Varjudemaa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Varjudemaa

PostitusPostitas Rasmus » 19. Märts 2016, 15:34

Varjudemaa
Varjudemaa (2015 – 2015)

Rita (Karin Rask) saab teate, et tema isa on surnud ning pöördub oma kodulinna, kust ta lahkus 20 aastat tagasi. Saaremaal toimuv lugu võtab keerulised ja põnevad pöörded, kui Rita avastab, et tema isa surm ei olnud õnnetus. Algab uurimine, mille käigus tulevad päevavalgele ka muud saladused, mis ulatuvad 20-aasta tagusesse aega.

Ülevaate lisas: Kermit

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Varjudemaa

PostitusPostitas Kermit » 19. Märts 2016, 15:43

(Ise lisasin, ise kommenteerin)

See oli pikk ja vaevaline periood, mil ma ei suutnud vaadata kodumaiseid sarju. Lihtsalt, midagi huvitavat polnud ja Õnne 13 ei lähe arvesse, eksole.
Õigupoolest Varjudemaa vaatamiseni viis mind asjaolu, et kogu helikujunduse on teinud andekas muusik Mauno Meesit. Millalgi tutvusin siis ka sarjaga. Karin Rask, kes peaosas mängib, meeldis mulle varemgi. Kuid nüüd ma nägin tema oskusi ja võimeid ja see vaimustas. Üldiselt Eesti seriaalides on mängus keerulised inimsuhted. Nii ka selles sarjas. Kuid need olid ilmekad, usutavad.
Siia juurde mainiks ära veel selle, et Ivo Reinok tegi ka suurepärase rolli, mängides mingit veidrat aregupeetusega hälvikut, kes aitas loo arengule palju kaasa ning tegi asju huvitavamaks. Igatahes, väga julge roll. Ta meenutas muidu väga Tommy Cashi :D mingit freak-versionit.

9/10
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist