematerjal. Mul on selline tunne, et Jolt'ile meeldiks see sari kindlasti. (Also, kui juba mina viitsin posti gife otsida, siis pean ikka vaimustuses olema.)

Pitter patter!
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Letterkenny

PostitusPostitas Jolt » 23. August 2018, 13:30

Mina, kui ma lugesin Kadii postitust teemas "Viimane seriaal, mida .." selle sarja kohta...
Spoiler :
Pilt

Mina, kui lugesin selle sarja pealkirja nüüd, kus see on saanud omaette teema...
Spoiler :
Pilt

Mina kui ma nägin, kui palju tööd Kadii selle postituse valmistamise nimel oli teinud...
Spoiler :
Pilt

Mina, kui ma näen, et mind on ära nimetatud...
Spoiler :
Pilt

ja seejärel...
Spoiler :
Pilt


Igatahes, läksin Kadii välja visatud konksu otsa ja vaatasin ära sarja cold open'i. See pani otsuse lukku! Sowry, kõik poolikud sarjad, mille vaatamist järjekordselt edasi lükkasin.
Kuna "Lettekennyst" on vaadatud umbes täpselt 1,5 hooaega, siis midagi põhjapanevat kogu sarja kohta ma veel öelda ei oska. Aga praegu igatahes on see Kadii poolt kirjeldatud mitmekordselt üle võlli keeratud dialoog ning need tegelased väga sümpaatsed. Karakterid on siin paljuski asendatud karikatuuridega. Kuigi mingi mitmekihilisus on läbi üheksa vaadatud episoodi neile siiski peale ladestunud. Aga karikatuurid või mitte, need tegelased esindavad midagi väga tuttavlikku ja seega mõjuvad nad ehedalt. Mulle meeldib ka see, kuivõrd argised on need probleemid, millega Letterkennys tegeletakse. Samuti on sümpaatne too huumori toon, mis on valitud. See annab kogu sarjale mingi siiruse, mida väga tihti ei koge. Tonaalsuse mõttes nüüd võrdlus teisest spektri otsast, aga viimati tajusin midagi sarnast "Peep Show'd" vaadates. Jah, PS peategelased eksisid tihti ja käitusid hooti suisa jälestusväärselt. Aga ikka elasin läbi kõigi ebamugavate sündmuste neile kaasa. "Letterkennyga" on sarnane lugu. Vaadates on tunne nagu veedaks aega sõpradega.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron