Karje: Seriaal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 12. August 2016, 02:37

Kõige parem asi 2.11 juures
Spoiler :
oli avastseenis olnud killeri POV. Sellist asja ei näe väga tihti. Enamasti mingi pussy-ass POV ilma tegelase näitamiseta ja siis see võib ükskõik kes olla (a'la mingi kõrvaltegelane, kes ka kogemata seal juhtus olema). Aga see, kus näitas reaalselt, kuidas New Ghostface ringi liikus, oli huvitav. Enamasti näeb teda niimoodi ainult mingit mõrva sooritamas või just sooritama hakkamas või mõnikord väga harva maski ära võtmas, aga niisama ringi trippimas? Meenub ainult Scream 1 algus, kus Drew Barrymore kapis kinni oli oma majas ja nägi, kuidas Ghostface ta elutoas liigub.

Igatahes, pls ära ole Kieran, palun palun PALUN ära ole Kieran. Kui oled, siis a) igav, väga VÄGA VÄGA ettenähtav lahend, b) Emmal pole enam Kieranit ju :( Nad sobivad nii hästi kokku.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas JazZ- » 14. August 2016, 22:52

2x11

Spoiler :
Forzelius kirjutas:Igatahes, pls ära ole Kieran, palun palun PALUN ära ole Kieran. Kui oled, siis a) igav, väga VÄGA VÄGA ettenähtav lahend, b) Emmal pole enam Kieranit ju :( Nad sobivad nii hästi kokku.


Pead selle viimase all silmas, et mõlemad on kõige igavamad sarjategelased universumi ajaloos?

Forzelius kirjutas: Kõige parem asi 2.11 juures oli avastseenis olnud killeri POV.

Eksid! Parim asi 2x11 juures oli hoopis see, et Stavo jalgrattaga sõites kiivrit kandis - kõige ootamatum twist, millega selle sarja stsenaristid siiani hakkama on saanud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 14. August 2016, 23:01

JazZ- kirjutas:Pead selle viimase all silmas, et mõlemad on kõige igavamad sarjategelased universumi ajaloos?


Jah, still. Mulle meeldib nende suhe. 1 oblivious ja teine troubled. Pole kumbki näitleja mingid Oscari võitja, aga kuidagi imponeerivad mulle.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 18. August 2016, 00:20

2x12, spoilerid

Norm. Ei oska seda sarja enam eriti objektiivselt hinnata - nauditav nagu on, aga vähemalt sama rumal ka. Üldiselt olen hooajaga ikkagi rahul, kuigi tugevaimad episoodid jäid keskossa ning finale oleks võinud oluliselt kompaktsem olla ja kinos lõppeda. Kino oleks "Screami"-suguse sarja finale jaoks üldse perfektne setting olnud - ei mõista, miks sellest niisuguse hooga üle hüpati. Vähemalt see Stavo uksest sisse (mitte) laskmise stseen oli kenasti screamilikult teostatud. Kohustuslik "I'll be right backi" nali tehti ka ära (never gets old).

Reveal ei tulnud kellelegi üllatusena ja lõpuks olekski Stavo võinud ainuke arvestatav alternatiiv olla, aga mindi ikka lihtsamat rada ja ega ma selles eriti pettunud olegi. Motiiv ju iseenesest täitsa töötas ja Kieran hullumeelse maniakina samuti. Ainult reveali teostus oli natuke meh - kui Kieran "you will feel safe again" ütles, oleks võinud Emma ikka märksa kiiremini otsad kokku viia - oleks ilmselt stseenina powerfulim olnud. Venitamine võttis efekti maha ja ma kahtlen, et isegi MTV fännid nii debiilsed on, et nõnda pikka seletamist vajaksid.

Ja see lõpp. Paistab, et Brandon James on lõpuks tagasi. Nii et kolmandaks hooajaks kõrgemad panused?

Selle hooaja tõeline kaotaja: Eli. Friendzoned, suspectzoned, killzoned. Emma oli teda just rinda tulistanud ja Eli oli ikkagi valmis tema eest surema... fuck, see on lihtsalt kurb. Uuest castist minu kindel lemmik, aga eks siis peab edaspidi ainult Stavoga läbi ajama. RIP.

1. hooaeg - 7/10
2. hooaeg - 7/10

A two-hour Scream Halloween special will air in October, which will clear up all unanswered questions posed by the Season 2 finale.

Pilt Seda peame ühisvaatama, kutid!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 18. August 2016, 01:27

Nojah 2.12
Spoiler :
ma tõesti tahtsin, et see poleks mingi wannabe-joker psühhopaat Kieran. Keda oli ju nii ette näha. Ma reaalselt aimasin ta näomaneere ette selle reveali ajal ja teadsin, et ta tehakse mingisuguseks loonyks, if true. Vb kõige obvioossem killer Screami filmide-sarja ajaloos. Õhh, tihtipeale polnud Kieran isegi loogiline karakter, aga kurat miskipärast ta meeldis mulle koos Emmaga. Pask näitleja jne, aga türa küll kogu sümpaatia läks ära selle sita näitlemisega, kui ta killer oli järsku. Ma ei oska isegi hästi seletada, mis mind selle juures kõige rohkem häiris.
"ok so apparently Kieran was purposely acting like a dried sponge the whole time as to hide his crazy" - aga ta polnud ju isegi hea näitleja seal lõpus. See oli mingi täiesti suvaline naermine ja karjumine vms. Pigem tunduski ebausutav, et nii tavaline high-school sweetheart saab mõrvar olla. See killer-crazy oleks pidanud kuskilt varem välja immitsema. Ja putsi, eriti lame tripwire-lause, mis Emmale ära reetis. "You will feel safe again". Mida iganes :) Nii suurepärane duplicity-master on, aga siis astub niimoodi ämbrisse v.
Nõustun sellega totaalselt (miinus sellega, et ta nii hea näitleja oli): "I still need an explanation for how Kieran did all this stuff. There is no inclination that he's smart enough to do any of this. I can easily buy that he's a good actor. But with all the cameras everywhere, hacking people's phones, putting the listening devices and now his bedroom, and all this other stuff, it's just a lot to believe." Täpselt!
Also, fuck sellised revealid thrillerites, slasherites. Primal Fear tegi seda kõige paremini ja nüüd terve Hollywood kopib.
Ma ei tea, kas nii keskpärase sarja peale peaks nii irc-emotsionaalseks minema, aga ma lootsin tõesti natukene enamat. Paar toredat asja ka: kinosetting (oleks võinud pikem olla), classic slasherrelvade kasutamine, järjekordne Brooke'i armastatu mitte sisselaskmine lol (arvasin, et sellega läheb ka vasakule). Brandon James on tagasi siis v? Kes kurat see muu saab olla enam. Veel mingi layered-killer oleks juba natuke retardne ja üsna kehv kirjutamine. Dno, hea lihtne entertain, aga väga närvi ajab kohati. Kieran Loomis oleks olnud palju ägedam, kui oleks olnud mingi natukene maskeerivam kaassüüdlase võimalus või natukene usutavam eelmäng. Praegu tunnen end petetuna, sest see on lihtsalt liiga ebausutav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas ruut » 04. September 2016, 14:00

Leidsin ka lõpuks aega, et ära vaadata see finale.

It was ass.

Also,
Spoiler :
"Kas sa nägid, kuhu ta läks?" - lause, mille Audrey ütles välja peale seda kui ilmselgelt oli näha, kuidas tapja liikus paremale, et ümber auto kõndida. Nagu, c'mon.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas ruut » 24. Oktoober 2016, 13:07

Avastasin, et vahepeal tuli kaks/üks topelt Halloweeni episood(i). Varem oli kuskilt jäänud mulje, et lubati kõik selgeks teha ja kõik paljastada. Aga, nagu selgus, oli see suur hunnik jama ja (kui paar minutit vanu otsi kõrvale jätta) totaalne kõrvallugu, mis suures pildis ei tähenda mitte midagi.

Hurraa kolmandale hooajale, I guess? :pööritus:
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 24. Oktoober 2016, 20:40

ruut kirjutas:Aga, nagu selgus, oli see suur hunnik jama ja (kui paar minutit vanu otsi kõrvale jätta) totaalne kõrvallugu, mis suures pildis ei tähenda mitte midagi.

Ma enam-vähem seda eeldasingi. Ise jäin üldises plaanis siiski rahule - mõnusalt kompaktne telefilmilik seiklus. Hea meelega checkiksingi eraldiseisva filmina ära. Ja come on, nad tapsid
Spoiler :
Kierani
ära, nii et see on juba insta-parem kui sarja kaks hooaega ju. :D Ise oleksin
Spoiler :
Gina
kohe mõrvariks tembeldanud, kuna temale esialgu mingeid kahtluseid ei viidud (ja "Screami" sarja puhul tähendab see tavaliselt kõige obvioossemat), aga õnneks läks seekord pisut teisiti. Mitte et lõpplahendus mingi üllatus oleks olnud, eksole. Kolmanda hooaja mõrvariks läheb minu pakkumise järgi
Spoiler :
Stavo, sest Kieran tapeti mingis kinnipidamisasutuses ja minu teada on ainult ühe tegelase isa šerif.
Muidugi oleks ilgelt nigel versioon, kui ma nagu enne hooaja algust juba tapja ära suudaksin pakkuda. Pls üllatage mind seekord natukenegi.

Kui veel mingeid küsimusi, siis vastan hea meelega, aga praegustest mõtetest vist suht kõik? Head reference'id ka tegelt seekord, "Black Christmasi" ükssarv ja mida ei. Midagi oli kindlasti veel kuulge.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 29. Oktoober 2016, 00:58

"And Then There Were None" reference (Y)
Also
Spoiler :
Gina see ei saanud kuidagi olla, see oli algusest peale selge. Mõrvari omadused ja kehaehitus pidi kindlasti mehe oma olema. Also mulle meeldis see, kuidas mõrvar varem revealiti (kuigi see oli kinda obv nagunii) ja siis näidati Scream 4likult seda, mis toimub, mitte see, et kogu reveal on see, mida ootama peab.

Jah, üldises plaanis üsna mõttetu osa, aga tore Harper Islandlik/ATTWNlik vahepala. Tiba põnevam ja riukalikum oleks võinud ehk olla ning mõni kuulus kameo ka. Also no fucking way, et me kunagi
Spoiler :
Brandon Jamesi näeme, mingi tuntud tüüp jälle killer nkn.

Agajah, ma olin ka üllatunud, et see ainult mingi vaheetapp on, ma sain ka aru, et viimane kokkutõmbav asi. Plaanid muutusid siis?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 20. September 2017, 11:46

Nüüd siis selline jama, et 3. hooaeg on reboot, 6-osaline seeria, uued tegelased, uus lugu, vana mask (filmidest) on tagasi. Märtsis tuleb. Iseenesest muidugi imeline uudis, sest, noh, seda oleks juba kohe sarja alguses vaja läinud, aga ma olen ikka paratamatult kettas, et kahe hooaja eksistents lihtsalt maha kriipsutatakse. Mitte et see sari eriti hea oleks olnud, aga ammendavat lõppu väärinuks lugu ja need tegelased küll. (N)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Garli » 20. September 2017, 20:35

Suurepärane uudis. Ehk saab veel asja sellest mõttetust seriaalist.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist