Sada esimest

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sada esimest

PostitusPostitas Rain » 24. September 2014, 19:42

Sada esimest
The 100 (2014)

Tegevus leiab aset 97 aastat pärast seda, kui laastav tuumasõda pühkis maapinnalt pea kõik elusa. Ainukesed teadaolevad ellujäänud asetsevad kosmoses, Maa orbiidil, kus 12 rahvust ja nende kosmosejaama on ühtinud üheks suureks tervikuks, mis on saanud peaaegu 2400 inimesele uueks koduks. Ent pärast 97 aastat on kosmosejaam juba vanaks jäänud ning hakkab välja surema, mistõttu otsustab selle juhtkond saata 100 alaealist kinnipeetavat sunniviisiliselt Maa peale, et teha kindlaks, kas elu Maal on juba muutunud elamiskõlblikuks. Noorte naasmisel planeedile saavad nad aga suure üllatuse osaliseks, kui nad avastavad, et terve inimkond polegi pärast tuumasõda hävinenud.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3641
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: 100

PostitusPostitas Iceman » 30. September 2014, 04:37

Tänan, et selle sarja olemas olust teada andsid. 4 osa vaadatud ja ülifaking vinge sari on. (Y)
Iceman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 15. Detsember 2012, 13:25

Re: 100

PostitusPostitas Rain » 25. Veebruar 2015, 19:41

Esmapilgul tundus see suht madalaeelarveline ja -järguline olevat, aga üldpildis ütleks, et mida kaugemale, seda paremaks muutub, teine hooaeg on isegi etem kui eelmine. Esimeses hooajas rohkem draamat ja avastamist, teine keskendub pigem sõjale, strateegiale ja põnevusele. Pole küll selline hittseriaal, mille kaasahaaravus võtaks sõnatuks, aga siiski, esimest hooaega väga ei mäleta, aga teise hooaja osad panevad küll järgmist episoodi ootama.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3641
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: 100

PostitusPostitas Zinera » 06. November 2016, 21:33

9/10
Kõik 3 hooaega olid üllatuslikult head, seda nii sisu kui ka põnevuse osas. Muidugi võib möönda, et eks ikka kohati oli rumalaid olukordi ka, kuid muu kõrval elasin üle. Alguses oli tõesti tunne, et eelarvet eriti ei ole ja palju ei tasu oodata, kuid iga hooajaga läks asi paremaks. Sisult vaadelduna meeldis hooaegadest kolmas hooaeg kõige rohkem, aga ka esimene hooaeg oli üsna samal tasemel, teine oli veidi loll ja sõjaline. Peategelastest meeldisid kõige rohkem Clarke, Lincoln, Octavia ja Lexa, tehisintellekt oli üks kõige ebameeldivam tegelane, ka Pike ajas närvi. Ootan neljandat hooaega, mis peaks siis järgmisel aastal ehk valmima.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Sada esimest

PostitusPostitas Rain » 13. Mai 2018, 14:26

Hmm, keegi veel jälgib seda? Igatahes mina olen ikka pilku peal hoidnud. Neljanda hooaja algus jättis juba mulje, et üritati kuskilt viimasest õlekõrrest haarata ja leiti (ilmselt) viimane võimalus/idee, mille najal seriaalile veel üks hooaeg anda. Aga samas ei kurda, hetkel tundub idee huvitav olevat, kuigi kardan, et peagi, kui olukorrale n-ö intro on ära tehtud, hakkab plot taaskord korduma.
Spoiler :
Üks laseb ühe maha, teine laseb "blood for blood" kättemaksuks teise maha, keegi lõpuks annab järele, ja siis mingi saabas taaskord keerab kogemata käki kokku ja tuleb repeat kogu kupatusele, kuniks leitakse mingi põhjus, mille pärast peavad kõik ellujäämise nimel sunniviisiliselt käest kinni hoidma ja sõpradeks saama. Although arvestades, et kõik need uustulnukad on otseses mõttes kõrilõikajad, siis rahu saavutamine tundub küll võimatu missioon olevat.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3641
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron