Fargo

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Fargo

PostitusPostitas Ronet » 18. Juuni 2014, 20:50

Ma ka väga ei nuriseks.
Spoiler :
Stsenarist jooksis (natuke) peaga vastu seina lõpu-wise
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Fargo

PostitusPostitas Forzelius » 19. Juuni 2014, 04:24

SISALDAB ÕUTSEID SPOILEREID 1 HOOAJA KOHTA!!!

Ok, mis täpselt siis ei kõlvanud? Ma ise jäin sarja arenguga väga rahule. Tervikuna suurepärane saavutus ja võrdväärne parimate karakteriarendustega televisioonis üleüldse. Päris paljud vinevad finaali kallal ja üks suuremaid argumente tundub olevat Gusi skotivabalt pääsemine peale Malvo mahakõmmutamist. Jah, paberi peal lihtne cop-out ja andestamatult karistamatu lõpp ning näiliselt väike pay-off pitch. Olgu, saan mingil määral aru. Aga, kas siis parem oleks olnud, et Malvo kõmmutab ülejäänud pool linna maha ja kõnnib aina tihenevas lumesajus järgmise linna poole ning pääseb puhtalt? Wrong. Igal antikangelasel peab olema ka vääriline hukatus ning kuigi Lesteri suguse hädapätaka käe läbi oleks see veelgi iroonilisemalt õiglasem olnud, oli Gus ka suurepärane nüke. Ühest küljest lunastades Gusi suhteliselt kasutu kohaloleku terve sarja vältel ning andes talle natukene pükse koduses igapäevaelus, teisalt andes Malvole lõpu kellegi temast nõrgema käe läbi.
Loomulikult on sarju-filme, kus pahad pääsevad puhtalt ja eks selles kontseptis on teatavat ahvatlust, aga kui sa just ei tee mingit nišikraami nagu Funny Games ja tahad jutustada konventsionaalset lugu ning anda vaatajale midagi samastusväärset, siis on suhteliselt selge, kuidas tegelased oma teekonna lõpetavad. Mul polnud hetkekski kahtlust, et Malvo sureb. Ja väga veriselt. Kui vaadata, kuidas Philly Dennis juba suri (mis oli tegelikult veel vingem ja ilmselt sarja parim surm), siis polnud kõhklustki, kuhu looja selle lõpu tüürida tahab. Kergelt üllatunud olen, et ka Lester oma lõpu leidis. Selline tsipa Road Runneri multikatest tuntud koioti lõpp. Aga eks Fargol oli alati väga äratuntav huumorisoon.
Tagantjärele mõjub kahtlemata villaini surm paremini ja efektiivsemalt kui tema odav ja vaataja lõbuks välja genereeritud ellu jätmine. Lihtsalt sellepärast, et ta on fännide lemmik, ei ole mõtet ühtegi tegelast elus hoida, kui ta ei ole loole enam oluline. Ja Malvo ei olnud, Gus oli tol hetkel see, kes vajas oma raamatule viimast peatükki ja selle ta ka sai. Loomulikult mulle meeldis Lorne Malvo väga ja ma valetaksin, kui ütleksin, et mingi osa minus ei lootnud ta pääsu, aga ma olen väga rahul, et nii lõpetati.
Kui rääkida sellest, et Gus ei läinud kohtu ette jms, siis..really? Kes sellises linnas ta prokuratuurile menetlemiseks annaks? Sellises kitsalt kokku õmmeldud kommuunis ei hakka keegi jukerdama, nähes kui palju hävingut mahalastud kurjam külvas. Üks nendest otsustest ja motiividest, mille üle keegi und ei kaota. Gus tegi linnale teene. Muidugi, kuskil metropolis oleks ta ilmselt ise vangi läinud, aga mitte säärases mikrokosmoses.
Kui üldse sellele hooajale midagi ette heita, oli see Las Vegase ühendus Lesteri ja Malvo vahel. See oli ainuke väga odavalt tunduv suunamuutus ning midagi, millega ma väga rahule ei jäänud. Aga ilmselt ka ainus. Showrunneril oli üsna hea haare asjade arengu üle ja näiteks siin (http://www.fashionnstyle.com/articles/2 ... e=reporter) on ainult pilguheit sellele, kuidas ta seda universumit ette kujutas. Coenid on tõenäoliselt väga rahul. Mitte ainult Fargo, vaid terve nende stilistika sai kena kümnetunnise homaaži.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Fargo

PostitusPostitas P2ppin » 19. Juuni 2014, 13:17

Spoiler :
See, et karakterid surma said või Malvo ära ei pääsenud on väga suva. Pole kunagi selliste asjade üle nurisenud. Pigem ei meeldinud mulle see, et need surmad olid eriti anticlimactic. Olime juba varasemates osades väga palju twisted asju näinud ja ootused olid midagi enamat. Mõni varasem kill jättis veel tükiks ajaks mõtlema, aga nende kahe peategelase surm küll erilisi emotsioone ei tekitanud.

Teiseks tõesti see Gus Grimly külmavereline mõrv ning lõpuks veel kangelasena ja puhtalt pääsemine. Saan aru, et selles kohas ei elanud just kõige tavapärasemad ja taibukamad inimesed, aga ikkagi 2 FBI agenti ning veel ~30 surma oli selle keissiga seotud. Ei suuda kuidagi näha stsenaariumit kus Grimly lihtsalt pääseb rambivalgusest ja kuhugi mati alla tema "väike üleastumine" lükatakse. Võinuks siis vähemalt kusagil hintida, et Gus manipuleeris crime scene enda kasuks vms.

Kolmandaks mida kuradit see Malvo nende kahe FBI agendiga teha üritas ? Selle asemel, et Lesterit üllatada, mängis ta oma parima võimaluse maha Agent 47 mängides. Tühja koha pealt oli vaja neid laipu kuhugi puuriida taha peitma hakata ja selle ülilmalt lolli veaga kirjutaski oma lõpule alla. Lester sai aega, et lõks üles panna ja saigi temast jagu. Kõige naljakam veel, et nagunii suured verejäljed jooksid laipadega kaasa. Ei olnud üldse omane Malvo karakterile sellist rumalat viga teha imo.

Lohakas writing imo.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Fargo

PostitusPostitas Forzelius » 19. Juuni 2014, 13:42

P2ppin kirjutas:
Spoiler :
Kolmandaks mida kuradit see Malvo nende kahe FBI agendiga teha üritas ? Selle asemel, et Lesterit üllatada, mängis ta oma parima võimaluse maha Agent 47 mängides. Tühja koha pealt oli vaja neid laipu kuhugi puuriida taha peitma hakata ja selle ülilmalt lolli veaga kirjutaski oma lõpule alla. Lester sai aega, et lõks üles panna ja saigi temast jagu. Kõige naljakam veel, et nagunii suured verejäljed jooksid laipadega kaasa. Ei olnud üldse omane Malvo karakterile sellist rumalat viga teha imo.


Jep, sellega võib isegi nõustuda. Diibim ja douche'im vastus oleks muidugi see, et
Spoiler :
Malvo oli sellisest elust väsinud ja tahtis vahele jääda ja kogu see hundiga tõe vahtimine kinnitas seda.
Mu jaoks jääb suurimaks lolluseks see Las Vegases kokku saamine. See tundus nagu olevat hetk, kus stsenarist tõesti hädas oli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Fargo

PostitusPostitas Garli » 19. Juuni 2014, 18:50

Spoiler :
Jeh, see laipade lohistamine ja Las Vegas olid natuke imelikud, aga tervikuna ikka väga hea kraam. Nõustun Forza wall of textiga.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Fargo

PostitusPostitas hint » 22. Juuni 2014, 02:25

Väiksed pausid tulid sisse vahepeal, aga sai ka lõpuni jõutud nüüd. Ei tea mis siin tühja-tähja pärast norida, suht mõttetu. Sari läheb kirja kui selle kümnendi üks kõige tugevamaid lühisarju ja kindlasti tulevane klassik ses valdkonnas.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Fargo

PostitusPostitas eerik » 21. Mai 2016, 15:49

Ewan McGregor to Star in 'Fargo' Season 3
He will play two brothers, Emmit and Ray Stussy, at the center of the season-three anthology.

Ewan McGregor will topline the Noah Hawley anthology and play two brothers, Emmit and Ray Stussy, at the center of the series, The Hollywood Reporter has confirmed.

Presenting a completely new story, the Emmy darling's third season will revolve around Emmit Stussy, the parking-lot king of Minnesota. A handsome, self-made real estate mogul and family man, Emmit sees himself as an American success story. His slightly younger brother, Ray Stussy, on the other hand, is more of a cautionary tale. Balding and potbellied, Ray is the kind of guy who peaked in high school. Now a parole officer, Ray has a huge chip on his shoulder about the hand he’s been dealt, and he blames his brother, Emmit, for his misfortunes.

http://www.hollywoodreporter.com/live-f ... son-896129
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron