Knick

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Knick

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2016, 21:36

Pilt

"Knick" vaatleb 1900. aastal New Yorgis Knickerbockeri haiglas töötavate novaatorlike kirurgide igapäevast elu.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Knick

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2016, 21:37

Unikaalne ja üllatavalt paeluv haiglasari, kus põimuvad 20. sajandi alguse meditsiini õudused, paheliste tegelaste sepitsused-salakavalused ning Cliff Martinezi läbi ja lõhki anakronistlik elektrooniline (!) muusika. Clive Owen, minu peamine põhjus sarja tšekata, juhib seda morbiidset etendust kenasti, ent kõrvaltegelasedki mõjuvad huvitavalt. Eriti meeldib Algernon ja kohe väga põnevaks muutus lugu viimases vaadatud osas, kus
Spoiler :
Thackery tema salajasest kliinikust teada sai.

Vaataks sarja ainult nende lahedate instrumentide pärast, mida lõikustel jne kasutatakse (lahedalt mõjus Algernoni tolmuimejast leiutatud vidin), aga dramaturgiliselt ka väga toimiv sari (minu jaoks). Hästi filmitud ka, osade stseenide üles võtmine madalalt käsikaameraga on kena nõks (Soderberghi käeosavus, mis muu).
Olen esimese hooaja varsti lõpule jõudnud.

Pilt

Ja loomulikult istub, et sari ei tee mingeid ilustusi kirurgiliste protseduuride osas. Aga samas ei tundu see ka odav, lihtsalt aus ja bravuurne.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron