Ameerika krimilugu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ameerika krimilugu

PostitusPostitas Soprano » 27. Aprill 2016, 14:13

Ameerika krimilugu
American Crime Story (2016)

Antoloogiaseriaal, mis keskendub erinevatele kuritegudele läbi ajaloo.

Esimese hooaja keskmes on 1994. aastal aset leidnud Nicole Simpsoni ja Ronald Goldmani mõrvad ning sellele järgnenud kurikuulus O.J. Simpsoni kohtuprotsess, mis kujunes meediatsirkuseks, mida jälgisid televiisori vahendusel miljonid silmapaarid.

Ülevaate lisas: Garli

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Ameerika krimilugu

PostitusPostitas Forzelius » 05. Oktoober 2016, 13:30

No ikka väga nauditav vaatamine oli. Väga kvaliteetselt kirjutatud-jutustatud lugu. Perspektiivid-narratiivid fiktiivsete tegelaste ning päriselu vahel oli kütkestav vaatepilt. Ei mingil moel mingi lemmik antoloogiahooaeg eales, kuid ma ei mäleta viimast (AHS, Fargo, TD) sellist sarja, kus mul oleks peale hooaega säärane rahulolu olnud. Kõik oli nii hästi jutustatud, kõik sobis. Võib-olla aitas kaasa see, et tegemist tõestisündinud looga ja mingeid TD 2. hooaja sarnast clusterfucki oli seeläbi lihtne vältida, sest algus ja lõpp olid selgelt olemas, aga tõesti - kõik seoti ilusti kokku.

Ma pole veel väga viitsinud uurida, kui palju seal tõde ja kui palju Hollywoodi oli, aga üsna hästi oli näha, miks see kaasus kaitsemeeskonna jaoks kokku kukkus. Igal tasemel mängiti nad üle. Raske on muidu lahti mõtestada sellist seriaali. Piir pärismaailma ning seriaali vahel on üsna habras mingil hetkel. Üks asi jäi mingi hetk muidugi segaseks - kellele ma siin kaasa pidin elama? OJ'le, kes oli obv süüdi? Marsha, kes oli ebasümpaatselt külm? Ühele teistest advokaatidest? Peategelane praktiliselt puudus. OJ, nimitegelane, jäi vast kõige kaugemaks, aga see oli ka hea. Andiski rohkem sellise kroonika tunde.

Esimene oli fantastiline. Ootan huviga teist hooaega, mis peaks rääkima Katrinast (ise oleks võib-olla mingit natuke tundmatumat teemat tahtnud).
Series creators Alexander and Karaszewski will not be returning for the second season
See teeb natuke murelikuks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika krimilugu

PostitusPostitas Garli » 05. Aprill 2018, 17:15

Pilt

Darren Criss pärast seda, kui ta teise hooaja eest kõikvõimalikud auhinnad taskusse on pistnud.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron