Z-rahvus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Z-rahvus

PostitusPostitas Rasmus » 07. November 2014, 14:08

Z-rahvus
Z Nation (2014)

On möödunud kolm aastat zombiviiruse leviku algusest. Grupp igapäevakangelasi peab transportima ainukese teadaoleva viirusest puutumatuks jäänud inimese New Yorgist Californiasse, kus viimane töökorras laboratoorium tema verd ootab.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Z-rahvus

PostitusPostitas lostinthemist » 18. November 2014, 17:33

Eile vaatasin jutti kümme episoodi. Päris äge. Tegemist ei ole küll kvaliteetsarjaga, siin ja seal mõni asi lokkab, kohati on näitlejatöö juustune. Aga iga episood on tegevusterohke ja ühes kohas liigset passimist ei toimu (võtke näiteks "TWD" teine hooaeg, mis toimus kogu selle aja farmis).
Ühtlasi "Z Nation" teeb mõnes aspektis silmad ette "The Walking Dead"ile ja pakub seda, mida "TWD"s ei ole. Siin zombid tegelikult näevad ja tunduvad ohtlikud välja, eriti need, kes kiiresti jooksevad. Meeldiv on ka see, et leidub erinevaid zombisid, näiteks 10. episoodis ilmusid välja teist tüüpi zombid, kelle ilmsikstulekut poleks pilootepisoodi vaatamisel osanud ette näha. Samuti poleks eeldanud, et mõned episoodid võivad kisuda nii psühholoogiliseks (8. ja 9. episood).
"The Walking Dead" üritab liiga tõsine olla, aga "Z Nation" on lõbus andmine, nagu vaataks "Zombieland"i seriaaliversiooni. Dialoogide näol tehakse tihti vihjeid popkultuuri suunas. Zombid saavad korralikult peksta, näiteks see kellukese stseen ajas mind hüsteeriliselt naerma ja plaksutama nagu alaarenenud hüljes. CGI on mõnikord nii halb, just need Northern Lights'i baasi üldvaated.

"if i die because you farted, i'm going to take you down with me." :irw:

Kui "TWD"i viiest hooajast on kõrini, võib selle julgelt ette võtta. Mõnus alternatiiv sellele.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Z-rahvus

PostitusPostitas Rasmus » 18. November 2014, 21:58

Jõudsin ka lõpuks järjele. Näeb visuaalselt küll üsnagi kohutav välja, mitte oluliselt parem ülejäänud The Asylumi kräpist, aga sisu poolest ollakse peaaegu "TWD" tasemel, mõneti isegi üle. Igal juhul on kindel see, et "Z Nation" on oluliselt lõbusam ja lihtsam vaatamine.

Pilt
Pilt

Soovitada võib kõigile, kes mõningas koguses halbu eriefekte ja odavaeelarvelisusest tulenevaid debiilsusi ei pelga. Esimesel katsel jätsin minagi vaatamise juba peale kümmet minutit katki, kuid mitmel rindel kuuldud positiivse vastukaja tulemusena otsustasin "Z Nationile" teise võimaluse anda. Kahetsema ei pea absoluutselt.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Z-rahvus

PostitusPostitas Rasmus » 14. September 2015, 20:09

Mu mälestused esimesest hooajast ei ole enam eriti positiivsed, nii et 2x01 oli paras üllatus, sest tegu on läbinisti korraliku osaga. Lootsin juba eelmisel aastal, et teine hooaeg toob kaasa suurema eelarve ja vingemad eriefektid, ning esmapilgul täpselt nii ongi. Muidugi on täiesti reaalne võimalus, et 2x01 jääbki terve hooaja parimaks, aga sellelgi juhul oleks möödunuga võrreldes edasiminek. Abby ja Macki stseenid nägid visuaalselt eriti kenad välja. Warreni badass-momentide ajal olin suhteliselt eufoorias. Kuidas tundub, lostinthemist ja Cochrane?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Z-rahvus

PostitusPostitas lostinthemist » 01. November 2015, 18:37

Teine hooaeg on esimesega suhteliselt samal tasemel, või siiski mõnes mõttes parem. Jätkuvalt pannakse täie rauaga ja tuletas meelde, miks "Z Nation" on minu jaoks nauditavam vaatamine kui "TWD." Sarja loojad ei karda ideedega mängida ja lagedale tulla täiesti absurdsete asjadega. Hiigelsuur juust, kanepitaimezombi, paukurid ja mis veel.
Kui ma aasta tagasi vaatasin "Z Nationi" pilootosa, kas ma oleks suutnud ette kujutada tol ajal, kes selle nädalases episoodis üllatuskülalisena välja ilmub? 2x08 on vist üks naljakamaid episoode seni. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron