Leegion

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Leegion

PostitusPostitas Ronet » 13. Jaanuar 2017, 17:50

Leegion
Legion (2017)

David Haller ehk Leegion (Dan Stevens, "Downton Abbey") on piinatud mees, kelle väge on raske mõista. Ta on Marveli X-Meeste universumist tuttav mutant, kellel diagnoositi juba noorena skisofreenia. Nüüd kummitavad teda arvukad lõhestunud isiksused ja igaüks neist annab talle mingi erilise väe, kuid Davidit ennast huvitab ainult terve mõistuse leidmine. Ta on juba loobumas ja kõigele käega löömas, kui kohtub ühtäkki oma unistuste tüdrukuga.

foxtv.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Leegion

PostitusPostitas Kadii » 03. Veebruar 2017, 15:16

Tahaks juba täiega näha, aga ma kardan, et mu suur ootusärevus rikub asja ära ja see pole tegelikult üldse nii hea, kui ma ootan
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Leegion

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Veebruar 2017, 22:27

Kadii kirjutas:Tahaks juba täiega näha, aga ma kardan, et mu suur ootusärevus rikub asja ära ja see pole tegelikult üldse nii hea, kui ma ootan


Ootan ka väga! Aga tänud, nüüd hakkasin ka kartma, et polegi nii hea kui tundub. :irw: Metacritic on abiks uute sarjade vaatamisel. Uus sari väljas, püüan esimese osa ära vaadata ja otsustada kas jätkan vaatamist või ei. Ise uute sarjade kohta infot ei otsi. Ei loe tutvustusi ega vaata erinevaid klippe. Aga selle sarja reklaami olen korduvalt FOX'i kanalilt näinud. Olin koheselt ootusärevuses. Kui esimest korda reklaami nägema sattusin ja uurisin millal see sari väljas, olin pettunud, et nii kaua vaja oodata. Nüüd enam õnneks mitte nii kaua. Wii. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron