Karjekuningannad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Karjekuningannad

PostitusPostitas Rasmus » 26. September 2015, 12:56

Karjekuningannad
Scream Queens (2015)

Kakskümmend aastat pärast ühe koolitüdruku saladuslikku surma raputab Wallace'i ülikoolilinnakut järgmine mõrvamüsteerium. Paistab, et sihikule on võetud vihatud õpilaskodu liikmed eesotsas ärahellitatud rikkuri Chanel Oberliniga (Emma Roberts). Kohalik politsei on noorukite kaitsmises täiesti võimetu ning tapetute arv aina kasvab...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Scream Queens

PostitusPostitas Rasmus » 28. Oktoober 2015, 20:32

Olen räigelt pettunud, et sel nädalal uut osa ei tule. Hetkel jooksvatest sarjadest minu kindel lemmik ja üleüldse üks paremaid asju, mida oma lühikese seriaalielu jooksul näinud olen. Ryan Murphy "American Horror Story" olen sujuvalt pooleli jätnud (ehkki kavatsen kunagi vähemalt "Asylumi" ära vaadata) ja "Glee" on lihtsalt eemaletõukavana tundunud, aga "Scream Queensi" osavat huumorit ja üleüldist geniaalsust nähes tekib huvi ka mehe eelnevate projektide vastu. "Scream Queens" näitab üsna ilusti, milline oleks "Screami" telesarja müsteerium ideaalis olla võinud, ehkki stiil on pisut liiga goofy, et tõsiseltvõetava filmiseeria adaptsiooniks kõlvata. Tegelastest on minu suur lemmik Glen Powelli kehastatud Chad Radwell, kes oma ülima egoistlikkuse ja naiivsusega vabalt mu sarjategelaste TOP 10-sse mahub (kui ma seda kunagi uuendada kavatsen) - eelmises episoodis oli ta eriti hilaar. Algul olin veits ehmatunud, et tegelased suures osas nii karikatuursed jobud on, aga nüüd tundub see klišeedel mängimine suhteliselt briljantse ideena. Emma Roberts on Chanelina ikka väga äge. Jamie Lee Curtis pole samas oma täit potentsiaali veel ilmutanud, küllap on sellega veel aega. Aga nagu öeldud, siis müsteerium töötab siiani tõesti hästi, kuna mul pole endiselt õrna aimugi, keda mõrvari(te)na kahtlustama peaks.

tl;dr: PARIM SARI EVER, PALUN VAADAKE
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Scream Queens

PostitusPostitas Cochrane » 04. November 2015, 18:55

Žanritruu ja samal ajal ka žanri paroodia. Kes slashereid varem vaadanud ja nautinud, sellele pakub Scream Queens kindlasti elamust.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Scream Queens

PostitusPostitas Rasmus » 12. Detsember 2015, 07:19

Hooaeg on läbi. Monstrumpostituse isu seekord polnud, kirjutasin hoopis arvustuse.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron