Ehast koiduni: Seriaal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 21. Märts 2014, 00:40

Ehast koiduni: Seriaal
From Dusk Till Dawn: The Series (2014 – 2016)

Robert Rodrigueze samanimelisel filmil põhinev seriaal räägib kurikuulsatest Gecko vendadest, kes püüavad politsei eest põgenedes elusalt riigist välja jõuda. Teel võtavad nad pantvangi kolmeliikmelise Fullerite pere, et end nendega koos Mehhikosse smugeldada, kuid peagi selgub, et seal ootab neid ees midagi hoopis ohtlikumat kui ükski politseinik.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas Ralf » 22. Märts 2014, 09:26

Pilt

1x01
No... oli ja ei olnud ka. Korralikult tehtud iseenesest (valgustus ja üldse production design on korralik) ning Tarantino heale dialoogile on väärilist teksti juurde mõeldud, samuti ei olnud kohutavad näitlejad. Alguses mõtlesin, et filmi avastseeni taasloomine tunniajaseks piloodiks ei saa küll head tõotada, aga mida edasi läks, seda rohkem passis. Väga ilusad tüdrukud ka, eriti see, kes alguses lompi lendab!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 23. Märts 2014, 16:06

Esimeses osas ei olnud veel päris kindel, aga nüüd vaatasin teise ka ära ja mulle meeldib. (Y)

Ainus, mis mind häirib, on see, et Rodriguez sai filmina täiesti kohutavasse "Machete Killsi" umbes viisteist arvestatavat näitlejat ja "From Dusk Till Dawnis" peame me leppima ainult Robert Patrickuga. Jake Busey on IMDb-s märgitud, aga ei oska praegu arvata, kui läbiv ta roll saab olema. Võib vähemalt loota, et Titty Twisteris ootavad ees Trejo ja Savini.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas adi » 25. Märts 2014, 01:00

On mingid teatud "maailmad" mille pisidetailide teadmine rikub ka tagantjärgi kunagi saadud elamust. Nagu ma ei taha teada Pulp Fictionis oma ajudega auto tagaakna ära määrinud neegri stoorit, ei taha ma kuulda ka midagi vendade Geckode lapsepõlvetraumadest.

Pole SEE maailm.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 11. Märts 2015, 19:59

From Dusk Till Dawn: The Series Adds Danny Trejo

Hea seriaal muutus selle uudisega veelgi paremaks. Nüüd on ainult Savinit vaja. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Märts 2015, 17:11

Rassu kirjutas:From Dusk Till Dawn: The Series Adds Danny Trejo

Hea seriaal muutus selle uudisega veelgi paremaks. Nüüd on ainult Savinit vaja. (Y)


What Rassu said! Awesome!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 27. August 2015, 00:02

Ee, kas see seriaal on alati nii hea olnud või mis juhtunud on? 2x01 oli nagu tõsine kvaliteettelevisioon, läbinisti pingeline ja värki. Mäletan, et esimese hooaja juures tundus kohati, et eelarvet napib, aga praegu olid eriefektid ka top notch. Vampiiride surmad on nüüd eriti ägedalt teostatud (fuck Buffy). Mu ainuke mure on see, et ei mäleta 1. hooaja lõpuosadest enam mitte midagi, nii et olin uut episoodi vaadates parajas segaduses, mingit previously on'i ka polnud. Absoluutselt ei tea, miks Gecko vennad nüüd lahus on ja Richie vampiirinaisega hängib. Tõotab tulla pöörane hooaeg, ootan juba Danny Trejo tegelase ja Geckode kohtumist.

Saan selle ütlemise eest prolly surma, aga sarja-Geckod meeldivad mulle ehk isegi rohkem kui filmi omad. Need, kes seriaali vaatamise kunagi esimeste osade põhjal pooleli jätsid, peaksid nüüd oma tegu päris kõvasti kahetsema. Aa, muide, ma armastan Madison Davenporti.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ehast koiduni: Seriaal

PostitusPostitas CM-Girl » 18. Detsember 2015, 13:24

Üks lemmikumaid 2014. aasta seriaale. Richie Gecko is hawt! Ei saa midagi parata, et sellest tegelasest lummatud olen. Näeb lihtsalt nii hea välja. Alguses tundus ta eriti psühho olevat, aga pole ta nii pöörane tegelane üldse. Tema jutuajamised Kate'ga olid ühed mu lemmikumad stseenid. Vastasseisudest oli kõige huvitavam jälgida Carlose ja Gonzaleze kokkupõrkeid. Mingi episoodi ajal tabasin end mõttelt, et Carlos on teine lemmik. Näitlejatest hoopiski meeldib enim just Wilmer Valderrama. Algus oli veidi aeglane hooajal, ootasin millal nad sinna baari jõuavad, lootuses, et asi kisub põnevamaks. Pettuma ei pidanud. Oli omajagu selliseid ' OMG! :shokeeritud: ' momente. (Y) Ei tea kas asi ainult minus, aga oli ka mõningaid momente mis mind naerma ajasid. Huvitav oli jälgida tegelasi muutumas esimese hooaja jooksul. Kes muutus leebemaks, kes karmimaks. Vähemalt mulle nii tundus.
Teine hooaeg õnneks vajab veel vaatamist.

Pilt
Mulle mingil põhjusel niii meeldib see pilt.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron