Sünge juhtum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Loop » 26. Veebruar 2014, 20:38

Level kirjutas:
Spoiler :
Loop kirjutas:gfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds

PS ! woody on ka legendaarne klassikaline lahe säga .

gfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds ssds
gfdgdfg d gd , gdfgdgfdg dg dgfdg g :))

10/10/10/10


Mul läks süda pahaks seda lugedes..


ja imesid tervenduseks paar võmpa vä ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 26. Veebruar 2014, 22:16

Loop kirjutas:
Level kirjutas:
Spoiler :
Loop kirjutas:gfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds

PS ! woody on ka legendaarne klassikaline lahe säga .

gfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds ssds
gfdgdfg d gd , gdfgdgfdg dg dgfdg g :))

10/10/10/10


Mul läks süda pahaks seda lugedes..


ja imesid tervenduseks paar võmpa vä ?



:D :D kohe näha, et vanad sõbrad
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 04. Märts 2014, 00:35

Matthew McConaughey Definitely Won’t Do ‘True Detective’ Season Two Kuigi me kõik teadsime seda, siiski kahju.

Vääga huvitav, mis tuleb 2. hooajas. Kuigi praeguse seisuga vist renew'i see sari ei olegi saanud...
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Forzelius » 04. Märts 2014, 02:14

Eks ta teada oli, jep. Hea ongi, et ei tee. Preserveerib seda maagilist Cohle'i karakterit niimoodi.
Küsimus 1.7 lõpu kohta. Kas see oli
Spoiler :
tolle Tuttle'i lapselaps vms?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ralf » 07. Märts 2014, 14:52

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Loop » 07. Märts 2014, 19:48

kahju et juba läbi saab see hooaeg . Eelmine osa tõmbas natuke liialt hoogu maha ..kuid kindlalt tuleb kõva finaal
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas JazZ- » 08. Märts 2014, 19:29

Kuna kvaliteetsarjade vaatamine kipub mul üldjuhul neile osaks saanud hype'ile vaatamata suhteliselt vaevaliselt kulgema ("Breaking Bad"i olen kolm korda otsast alustanud ja mitte ühelgi neist pole ma suutnud esimesest osast kaugemale jõuda), siis ei julgenud ka "True Detective"ile väga suuri ootusi panna. Esimene osa ainult kinnitas mu kahtlusi: jah, tegu on silmapaistvalt kvaliteetse sarjaga, mis tähendab, et puuduvad praktiliselt kõik elemendid, mis sarja minu jaoks köitvaks muudaks: halb CGI, deemonid (sellised, kes koledad välja näevad ja häid catchphrase'e loobivad, mitte "alkoholism" vms), 10-aastastele suunatud huumor ja Kyle Chandler. Kuigi ma ei mäleta viimast korda, millal ma mõnda nii igavat sarja oleks vaadanud kui "True Detective", tuleb tunnistada, et ma ei mäleta ka viimast korda, millal ma mõnda sarja nii suure õhinaga oleks vaadanud (ok, mäletan küll: "Merlin"). Selles tõepoolest on midagi "põletavalt reaalset" (vt. Ralf), mille tõttu olen end mitmel korral hinge kinni hoidmas avastanud, kuigi midagi nii pingelist ekraanil toimuda ei pruugigi. Rusti tegelaskuju ning tema filosoofiline vaatenurk on väga huvitavad ning Martys on minu meelest ka midagi, mis tema suhtes poolehoidu tekitab.

Pilt
Võib-olla see, et ta Forzat cosplayda üritas. Hea töö!

Üldjuhul pakub mulle siiski tunduvalt rohkem huvi teglaste käekäik ja Rusti mõtisklused kui see mõrvalugu. Esiteks kulgeb see liiga aeglaselt, et selle suhtes väga erutuda. Teiseks, kui see kulgema hakkab ei saa ma kunagi toimuvast mitte midagi aru. Sellegipoolest ootan finaali suure huviga!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ralf » 08. Märts 2014, 20:11

‘True Detective’ Creator Nic Pizzolatto Talks Season 1 Finale and Season 2 Changes

There are also those who will not be satisfied with any finale unless Rust Cohle steps out of their TVs, into their living room, and shoots them in the foot as some kind of meta-statement on magick and mass entertainment. And, you know, the technology just isn’t there. That said, I wouldn’t totally rule out the appearance of special effects...


:))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas JazZ- » 09. Märts 2014, 00:52

http://tvline.com/2014/03/08/true-detective-season-1-quotes-cat-posters/#!1/true-detective-cats-01/

Päris naljakas, kui palju suudab kontekstist välja toomine, kassipiltide ja sobiliku fondi kasutamine tsitaatide tõsiseltvõetavust mõjutada. :)

Pilt
- HBO kvaliteetseriaal, MITTE väljavõte teismelise tüdruku Facebook'i lehelt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Soprano » 09. Märts 2014, 06:03

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Forzelius » 11. Märts 2014, 03:09

Soprano kirjutas:aka Rust Cohle Pick-Up Lines


:)) :))

Eniveis, läbi see headus ongi. Sümboolne kokkuvõte lõpus, midagi vähemat/rohkemat poleks oodanud. Teadsin, et see sari on filosofeerimisel põhinev ning täpselt seda ka sai. Esimest korda, suht ever, olen Ralfi-leeris selliste mõrvarlike lugude puhul ja ütlen, et mul oli suhteliselt kama, kes see tegelik pahalane oli. Sest selle seriaali puhul ei tundunud, vähemalt minu jaoks, see üldse oluline. Zodiaci, The Usual Suspectsiga, on hoopis teine teema. Siin oli 95% sarja baasiks kahe peategelase keemia ja see oli ka see, mis mind enim köitis. Rohkem eksistentsiaalsete ja kohati isegi melanhoolsemate karakteritega sarjades tuleb seda ikka ette. Mis ei tähenda, et ma poleks nautinud lõpus avaldunud lahendit. Ühest küljest oleks tahtnud, et kogu see asi oleks olnud film, sest ~170-minutiline film 17(+)-aastasest sarimõrtsukast oleks midagi (eelmainitud) Zodiaci või Memories of Murderi sarnast ägedust olnud, kuid True Detective pani selle 8-osalise lühiseriaaliga maha täiesti klassikalise jalajälje, moodustades üpris omanäolise käekirja ning jäädes kvaliteettelevisiooni sõpradele meelde ilmselt väga kauaks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 11. Märts 2014, 10:29

Forza kirjutas:Mul oli suhteliselt kama, kes see tegelik pahalane oli. Sest selle seriaali puhul ei tundunud, vähemalt minu jaoks, see üldse oluline. Zodiaci, The Usual Suspectsiga, on hoopis teine teema. Siin oli 95% sarja baasiks kahe peategelase keemia ja see oli ka see, mis mind enim köitis.


Sama siin.

Kurb, et läbi...Esimese hooga ei tea küll, kuda järgmise hooajaga (mis on Pizzolattol kirjutamisel btw) saaks samal tasemel asi tulla (vb teen kerge overkilli vaimustusega siin).

HBO ftw (Y)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ralf » 11. Märts 2014, 14:52

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Loop » 11. Märts 2014, 20:51

Forza kirjutas:mul oli suhteliselt kama, kes see tegelik pahalane oli. Sest selle seriaali puhul ei tundunud, vähemalt minu jaoks, see üldse oluline. Zodiaci, The Usual Suspectsiga, on hoopis teine teema. Siin oli 95% sarja baasiks kahe peategelase keemia ja see oli ka see, mis mind enim köitis.


väga mõnus vaatamine oli , kokkuvõttes meeldis väga . oleks võind seda teemat vähemalt 13 osa olla .
äge mõelda , et
Spoiler :
Rust , kes terve seriaali vältel oli ainult pessimist , ütles lõpuks kõige suurema ja tähtsama positiivse ütluse mida üldse öelda saab , maailma ,elu ja ruumi kohta .



10nst 10et e ei saa panna kuna , oleks tahtnud veel rohkem karakteriarendusi näha , aga jäin siiski väga rahule .
nii , et panen sellele hooajale 9
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas adi » 12. Märts 2014, 10:22

Loop kirjutas:oleks võind seda teemat vähemalt 13 osa olla



Miks mitte 24 episoodi ning veel leping kahele hooajale. Kuidas muidu me saaksime näha peategelaste lapsepõlve flashbacke.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron