Stiilne viisik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Stiilne viisik

PostitusPostitas JazZ- » 25. Aprill 2018, 16:26

Stiilne viisik
Queer Eye (2018)

Stiilne, lõbus ja haarav tõsielusari viiest mehest, kes oma head maitset ja elukogemust kasutades ühe täiesti mittemidagiütleva mehe välimust ning elustiili muutma asuvad. Asjatundjate viisik rõhub tõdemusele, et mehed ei aimagi, mida naised tegelikult tahavad; seega on hädavajalik jagada kõikvõimalikke kogemusi moe, toidu, veini, käitumise, kodusisustuse ja kultuuri vallas.

"Stiilne viisik" on Netflixi uusversioon 2003. aasta seriaalist "Appi tõttab stiilne viisik".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Stiilne viisik

PostitusPostitas Kadii » 25. Aprill 2018, 17:13

No milline teenindus, tänks, Jats :D

Aga ütlen siis kohe siia otsa, et kui teil on tahtmine vaadata midagi rõõmsat ja südantsoojendavat, mis teeks meele heaks ja olemise soojaks, siis Queer Eye uusversioon on selleks väga hea võimalus. Tekitab tundeid ja on naljakas ka kõigele lisaks. Hea homofoobiakäsimüügiravim, mis sümptomeid leevendab.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Stiilne viisik

PostitusPostitas JazZ- » 25. Aprill 2018, 17:35

Ma pole originaalsarja kunagi jälginud, Netflixi vihkan südamest ja suuremaks asjaks reality fänniks (mõne tugeva erandiga) ennast ka ei loe, aga Kadii suutis kõigest eelnevast hoolimata sarja esimese osa koos selle fookuses oleva südamliku rekkamehega* mulle üsna kiiresti maha müüa.

* see sõna on vist faktiliselt vale, aga annab vähemalt põhimõtte enam-vähem edasi

Pilt

Lisaks sellele kurvale (aga muhedale) onklile murdis mu südame ka fakt, et Antoni Porowski gei on. Kuna (sarnaselt ühe päeva tagusele minule) pole ilmselt keegi kursis, kes ta on, siis paneksin siia mõne tema pildi, aga kuna kõik Google'i vasted näevad välja umbes sellised ja katsuvad sõbraliku PG-13 foorumi piire, siis jätan teid hetkel pimedusse (sest fv armastab traditsioone ja linkide avamine ei kuulu nende sekka).

Kadii kirjutas:Hea homofoobiakäsimüügiravim, mis sümptomeid leevendab.


Kui originaalseeria fv kommentaare lugeda, siis olen selle toimeaines natuke skeptiline - vähemalt Forzale küll ei mõjunud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist