Jutlustaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jutlustaja

PostitusPostitas Ronet » 24. Mai 2016, 00:45

Jutlustaja
Preacher (2016)

Oma koguduses ime tunnistajaks olnud Jesse Custer (Dominic Cooper) otsustab uue vampiirist sõbra Cassidy (Joseph Gilgun) abiga üles otsida Jumala enda.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Jolt » 26. Mai 2016, 11:25

Ei mäleta, millal viimati ootasin mingi uue sarja linastumist. Reeglina magan vähemalt pool kuni paar hooaega asjad maha. Aga uudised ja tagasiside Preacheri kohta on ootused ikka täitsa kõrgeks kruvinud ning seega hakkan alates Justified'st esimest korda jooksvat sarja kohe vaatama. Kohe siis, kui viimaks koduarvuti juurde jõuan.

Mind huvitab väga, mida mugandada ja muuta otsustatakse, sest koomiksis on väga mitmeid täiesti bat-shit-insane hetki. Rangelt truud adaptsiooni ei kujuta kuidagi ette, olulisem on koomiksi toon ära tabada. Igatahes näib hetkel - ilma ühtki osa nägemata -, et kõik lõppes kõige paremal moel ning need edasilükkunud ning mittemillegini viinud filmiadaptsioonid olnuks vale moodus kogu seda tegelaste värvikirevust ning lugude kõrvalpõikeid mingiks mõistlikuks narratiiviks kokku pakkida. Sarjana peaks olema seda yarni palju parem lahti kerida.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Ronet » 26. Mai 2016, 12:24

Ma kardan, et nad jäävad Annville'i liiga kauaks toppama. Ikka väga palju regulaarseid tegelasi nende kolme ümber.

Alguses otsisin pidevalt koomiksiga sarnaseid jooni, mistõttu oli sarja süvenemine veidi raskendatud, AGA pärast Eugenega jutuajamist olin juba rohkem investeeritud.

Koomiksiga olen muidu Saint of Killersi alguses.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Jolt » 20. Juuni 2016, 10:27

Ronet kirjutas:Alguses otsisin pidevalt koomiksiga sarnaseid jooni, mistõttu oli sarja süvenemine veidi raskendatud, AGA pärast Eugenega jutuajamist olin juba rohkem investeeritud.


Olen nüüdseks kolm episoodi ära vaadanud... Ja ma ei tea kas teemasse süüvimine toppas ikkagi selle taga, et otsisid liigselt paralleele. Minu meelest olid esimesed kaks osa kuidagi väga hüplikud ka siis kui ei otsi sarnaseid jooni algmaterjaliga. Preacher oli esimene tõsine koomiksilugu, mille aastate eest läbi lugesin. Seetõttu on mälestused detailide osas üsna tuhmiks jäänud ning mina üritasin pigem lool ennast kanda lasta. Aga alguses ei tulnud see kohe kuidagi välja.
Sarja vaadates tundus, et nad hakkasid lihtsalt liiga suurelt peale. Liigselt karaktereid, kes hajutavad tähelepanu, on koondunud ümber peategelase, kes on toimuvast isegi suuremas segaduses kui vaataja. Võiks ju ka öelda, et see et Jesset otse kui kantakse kaasa või ta upub muude teemade vahele kuidagi ära on lihtsalt kunstiline võte, et vaataja peategelase samastuda saaks... aga kuidagi frustreeriv oli vaadata ikkagi.

Kolmas episood seevastu tundus juba kuidagi ühtsem. Vb söön juba õhtul enda sõnu, aga momendil tundub nagu Preacher oleks mingi hoo sisse saanud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Ronet » 02. August 2016, 07:12

Ma arvan, et aeglane algus lunastas end finaali ajaks küllaga. SEASON 2 GET HYPE!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Jolt » 02. August 2016, 09:44

Panin vaatamise ajutiselt pausile. Just selle sama konarliku ja vb ebamäärase tooniga alguse tõttu. Dunno isegi millest see tuli, aga olin haibi endas viimse vindini pingule keeranud - ootused olid vähemalt kahe teineteise kukil seisva kaelkirjaku kõrgused.
Püüan hetkel järjele jõuda mitme kiidetud sarjaga ja selle tõttu oli üsna ilmne võrdlus silme ees. Vähemalt sarja sisse elades töötab binge'imise mudel kõige tõhusamalt.
Järgmisi hinnanguid annan seega esimesele hooajale kui tervikule.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Kadii » 11. Juuli 2017, 21:57

Teine hooaeg aeglusega küll ei hiilga, siiamaani on väga põnev olnud igastahes.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Jutlustaja

PostitusPostitas Cochrane » 30. Juuli 2017, 17:25

Nõus, päris mõnus tempo on peal olnud ja tegelased jätkuvalt huvitavad. Jätkuvalt ei saa algmaterjaliga võrrelda, aga puhtalt teleseriaalina töötab.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron