Daredevil

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Daredevil

PostitusPostitas Ronet » 12. Aprill 2015, 04:57

Daredevil
Daredevil (2015 – 2018)

Lapsepõlves õnnetuse läbi pimedaks jäänud Matt Murdock (Charlie Cox) võitleb ööpimeduses kartmatu tasujana, kaitstes oma naabruskonda Hell's Kitchenit kuritegelike elementide eest.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Daredevil

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Aprill 2015, 15:50

Kaks episoodi nähtud. Marvel teeb Nolani Batmani, kui täpne olla siis Batman Beginsi. Ja see kõik on väga positiivne (Y)
Eks see Daredevil ole ka väga sarnane tegelane Batmaniga, olgugi, et üks on põhjakihist ja teine kõige tipust.

Siiani olen väga rahul. Väga kvaliteetne, tõsine, sünge ja humoorikas. Teise episoodi lõpuvõitlust vaatasin kaks korda.
Spoiler :
Tegid seal veits Oldboy`d ja noh...vingelt tegid.
Äge on ka see, et Daredevil on tie-in Avengersi sündmustega, ikkagi MCU ja puha. Ja suht hästi töötab.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Daredevil

PostitusPostitas ZeMonsta » 18. Aprill 2015, 23:20

Ohhoo, see tuli küll natuke ootamatult. Mõtlesin, et jõuan heal juhul ehk paar osa vaadata, enne kui asi ajuvabaks, igavaks taplemiseks kisub, aga juhtus hoopis nii:

Pilt


Täitsa sisukad tegelased - tuleb märkida, et rollid on õigetele inimestele jaotatud - ja dialoogil pole kah viga. (Y)

Siin-seal tuleb ikka rusikatega vehklemist ja jalaga näkku virutamist ette (et üllatusmomente mitte rikkuda, ei hakka ma siinkohal... ee.. leidlikemast võtetest rääkima), aga nagu LiveForThis mainis, on materdamised tõesti hästi üles võetud. Ülejäänud stseenid muidugi ka. Silm lausa puhkab.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Daredevil

PostitusPostitas Rain » 20. Mai 2015, 21:42

Sai ka just see kurikuulus esimene hooaeg ära nähtud. Ausaltöeldes kuuldu järgi ootasin ma midagi veel enamat. Aga ei, seep on täiesti tipp-tipp ja väga hea, iga osa pani järgmist episoodi ootama ja järgmine hooaeg on kindlasti mu wait-listis.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron