Harperi saar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Harperi saar

PostitusPostitas Rasmus » 03. Juuli 2015, 23:22

Harperi saar
Harper's Island (2009 – 2009)

Seitsme aasta eest leidsid Harperi saarel aset kohutavad mõrvad. Mõrvar nimega John Wakefield on väidetavalt surnud, kuid nüüd, kui Henry Dunn (Christopher Gorham) ja Trish Wellington (Katie Cassidy) koos oma perede ja tuttavatega saarele pulmatseremooniat pidama tulevad, algab tapatöö uuesti...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Harperi saar

PostitusPostitas Rasmus » 03. Juuli 2015, 23:40

Wow, milline sõit! Kui ma oleksin teadnud, et maailmas midagi nii ägedat tehtud on, oleks ma selle seriaali ikka palju varem ette võtnud. Kusjuures piloodi vaatasin ära eelmise aasta 27. juulil, aga järelikult polnud mul siis veel õige aeg seda imelisust näha. Nüüd olen kahe päevaga ülejäänud sarja ära vaadanud ning pean ausalt ütlema, et pole sellist kvaliteeti ja pinget mitte kuskil varem kohanud. Räigelt huvitav ja tapvalt põnev lugu, mis vajutab kõiki õigeid nuppe, et nii õudukate kui ka tavaliste krimisarjade fänni täielikult rahuldada.

Uue "Screami" tegelased ütlesid küll, et ei ole võimalik teha slasherit teleseriaalina, aga tuleb välja, et saab ja kuidas veel! Täiesti pöörane. Ilmselt parim asi, mida kunagi näinud olen. Soovitan absoluutselt kõigile siin maailmas.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Harperi saar

PostitusPostitas Forzelius » 12. November 2015, 06:39

Ma nii suures vaimustuses ei ole, ennekõike natukene nadi lõpplahenduse pärast (ja üleüldse viimase kolmandiku), kuid head slashertelevisiooni saab teha tõepoolest. Siin oli hea setting, täitsa okeid tegelased ja enamjaolt ka väga põnev. Mingist lõpuhetkest vajus nagu natukene ära, aga väga palju ei häirinud ka.
Spoiler :
Oleks soovinud, et suspense oleks kauemaks jäänud. Lisaks häiris ka see, et tegelased olid kohati väga lollid. Tundus, et igas osas oli nagu mingi hetk, kus nad kollektiivselt mõistsid, et neid on liiga palju ja ainus lahend on laiali minna, et rohkem maad katta, siis saab jälle paarist lahti. Ma pole kunagi aru saanud sellest "split up, cover more ground" jurast. Kui koos liigute, katate üksteist paremini ja see on eesmärk ju?!? Kuhu teil faking kiiret on, et seda maad katta. Daniel ütles väga õiesti mingi episode 11 või 12 selle kohta.
Igasuguste väiksemate asjade üle ei viitsi väga viriseda, mul oli üsna põnev oli enamjaolt ja selle eest ma tänan.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron