Välk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Välk

PostitusPostitas Rasmus » 14. Jaanuar 2015, 19:54

The Flash
The Flash (2014)

Barry Allen töötab politseis kriminalistina ning tal on üsna hea elu, eriti arvestades seda, et ta nägi noorena pealt, kuidas müstiline punakollane olend tappis tema ema ja lavastas ta isa süüdi.
Kõik muutub päeval, mil Dr. Harrison Wellsi teaduslik eksperiment läheb valesti ning Barry saab välgutabamuse. Üheksa kuud hiljem tuleb mees teadvusele ning tema uued sõbrad S.T.A.R. Laboris avastavad, et tal on tekkinud võime liikuda üliinimlikul kiirusel.
Tuleb välja, et Barry polnud ainuke tol ööl, keda välk mõjutas, kuid teised meta-inimesed kasutavad peamiselt oma võimeid kuritegelikel eesmärkidel. Barry otsustab hakata neile vastu ning pärast mitmete inimeste päästmist saab ta tuntuks kui Flash - maailma kiireim inimene.

Ülevaate lisas: nicephorion

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Välk

PostitusPostitas Rain » 23. Detsember 2016, 02:23

Puhkus jõudis kätte, ühesõnaga sai suht enam-vähem väike maraton ära tehtud, kolme päevaga kaks hooaega. Üldpildis täitsa lahe seriaal, isegi etem kui samal žanril konkureeriv "Arrow", mida ma tegelikult ei osanud lootagi, kuigi Ronet oli küll mitmeid kordi mulle seda soovitanud. Teise hooaja villain oli ikka eriti bad-ass... kuniks mask näolt eemaldus. Seriaali juures on meeldiv see, et üksluisust napib ning kuna tegu on siiski enamjaolt füüsikaseadustel põhineva ulmelisusega, mille piiriks on vaid fantaasia, suudeti pea iga episoodiga miskit uuega üllatada.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Välk

PostitusPostitas Ronet » 23. Detsember 2016, 04:23

(Y)

Ma ise küll loobusin kogu Arrow universumi sarjadest, aga jään mõndadest tegelastest puudust tundma. Kui 3ndat hooaega vaatama hakkad, saad ehk põhjustest aru. Btw, kuidas sa neid crossover episoode vaatasid?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Välk

PostitusPostitas Rain » 23. Detsember 2016, 12:58

Ronet kirjutas: Btw, kuidas sa neid crossover episoode vaatasid?

Suhtkoht lihtsalt jäin mälule lootma. Ja kahe hooaja vältel neid just väga palju polnud ka.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Välk

PostitusPostitas Ronet » 23. Detsember 2016, 13:10

Nojah. Iga hooaeg on üks suur sündmus ja mõned niisama sutsakad olnud. Nüüd mõni nädal tagasi oli juba crossover, mis hõlmas nelja seriaali - algas Supergirliga ja lõppes Legends of Tomorrowga. Ma kahjuks selleks ajaks olin juba Arrowversest loobunud, a kuulsin häid asju selle kohta.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron