24: Pärand

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

24: Pärand

PostitusPostitas Ronet » 05. Veebruar 2017, 19:09

24: Pärand
24: Legacy (2017)

Pärast missiooni, mille käigus kõrvaldati oluline terroristide liider, naaseb sõjakangelaseks kuulutatud Eric Carter (Corey Hawkins, "Straight Outta Compton", "Elavad surnud") Ameerikasse, kuid avastab seal, et tema ise ja kogu missioonil osalenud rühm on nüüd kättemaksuks sihikule võetud. Carter peab paluma abi oma elu päästmiseks ja püüab samas ära hoida ühe suurima rünnaku Ameerika pinnal. 12-osalise sarja tegevus toimub reaalajas 12 tunni vältel.

foxtv.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Garli » 07. Veebruar 2017, 00:25

Vaatasin esimese osa ära. Terve episood oli nagu klassikaliste "24" klišeede kogumik ja ma mõtlen seda kõige paremas mõttes, sest mul oli nende tõttu vist enam-vähem terve aja nägu naerul. Pole muidugi õige asi, sest Bauerit pole, aga parem kui mitte midagi. Blackjack tundus äge ja kerge oli talle kohe kaasa elama hakata. Ootan uusi episoode.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Forzelius » 07. Veebruar 2017, 13:21

Garli kirjutas:Vaatasin esimese osa ära. Terve episood oli nagu klassikaliste "24" klišeede kogumik ja ma mõtlen seda kõige paremas mõttes, sest mul oli nende tõttu vist enam-vähem terve aja nägu naerul. Pole muidugi õige asi, sest Bauerit pole, aga parem kui mitte midagi. Blackjack tundus äge ja kerge oli talle kohe kaasa elama hakata. Ootan uusi episoode.


What Garli said. Also
Spoiler :
nice Edgar Stiles mention
.
Üldiselt pole ma väga üllatunud isegi, et see ok oli, sest 24 loojate-tegijate selgroog on selles ka olemas. Peategelane tundub ka suht sobiv olevat.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Forzelius » 09. Veebruar 2017, 02:40

Hea teine osa ka. Läheb ilusti käima see ~9 paralleelliini korraga arenemine. Üks asi, mida ma ikka igatsema jään, on see 24 osa formaat. Mitte miski ei asenda seda, kus tegelased peavad pikema perioodi vältel adapteeruma teise kellaajaga, kus võimalused ohte lahendada on väiksemad. A'la ööstseenid season 5 martial law ajal poleks elusees nii hästi toiminud, kui seal tunde oleks skipitud. 24:LAD vist händlis seda nii, et seal oligi üks suur hüpe mingi enne viimast osa? Ei mäletagi enam.
Aga tulles tagasi praeguse asja juurde, siis väga classic 24 feel on, mis on loomulikult ilmselt ka tegijate eesmärk. Võtad Kieferi ära, siis pead kuidagi korvama. Also see osa pundiga liitunud ka Cassar, mis on väga nice. Howard Gordon on vist ainsana suurematest puudu veel, kui Cochranit mitte arvestada.
Aa, ja see "based on tv show 24 created by joel surnow and robert cochrani" tiiter on ka weird af näha.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Rain » 09. Veebruar 2017, 07:45

Viskasin ka puht huvi pärast sellele pilgu peale. Esialgu tahaks ära mainida, et kunagi ammu omadel aegadel viskasin Kieferi "24"-le pilgu peale. Andke mulle või laksu, aga too mulle meeltmööda polnud. Aga antud seriaali puhul võin juba kahe esimese episoodi najal julgelt väita, et see mulle miskipärast täitsa meeldib ja hoian edaspidi sellel kindlasti silma peal.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Defexer » 23. Veebruar 2017, 17:12

Üllatavalt hea on, esimene osa jättis oma väga halva cgi poolest vähe hapu mulje aga edasi on kõik postiivsemas suunas liikunud. Peategelane jättis juba straight outta comptonist meeldiva mulje.

Bauerist ja muudest tegelastest mõnus vaheldus.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Defexer » 23. Aprill 2017, 11:57

Hooaeg meeldis ja sümpaatsed tegelased olid, veits räpi gängsta hoodi ka sisse toodud ja normaljok. Sisus oleks võinud vähe rohkem traagilisi tagasilööke võinud olla aga meelelahutusena läks peale küll.

Spoiler :
Tony sisse toomine oli cool


Kuskilt lugesin, et reitingud pidavat madalad olema ja teist hooaega pole veel kinnitatud, et eks näis.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: 24: Pärand

PostitusPostitas Garli » 23. Aprill 2017, 12:36

Meeldejäävaid momente oli omajagu, aga kokkuvõttes siiski selgelt kõige nõrgem asi, mis "24" kunagi teinud on. Isaac oli uutest tegelastest kõige lahedam. Teate-küll-keda oli ka muidugi tore uuesti näha, aga reaalselt ei teinud ta siin mitte midagi asjalikku. Lihtsalt alatu promotrikk, et originaalsarja fännid ka vaataksid.

Kuna nad ilmselgelt ei taha seda seriaali mitte kuidagi ära lõpetada, siis loodan pigem, et Legacy teise hooaja asemel tuleb paari-kolme aasta pärast mingi uus Live Another Day-sarnane asi. Eeldusel, et Kiefer ka tagasi viitsib tulla.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron