Wayward Pines

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Zinera » 26. Juuli 2015, 23:02

Forzelius kirjutas:1.10
Spoiler :
Kelle poolt ma nüüd olema peaks? I mean, norm finaale oli, kuigi ma callisin peaaegu kõik asjad ette, aga kelle poolt mina kui vaataja nüüd olema peaks? Too noor kutt pole absoluutselt sümpaatne olnud mitte kunagi, noortest (1. generation) on mul ka täiesti suva. Pam oleks ainuke tegelane, kelle leadi ma kannataks ja kes kuidagi sobiks üldise survival missiooni figureheadiks, aga Leo ei tundu ka selline näitleja, kes sellises sarjas kaasa teeks kauem kui 1. hooaeg. Ethanist muidugi kahju, aga jah, väga ette näha, et ta GoTi teeb.


Okei hooaeg oli.


Spoiler :
Täitsa vaadatav värk, aga raske on näha, kuidas edasi minnakse, Ethan oleks võinud ikka jääda (oleks etteaimatavam, aga parem äkki). Mingi noortevõim ei oleks see, mida järgmisel hooajal vaadata...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuli 2015, 00:49

Noh, kuulsin juttu, et vist teist hooaega ei tulegi ja oligi planeeritud 1 hooajana. Pole kuskilt kinnitust otsinud veel.
EDIT: nvm, series finale oli jah. Kahju. Aga huvitav, et sari 10 osaga kõik novelid ära kaverdas. Polnud säärast feeli, kuigi mingi ringi kokkutõmbamine seal oli. Imelik, Fox nagu promos seda sarja nii kõvasti, vaadates kui paljudes riikides see koos linastus ja ratingud polnud ka avaosast-lõpuni mingi hullu languse küüsis, 1. osaga võrreldes isegi tõusis. Naljakas viis, kuidas käsitleda seda. Mingid lüngad seal selgelt on, huvitav oleks mingit selgitust kuulata.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Zinera » 27. Juuli 2015, 09:40

Eriti mõttetu, jõhker promomine, et näidata 1 hooaeg seriaali...normaalne. Vähemalt läks iga osaga järjest paremaks ja loodetevasti ei tule siis mingit jura teist hooaega, mis praeguse fiilingu ära rikuks. Küsimusi jäi küll üksjagu üles. Aga novellide autor Blake Crouch on veel elus, äkki kunagi saavad vastuse.... ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Zinera » 10. Detsember 2015, 15:49

Zinera kirjutas:Eriti mõttetu, jõhker promomine, et näidata 1 hooaeg seriaali...normaalne. Vähemalt läks iga osaga järjest paremaks ja loodetevasti ei tule siis mingit jura teist hooaega, mis praeguse fiilingu ära rikuks. Küsimusi jäi küll üksjagu üles. Aga novellide autor Blake Crouch on veel elus, äkki kunagi saavad vastuse.... ;-)


Teine hooaeg on tulemas. Fox's 'Wayward Pines' Renewed for Second Season
Nüüd mõeldes järgi, siis ikka ei sooviks teist hooaega. Kõik nagu toimis, pluss tegijad tulevad ka osaliselt teised.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 10. Detsember 2015, 17:54

Hmh, conflicted opinions
Spoiler :
Ühest no Dillon no party ja hea lõpp oli võinoh kokkuvõttev. Teisalt, huvitav maailm, äkki tuleb hea teine hooaeg.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Rain » 10. Detsember 2015, 20:23

Ma loen raamatud lõpuni ära, vaatan seebi ära ja siis tulen siia ekraniseeringu üle kiruma. :)) Aga ei jah, raamat/ud on küll senimaani täitsa asjalikud olnud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 13. Juuni 2016, 01:59

2. hooaeg on siiamaani (2.3) ikka fenomenaalselt pask olnud. Aeg see hobune aida taha viia ja maha lasta.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Rain » 13. Juuni 2016, 10:57

Ausaltöeldes see esimene hooaeg oli juba niivõrd nigel, et ma ei hakka end isegi vaevuma teise hooaja vaatamisega.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron