Su nägu kõlab tuttavalt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Rasmus » 16. November 2015, 21:24

Su nägu kõlab tuttavalt
Su nägu kõlab tuttavalt (2013)

"Su nägu kõlab tuttavalt" on TV3 pühapäevane hittsaade, kus kodumaised tähed kehastuvad igal nädalal erinevateks kuulsateks lauljateks ja artistideks. Osalisi hindavad kohtunikud. Saate formaat põhineb Hispaania telesaatel "Tu cara me suena".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Pixie » 18. November 2015, 18:17

Kunagi alguses tundus isegi mõnevõrra äge ja koomiline, aga nüüdseks end nii ammendanud. Ei paku huvi parodeerijad ega parodeeritavad. Ega ka see, kas žürii on lõpuks ära otsustanud, kas nad tahad ikka paroodiat või täpselt järgi tegemist. Meh. Ainsa plussina mainiks Avandi valikut saatejuhi rolli.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Rasmus » 09. Detsember 2015, 18:34

Ma pole enda arust kolme hooaja jooksul ühtegi saadet (tervikuna) vahele jätnud, nii läks ka sel korral. Formaat on iseenesest lahe, aga neli kohtunikku on ilmselge overkill ja venitamist ka vähe rohkem, kui tarvis oleks. Muidu olen saanud Mart Sanderi osad skippida, aga sel hooajal pidin saatele pisut rohkem aega kulutama, kuna oli pidev võimalus, et Märt Avandi mõne geniaalse nalja teeb. Taseme põhjal ei oska väga teiste hooaegade võrrelda, kõigis on enamvähem võrdselt andekaid ja andetuid osalejaid olnud. Esimesele kahele jääb igatahes alla, kolmandast vast ikkagi parem, kuna seal võttis Luisa Värk keskmist taset vähemalt kümnekordselt alla.

Läbiv lemmik oli loomulikult Saara Kadak, kes on lihtsalt kõige imelisem inimene ever, nii et pikemat põhjendust tarvis pole - täiesti fantastiline lauluhääl ja kena keha. Ainuke vähe nõrgem esitus oli tal teises saates, kui Sex Pistolsit kehastas.
Teine lemmik oli Liina Vahtrik, kelle huumorimeel mulle alati väga meeldinud on, ja julgeks arvata, et ta on terve nelja hooaja peale naisosalejatest parim parodist. Pani alati mõnusalt üle, aga samas tobedaks ei muutunud. Kahju, et ta finaali loovalikuga niivõrd alt läks, muidu oleks võinud isegi ehk konkurentsis olla. Oleksin tegelikult tahtnud Blondie ja Nana Mouskouri ka oma edetabelisse paigutada, aga kuidagi ei mahtunud.
Veel meeldis mulle Sepo, isegi kui tema esitused alati (või siis mitte kunagi) kõige täpsemad ja originaalilähedasemad polnud. Korvas selle kõik oma jutu ja arusaamatult tabava huumorimeelega.
Ja viimane lemmik, muidugi pisut kallutatud põhjustel, oli Mikk Mäe, kes läbivalt ebanormaalselt palju heiti ja kohtunikelt liiga madalaid punkte sai. Ta oli üks väheseid, kes stabiilselt igas saates täiesti korraliku esituse tegi, aga kuidagi selle käigus kohtunikele märkamatuks jäi. Õnneks finaalis sai ta publikult vääritud vastuvõtu ja end täielikult tõestada.

Minu isiklik esikümme:
1. Mikk Mäe ja Sepo Seeman - Elina Born & Stig Rästa - "Goodbye to Yesterday"
2. Saara Kadak - Toomas Uibo - "Võõras mees"
3. Juss Haasma - Raul Sepper - "Sein on ees"
4. Saara Kadak - Kate Bush - "Wuthering Heights"
5. Liina Vahtrik - Winny Puhh - "Vanamutt"
6. Lenna Kuurmaa ja Saara Kadak - Sõnajalad - "Tulge kõik"
7. Mikk Mäe - Eduard Hill - "Trololo"
8. Juss Haasma - Jan Uuspõld - "Tramm nr. 66"
9. Sepo Seeman - Aretha Franklin - "Think"
10. Liina Vahtrik - Iron Maiden - "The Number Of The Beast"

Jussi võidu üle on suhteliselt keeruline heameelt tunda, ei tunne absoluutselt, et ta seda väärinud oleks. Umbes sama arusaamatu fenomen nagu Tanel Padar 1. hooajas. Saarast paistis annet märksa selgemalt. Tõestus:

Pilt

Uut hooaega ma ootama ei jää, aga kui see siiski tuleb, siis vaatamata ei jäta.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas JazZ- » 12. Detsember 2015, 17:25

Erinevalt kasutaja Rassust pole mul jälle seni ühtegi hooaega täispikkuses ära vaadata õnnestunud. Seekord läks küll tavapärasest pisut paremini, aga finaaliks sai kahjuks ikkagi võhm otsa. Universumil siis, sest ei leidnud ühtegi võimalust, kuidas seda õigel ajal vaadata saaksin. Hiljem polnud juba enam niisama erilist motivatsiooni, sest võitja oli teada ja esinemiste klipid olin ka läbi sirvinud. See peaks kõikidele puuduvatele telekatele korralikuks õppetunniks olema.

Mulle isiklikult on tänavune hooaeg ehk isegi kõige parem tundunud. Asi võib olla selles, et:

a) Mul niisama puuduvad igasugused mälestused eelmistest hooaegadest.
Spoiler :
Pilt


b) Olen tugevalt kallutatud Märt Avandi juhipositsioonile pääsemisest. Peale selle, et Avandi huumorimeel on mu enda omaga väga sarnane, on mind temaga ka välimuselt võrreldud vist rohkem kui ühegi teise inimesega maailmas. Nii et kuidas saaksingi endaga võrdväärselt ilusa inimese juhitavasse saatesse negatiivselt suhtuda.

Mis saates osalejatesse puutub, siis mu arvamus laiemast massist vist kahjuks väga ei eristu. Aeg, mil Mikk Mäe mu poolehoiu võita suudaks, pole veel käes ja oma osa selles mängib Sky Plus - umbes 5 korda ühe tunni jooksul. Sellegipoolest poleks ta oma esituste põhjal igas saates viimast kohta ka väärinud.
Mu isiklik lemmik oli Liina Vahtrik, kes konstantselt tugevaid esitusi tegi ja suhteliselt laias ampluaas oma tugevusi demonstreerida sai. Lisaks tundub ta tohutult sümpaatne inimene olevat, keda sellel rindel ehk ainult Sepo edastada suutis. Juhul kui seekord ka viimases saates mingeid eriauhindu jagati, siis loodan, et Sepo sai vähemalt "maailma kõige toredama inimese" tiitli, sest vastasel juhul olen oma usu Eesti riigi õiglussüsteemi täielikult kaotanud.
Saara Kadaku suhtes on mu tunded pisut vastakad - alguses polnud ma just väga kaugel "Saara Kadaku fännklubi algatamise statistika" teema tegemisest, sest ta lauluhäälel on varjundeid küll vist rohkem kui hallil ning samuti tundub ta niisama imearmas inimene olevat ja tahaks talle kohutavalt pai teha (nagu need härrasmehedki). Lisaks avastasin tänu ta 1. saate suurepärasele "Wuthering Heightsi" esitusele enda jaoks Kate Bush'i ja selle eest jään talle igavesti tänuvõlglaseks. Kui ma Saaras aga terve hooaja jooksult ühtegi näilist viga tuvastada ei suutnud, tekkis mul tema suhtes kerge vastumeelsus - sõna, mis siinkohal tähendab kadedust, et ma ise nagu väike poiss laulda ei oska. Õnneks tuli ühes saates välja, et Saara oli koolis kõigest keskpärane õpilane. Minul oli geograafia viis, nii et pole just raske öelda, kes lõpuks võidumees on. Kui viimast saadet vaatasite, siis teate, et selleks on Juss. Ise oleksin ta paigutanud umbes 3. kohale, sest olen elu jooksul näinud ainult paari "Kättemaksukontori" osa. Samas lunastas Juss ennast piisavalt selle No Mercy esitusega, mis minu jaoks hooaja humoorikamate hulka kuulus, nii et väga pikka viha ta triumfi üle pidada ei suutnud.
Veel tuleks ära mainida, et Andrus Vaariku kommentaarid koos talle omase naeruga teevad päeva alati umbes viis korda rõõmsamaks. Andrus ja Saara on muide lõpetanud minuga sama keskkooli. Ei tahaks küll viidata, et kõik andekad ja toredad inimesed tulevad just sellest konkreetsest instituudist, aga faktidest mööda vaadata on ka raske.

Proovisin esialgu ka esituste TOP10-t koostada, aga lõpuks andsin alla, sest ei viitsinud välja nuputada hash-funktsiooni, mis kõik Liina ja Saara esitused kümne numbri taha mahutaks.

Siin on kahtlemata veel foorumlasi, kes saadet vaatasid (CM-Girl? brixxx? mingid teised inimesed?), nii et ootan kannatamatult kommentaare!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas rauls » 12. Detsember 2015, 19:44

Ma vaatasin sel hooajal kõik saated ära. Midagi ülivapustavat polnud, aga ajaviiteks kõlbas hästi. Võrreldes eelnvate hooaegadega, oli parimaks asjaks saatejuhi vahetus. Sandri Mart hakkas ära tüütama. Avandi tõi värskust ja see mees oskab nalja teha (erinevalt Mardist)! Mulle meeldis väga see, kuidas ta kirjeldas erinevaid kohti võitjast tagapool, enne punktide jagamist. Netikommentaaride episood oli ka väga hea. Osalejatest oli huumori poolest teistest mäekõrguselt üle loomulikult Sepo. Tema esituste juures oli nali alati garanteeritud (ainsa erandina Tõnis Mägi). Sepo puhul oli lahe see, kuidas ta pärast esitust jätkas oma toredat koomikat. Erinevalt Rassust ja JazZist, meeldis mulle Juss kõige rohkem. Hea laulja ja palju lahedaid numbreid. Sepo paneks teisele kohale, Saara ja Lenna kolmandat kohta jagama. Lenna on minu arust sellest pundist kõige parem laulja. Piretil oli mitmeid lahedaid esitusi (Prodigy oli top notch). Liina näitles hästi, aga tema puhul häiris kehv lauluoskus. Ralf jättis mind suht külmaks. Farinelli ei läinud üldse peale. Mulle lihtsalt ei meeldi, kui mehed laulavad naise häälega. Mikk jäi pigem teiste varju, aga ei ütleks, et ta väga kehv oli.

Finaalist ootasin rohkem. Juss ja Saara iseenesest meeldisid, aga neil oli eelnevalt mitmeid tugevamaid numbreid. Juss muidu rokkis hästi ja Ott Sepp oli lahe. Üldkokkuvõttes vääris Haasma igati oma võitu. Ralf oli finaalis ootamatult nõrk, ütleks isegi, et kehv. Liina number jättis pigem ükskõikseks. Duetid olid naljakad, aga mitte hirmnaljakad. Kohtunike kommentaarid olid igavad, isegi Jan ei saanud suurt naljategemisega hakkama.

Kohtunike hindamine pani päris sageli hämmastama. Minu jaoks oli kummaline, et Rolf sai Peeter Tooma eest maksimumpunktid ja võitis ülisuure edumaaga. Hämmastavalt vähe said Lenna ja Saara Sõnajalgade tegemise eest punkte, mis oli hooaja üks parimaid numbreid. Häiris, et Sepo sai pidevalt vähe punkte, kuigi ta oli tavaliselt naljakam, kui kõik teised esinejad kokku. See saade on ikkagi rohkem või vähemalt pooleldi pullitegemise saade. Kohtunike puhul häiris kõige rohkem meeletu ülekiitmine. Tõelist kriitikat sai näpuotsaga kuulda.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas brixxx » 13. Detsember 2015, 18:26

Kasutaja Rassu kutsus mind siia kommenteerima.

Olen sel hooajal vaadanud SNKT peaaegu kõik osad ära, ainult 2 viimast osa ei ole viitsinud vaadata, kuid kommenteerida ikka saan.

Minu kaks lemmikut SNKT sel hooajal osalejat on kindlasti Liina Vahtrik ja Sepo Seeman. Kuid meeldivad ka Juss Haasma ja Saara Kadak, seega ei olnud mul midagi selle vastu, et võitis Juss Haasma.

Liina Vahtrik tegi minu meelest väga häid parodeerimisi. Sepo Seemanil oli küll parodeerimised väga suure skaalal kõikusid, osad olid väga halvad ja teised päris hea. Kui Sepo Seeman pidi parodeerima Right Said Fred, siis kartsin, et Seemanil tuleb sama kohutavalt parodeerimine välja kui ta pidi parodeerima Bony M ja Aretha Franklin, aga suhteliselt hästi tuli välja tal parodeerimine. Kuid lemmikud Sepo Seemani parodeerimised olid siiski, kui ta pidi parodeerima Tõnis Mägi ja Mihhail Bojarski.

Minu lemmikud selle hooaja esitused oli kui v.a kaks viimast saadet on olnud:
1. Sepo Seeman - Kalmer Tennossaar;
2. Juss Haasma - Macy Gray;
3. Liina Vahtrik - Nana Moscouri;
4. Piret Krumm - Anne Velli;
5. Liina Vahtrik - Blondie;
6. Saara Kadak - Toomas Uibo;
7. Sepo Seeman - Tõnis Mägi;
8. Liina Vahtrik - Tiiu Varik;
9. Saara Kadak - Anne Hathaeay;
10. Juss Haasma - Raul Sepper;
11. Sepo Seeman - Vello Orumets;
12. Liina Vahtrik - Dingo;
13. Lenna Kuurmaa - Joni Mitchell;
14. Sepo Seeman - Mihhail Bojarski;
15. Juss Haasma - Helend Peep;
16. Sepo Seeman - Right Said Fred.

Ma loodan kui järgmine aasta taas tuleb SNKT hooaeg, siis tuleb saatejuhiks tagasi Mart Sander või nt. Sepo Seeman. Kuna Märt Avandi huumor mulle absoluutselt ei meeldi, mina ei saa aru miks peab tegema sellisel viisil huumorit, et lugeda väga halvustavaid kommentaare võistlejate, kohtnunike ja enda kohta. Ning ei istu mulle ka see osa, mis Avandi rääkis iga saate enne punktide jagamist. Ülejäänud osa oli Avandi jutt talutav. Mina juba pikka aega ei vaata "Tujurikkujat", sellest ajast saati kui nad parodeerisid filmi "Klassi" (2007) ning koolis spordi saalis hakkasid lihtsalt pööraselt tulistama õpilasi. Minu meelest on Ott Sepp veidi leebem ja sõbralikuma huumoriga kui Märt Avandi.

Käisin PÖFFi ajal filmi "Vehkleja" (2015) vaatamas ning kirjutasin enda blogisse ühe lõigu ka Märt Avandist SNKT saatejuhina, tsisteerin siia "Näitlejad tegid head rollid. Märt Avandi tegi samuti hea rolli, kui Avandile vaba voli ei anta rääkida, siis on täitsa talutav Märt Avandit vaadata. Mulle isiklikult Märt Avandi huumor üldse ei meeldi. Ma loodan, et järgmine aasta Su Nägu Kõlab Tuttavalt saatejuhiks tuleb tagasi Mart Sander."

Üldiselt see hooaeg on suhteliselt samal tasemel kõik võistlejad kuigi Sepo Seemani skaala on suht lai selles osas, et vahel teeb väga halvasti ja siis jälle väga hästi. Minu jaoks ilmselt kõige stabiilsem võistleja oli Liina Vahtrik.

Kuid samas aegajalt tundus siiski veidi igav ka, kuidagi kõik olid nii ühel tasemel ning suht palju pigem jäljendati kui parodeeriti, seetõttu pigem rohkem vaatasin SNKT saadet kui hästi keegi jäljendada kedagi oskab.

SNKT saates on mul veidi kahju pulli meestest, et nad teevad tuju heaks, aga neil kahjuks väga hästi saadetes ei lähe, ma küll täpselt ei mäleta mitu hooaega on olnud, aga pulli meestest on SNKT osalenud: Peeter Oja, Hendrik Normann, Jan Uuspõld, Jüri Vlassov, Sepo Seeman võib olla on veel, aga hetkel rohkem meelde ei tule ning kõikidel on suht kehvasti läinud SNKT saates. Isegi Jan Uuspõllul, kes üks kord võitis "Tantsud tähtedega" saate ära.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Ronet » 13. Detsember 2015, 20:33

Ootan huviga Ott Sepa Vehklejat. :)

Mul jäi hooaeg u poole pealt katki, sest ma ei suutnud enam seda kaine peaga vaadata. Nii kuradi pikk jne. Jõin ennast isegi ühel õhtul täis ja samaaegselt üritasin saadetega järje peale saada. Suutsin peaaegu 2 osa ära vaadata enne magama jäämist!

Also, Juss Haasma võinuks mingi hetk Erasure't ka teha. Üsna sarnased imo.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas CM-Girl » 18. Detsember 2015, 12:20

Viimane eetris olnud hooaeg siis esimene hooaeg millel pole kõiki episoode näinud. Isegi ei viitsinud tagantjärgi neid vaadata. Juba siis kui teada anti kes hooajal osalevad arvasin, et finaali saavad Juss ja Saara. Kui saade lõpuks pihta hakkas siis arvasin, et 1 finaalipääsejatest on ka Piret. Unustasin ära, et 4 saavad finaali..neljandaks pakkusin Liinat. Viimases saates (enne finaali ja erisaadet) lootsin, et Rolf saab finaali Pireti asemel. Nii, et nelikuga võib rahule jääda.
Peale I hooaega lootsin näha uues hooajas Sepot ja nüüd siis LÕPUKS ta ka kaasa tegi. Ei pettunud, tema peale sai alati kindel olla. Rohkem ootasin tema kommentaare peale esitusi (ja punktide andmist) kui esitusi endid. :)
Nii palju kui viimast osa nägin siis võrreldes eelnevate hooaegadega jäid finalistide esitused nõrgemaks. Saara kõlas fantastiliselt ja nägi ka nii ilus välja. Ott Sepp rokkis. :irw: Mikk ja Sepo olid ägedad, aga siiski Ott ja Koit (eelmine hooaeg) ning Võigemast ja Padar (üle-eelmine hooaeg) olid ikka tunduvalt paremad/naljakamad. Ja no see Mardi, Kristeli ja Lauri esitus tundus veits awkward. Kuigi alguses hakkasin küll naerma kui kuulsin mis lugu mängima hakkas.
Mis saatejuhti puutub siis mina olen #tiimsander. Avandi ei istunud alguses üldse saatejuhi rollis. Sepo võiks järgmine hooaeg saatejuht olla või 1 põhikohtunikest. Samas tõenäoliselt varastaks ka tahtmatult kogu tähelepanu. See hooaeg käis Vaarik mulle veits rohkem närvidele. Eelmistel hooaegadel meeldis ta rohkem. Tema näoilmed ftw.

Esimesed kaks hooaega ikka kõige lemmikumad. Kolmas hooaeg tundus eriti palju korduseid olema. See tekitas suht frustratsiooni. Maailmas nii palju erinevaid artiste, aga ikka vaja korrata. Saan aru kui mõni üksik kord, siis hea võrrelda kes paremini esitas. Neljas hooaeg oli küll suur nostalgia hooaeg. Selles osas see mulle väga meeldis.

Kui eelnevates hooaegades (eriti kahes esimeses) on olnud esitusi mida olen üha uuesti ja uuesti (ja uuesti) vaadanud, siis seekord polnud ühtegi sellist esitust. Ainus esitus mida uuesti üle vaatasin netist oli Jussi No Mercy - "Where Do You Go" . Samas tekitasid suurt elevust kui loosirattast loositi välja Sõnajalad, Sallo ja Hanson. Alati fun kui 1 võistleja peab kehastama kaasvõistlejat või kohtunikku või enda sugulast. :)

Rääkides eelmistest hooaegadest siis Tanjalt oli kõige rohkem esitusi mida uuesti sai vaadatud (korduvalt).Tema esitus P!nkina on mu kõige lemmikum SNKT esitus. Teisel kohal oleks Tanel Padari Tina Turner. Tanja Madonna oli ka väga viis.

Häid esitusi on olnud väga palju, aga kõige suuremad lemmikud oleksid vast järgmised:

Tanel Padar - Üllar Jörberg - "Kutse tantsule"
Tanel Padar - Tina Turner - "Proud Mary"
Tanja Mihhailova - Madonna - "Vogue"
Getter Jaani - Shakira - "Whenever, Wherever"
Tanja Mihhailova - P!nk - "Try"
Tanja Mihhailova - Loreen - "Euphoria"
Tanja Mihhailova - Lia Laats - "Tagametsa tango"
Ott Lepland - Anne Veski - "Troopikaöö"
Andero Ermel - Amanda Lear - "Enigma"
Koit Toome - George Michael - "Outside"
Maia Vahtramäe - Annie Lennox - "Sweet Dreams (Are Made Of This)"
Koit Toome - Meat Loaf - "I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)"
Koit Toome - David Hasselhoff - "Looking For Freedom"
Koit Toome - Barry Gibb - "Tragedy"
Koit Toome - Andrea Bocelli - "Nessun Dorma"
Evelin Võigemast (Heli Lääts) & Tanel Padar (Üllar Jörberg) - "Kaelakee hääl"
Mart Müürisepp - Antonio Banderas - "Canción del Mariachi"
Lauri Liiv - Rammstein - "Du hast"
Mart Müürisepp - Caater - "O Si Nene"
Luisa Värk - Sarah Brightman - "Time To Say Goodbye"
Ott Lepland & Koit Toome - Jüri Homenja & Tiiu Tulp - "Öölaps"
Liina Vahtrik - The Verve (Richard Ashcroft) - "Bitter Sweet Symphony"
Juss Haasma - Raul Sepper - "Sein on ees"
Juss Haasma - No Mercy - "Where Do You Go"
Rolf Roosalu - Peeter Tooma - "Pistoda laul"
Lenna Kuurmaa ja Saara Kadak - ansambel Sõnajalg - "Tulge kõik"
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Rasmus » 09. Oktoober 2016, 14:56

Oeh, rõve ikka veits. Viienda hooaja kaks esimest eppi vaadatud ja pole ikka absull midagi huvipakkuvat näinud. Raivo on vahva ja Liis Lass on Liis fucking Lass, aga hui suudangi kolmetunnist saadet mingi paari inimese sümpaatia pealt vaadata. Vb etteasted sirvin läbi järgmistel kordadel, aga muidu olen täiesti done selle jamaga.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Pixie » 30. Oktoober 2016, 09:41

Rasmus kirjutas:Vb etteasted sirvin läbi järgmistel kordadel, aga muidu olen täiesti done selle jamaga.

Ühe korra juba loobusin vaatamisest, aga no eks kui midagi muud teha pole, siis olen ka ainult etteasteid vaadates läbi sirvinud.

Žürii on endiselt kohutav, iga kord, kui hetkekski kuulama jääda, tuleb meelde, kui mõttetud nad on. :)) Sel aastal paljud osalejad minu jaoks tundmatud, sellevõrra vähem huvitav jälgida. Isegi kui esimeses saates neid tutvustati, siis päris ongi mul praeguseks meeles, kes millega tegeleb jne. Raivo E. Tamme näeb sel hooajal absull igal pool.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Kickflick » 30. Oktoober 2016, 15:12

Heategevus heategevuseks, kuid see on jube, kuidas sellise palaganiga inimeste aega raisatakse. Mõnda üksikut etteastet vaatan küll TV3playst, kuid kolme tundi enda õhtust ma küll sellele ei loovutaks.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Rasmus » 09. Oktoober 2017, 00:21

Kohutav jama. Saadet pole enam ammu vaadanud, aga nüüd netist vaatasin mõned huvitavamad etteasted järele. Noh, huvitavamad selles mõttes, et teadsin parodeeritavate artistide nimesid. Dvinjaninov pakkus rõõmu, muu absoluutselt mitte. Antud postitust kirjutan tänase Hele Kõrve esituse järelkajana. Õõvastusega. Täiesti fucked up, et Eesti teletööstus 2017. aastal sellisel tasemel on. Samal ajal kui mujal on käimas kvaliteettelevisiooni võidukäik ja mida ei. Häbiväärne. Absoluutselt kõigi jaoks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Zinera » 29. Oktoober 2017, 17:19

Rasmus kirjutas:Täiesti fucked up, et Eesti teletööstus 2017. aastal sellisel tasemel on. Samal ajal kui mujal on käimas kvaliteettelevisiooni võidukäik ja mida ei. Häbiväärne. Absoluutselt kõigi jaoks.

Nõus. Kvaliteedist pole vist keegi seal TV3-s huvitatud... Üldse, neist n-ö tuntud inimesestest tean vaid vist kolme, kes need teised on?! Uskumatu saast ikka.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas JazZ- » 30. November 2017, 16:31

Zinera kirjutas:
Rasmus kirjutas:Täiesti fucked up, et Eesti teletööstus 2017. aastal sellisel tasemel on. Samal ajal kui mujal on käimas kvaliteettelevisiooni võidukäik ja mida ei. Häbiväärne. Absoluutselt kõigi jaoks.

Nõus. Kvaliteedist pole vist keegi seal TV3-s huvitatud... Üldse, neist n-ö tuntud inimesestest tean vaid vist kolme, kes need teised on?! Uskumatu saast ikka.


Wow, kes oleks osanud arvata, et mul avaneb võimalus foorumi kahte kõige rumalamat postitust ilma lisatööd nõudva kopeerimisvaevata tsiteerida. Jajah, ei tahaks küll isiklikuks minna, aga samas oli jälle nende vaimupuudusest nõretavade sõnade ritta seadmine teie enda vaba valik.

1) Kvaliteettelevisiooni võidukäik? Sest reality-tv on alati teletööstuse absoluutne tipp olnud? Nagu suuremad mehed enne mind öelnud on: "Täiesti olematu argument, käi putsi."

2) Paluks linki uuringule, mis näitab korrelatsiooni esinejate eelneva tuntuse ja etteastete kvaliteedi vahel. See, et elu24-l nende eraelu varasemalt väga põhjalikult lahata pole õnnestunud, ei võta küll kelleltki midagi ära. Just tore, et noored andekad inimesed, kes seni kuskil radari all (teatrilava peal) lennanud on, saavad võimaluse ennast tõestada.

Kuigi SNKT vihkamine tundub pärast Nickelbacki ja Justin Bieberi tagaplaanile tõmbumist olevat ainus võimalus ennast kuidagi ühiskondlikult valideerida, siis tegelikult on tegemist siiski üsna toreda saatega, mis paljudele inimestele rõõmu valmistab. Aga noh, eks deemonitel ei hakkakski hammas selle taha, kui nad selle tulemusel teiste hingest õnne välja imeda ei saaks. Minu suurim probleem on hoopis see, et SNKT episoodid nii kohutavalt pikad on, nõuab ikka üsna suurt tahtekindlust, et need ära vaadata, eriti kui seda live'is reklaamidega teha. Lisaks annab tunda, et pärast kuut aastat hakkavad žüriil vähegi originaalsemat kommentaarid varasalvest otsa saama: Osolin on esituste enda kommenteerimise suhtes juba üsna ammu alla andnud ja jagab lihtsalt originaalartisti kohta mingit trivia't, Tanja räägib midagi falsetist või mõnest muust terminist, millest ma eriti aru ei saa ja Andrus Vaarik ütleb, et küll teil on alles vedanud, et te sellise võimaluse saanud olete. Ajah, mind ennast häirib pisut see kerge seksism, mis ikka igas saates vähemalt ühe külalisesinemise teeb, a la kui mingi naine oma esinemise lõpetab, siis kommenteerib žürii kõigepealt seda, et ta on kohutavalt kaunis ja siis võib-olla üritab midagi etteaste enda kohta ka öelda.

Mis selle hooaja koosseisu puutub, siis ühte väga konkreetset lemmikut ma vist esile tuua ei oskagi, võib-olla Valter (see inimene, keda Zinera ei tea ja seepärast vihkab). Tundub üdinisti andekas ja lisaks veel niisama lahe indiviid olevat, enam-vähem sama võiks öelda ka tema kaasa Marta kohta. Daniel tundus mulle kunagi natuke liiga hüplev, aga on selle saate jooksul ka suhteliselt sümpaatseks saanud. Andres Dvinjaninovist pole suurt mõtet rääkidagi, ilmselgelt on ta ju selle vali-üks-sümpaatsemaid-eestlasi koha placeholder, mille varasemateks omanikeks teiste seas Sepo Seeman ja Raivo E. Tamm olnud on. Hele Kõrve Kristiina Ehin oli ka väga ehe. Hannast on mul natuke kahju, stabiilselt üsna hea (või vähemalt rõõmus) olnud, aga kogu aeg kuskil edetabeli lõpus olema pidanud. Finaalirivi oleksin ise veidi teistsuguse sättinud, aga elan vast üle! Ahjaa, kõige suuremat viha terve hooaja jooksul tekitas minus tõsiasi, et loosiratas näitas IGA osa lõpus Nick Cave'i pilti ja teda ei tulnud MITTE KORDAGI, lihtsalt nukralt häbiväärne olukord.

Lemmiketteastete hulka kuuluvad ehk Dvinjaninovi Mart Sander, Bert Pringi Lauri Saatpalu, Valteri Koit Toome, Danieli Jam ja paljud teised, lisaks pole ma ka väljatoodutes päris kindel.

Kuidas teiste normaalsete inimestega lood, kes saatel silma peal hoidnud on? Kellele finaalis pöialt hoiate, mis muidu muljed? Natuke veider on küll CM-Girli teietada, aga samas on ta selle ära teeninud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Su nägu kõlab tuttavalt

PostitusPostitas Ronet » 30. November 2017, 16:34

JazZ- kirjutas:Valter

Vt ka viewtopic.php?p=189273#p189273
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist