Sünge juhtum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ralf » 18. Veebruar 2014, 05:57

Põnevat lisa:



Edit: 1x04 lõpp on lihtsalt riveting
Paar asja mind siiski bugivad ka sarja puhul, namely küsitav muusikavalik ning ebavajalikud (forced) alastistseenid.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 18. Veebruar 2014, 10:58

Ralf kirjutas:Põnevat lisa:

Paar asja mind siiski bugivad ka sarja puhul, namely küsitav muusikavalik ning ebavajalikud (forced) alastistseenid.


:'(
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas ZeMonsta » 18. Veebruar 2014, 12:49

Oi raisk. Ei mäletagi, millal viimati mingi sarja pärast nii põnevil olin. Ja seda sugugi mitte selle pärast, et teada saada, kes tegelikuks mõrvariks osutub.

Forza kirjutas:Alates neljandast osast siiski selge suunamuutus sisse toodud, õige kah. See vana formaat oligi hea kuskil kolmeks osaks enne kui liiga soikuma oleks jäänud. Nüüd on kuidagi toon palju elavam ja teistsugusem, et raske oodata, mis järgmisena tuuakse.

Eks asi peabki muutuma ja edasi arenema. Kusjuures Nic Pizzolatto on maininud, et 1-3 osa = first act, 4-6 = second act ja 7-8 = third act, nii et sinu tähelepanek on täitsa õige.


PS. "The King in Yellow" on Amazonis kindle-versioonis tasuta saadaval. Järgmise episoodi ajaks jõuab ehk läbi sirvida.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Garli » 18. Veebruar 2014, 21:38

Kurat, kui hea ja läheb aina paremaks. Pidin ka veits mälusopis kaevama, et millal viimati mõnda jooksvat sarja nii suure entusiasmiga oodatud sai - vist Dexter, kui see veel hea oli ning neljas hooaeg jooksis. Võrratu sari, kahesõnaga.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Veebruar 2014, 00:32

HBO pakub küll suht tihti kvaliteeti, aga ei oleks oodanudki, et millegi sellisega kohe lagedale tullakse. (Y)

Also, Hannibali vaatajad tabavad seni viimases osas pakutud tõenäolise teooria juures väga suuri sarnasusi.

Also, tunnen end väga uhkena, et 5. episoodi lõpu juba 3. osa lõpumonoloogi põhjal ära arvasin. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ralf » 19. Veebruar 2014, 14:30

A True Detective Reading List

Lahe muidu, et Cary Fukunaga "It'i" teeb - ekraniseeringut raamatust, mille tegevus toimub kah paralleelselt mitmes erinevas ajas. Ja milles antagonistiks lovecraftilik kosmiline olend, kelle tõeline kuju on inimesele teadmata. 8) "True Detective'i" puhul räägitakse ka veidi sellistest elementidest.

Also:
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas ZeMonsta » 20. Veebruar 2014, 15:33

DaydreamDiamond kirjutas:
Ralf kirjutas:Põnevat lisa:

Paar asja mind siiski bugivad ka sarja puhul, namely küsitav muusikavalik ning ebavajalikud (forced) alastistseenid.

:'(

Küsitav või mitte (ma kaldun “mitte” poole), aga juhuslikkusel pole sellesse sarja asja ja sama käib muusikavaliku kohta:
Pilt
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Forzelius » 21. Veebruar 2014, 01:21

Mul ei ole muusikaga küll mingit probleemi. Sobib väga hästi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 21. Veebruar 2014, 10:23

Sama siin. Alates väga heast loost, mis kõlab algustiitrites iga kord. Siiani on muusikavalik väga hästi toetanud sarja. Spotify's on keegi Jacob Nilsson pannud ka listi sarjas kõlanud lugudest kokku.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 25. Veebruar 2014, 11:18

Seda oli kohe ühise õhtusöögi ajal aru saada, et
Spoiler :
Rust ja Maggie vahetavad mingihetk kehavedelikke..aga, et see sellises vormis päris toimub, seda ei teadnud.


Rust'ist võib saada üks mu all time favorite karaktereid. Martin on mõnes mõttes ikka jõhker s*tapea.

Jõhkralt hea sissejuhatus ikka, mis vist nüüd sai läbi (?).
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Forzelius » 26. Veebruar 2014, 04:34

Karm värk. Ma ei jaganud seda alguses üldse ära, mis nende pingeid tekitas, vaadates, et nende tandem oli suht suurepärane düsfunktsionaalne supertiim. Aga tagantjärele üpris lihtselt ürgne lahend.
Spoiler :
Monaghan tõusis ka lõpuks esile kuidagi. Kui üldse ta karakterit kuidagi vaadata, siis ta tegelane oli esimest korda oluline kuidagi ja veel kuidas. Geniaalne kirjutamine.
Väikestest detailidest meeldis mulle see, kuidas Rust polnud ~10a jooksul tagatuld viitsinud välja vahetada. Ja kaklus oli äge kulminatsioon.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Loop » 26. Veebruar 2014, 20:23

ma ei suuda oma õnne uskuda , nii , kui olin ära näinud lincoln lawyeri , mudi , dallas buyers clubi , killer joe , siis sai asi mulle selgeks , Matthew McConaughey on tõeline boss , ning tulin ka kohe filmiveebi tema kohta kiidusõnu ütlema , sest no , no ikka väga ulmeliselt meeldib see vana , ta on samal latil koos di caprio ja denzeliga :)
peale seda kui olin ta ära kiitunud , läksin ja vaatasin milles ta siis veel mängind on . ja BANG ! , arvestades , et kõige rohkem ma naudin häid seriaale , ja kuna boardwalki jagub veel aind üks hooaeg ja hetkel käib mul kõigest üks sari mis mind huvitab nimelt justified , nii et võix öelda et on seriaali kriis ja siis tuleb lihtsalt selline latakas maailma , et näitleja kes mulle üha enam meeldima hakkab , avastan ,et mängib HBO uues seriaalis , kus tema karakter on lihtsalt üle kõige, ma tahtsingi , et see vana kusagil heas rollis oleks aga midagi nii head poleks lihtsalt oskand oodatagi ja seriaalist ise : V A P U S T A V ! ! ja väga daaaaaaark , teises osas olin hooked juba , oleks tahtnud kuus osa järjest vaadata aga kahjuks pidin magama minema ja tööle minema, tööl ei mõelnud muust kui saaks aind koju juba vaatama :D , praegu olen kolmandas osas , ja tänan taevast , et selline seriaal olemas on , see oleks nagu universumi kink mulle :) , nii , et ma siis hetkel lõpetan selle imelise seriaali kommenteerimise ja asun vaatama .

PS ! woody on ka legendaarne klassikaline lahe säga .

sisu koha pealt mis ma ikka oskan öelda , karakterid on sümpaatsed , juba on suur tahtmine teada kuhu see kõik jõuab , iial ei või teada mis järgmises stseenis juhtuda võib , samal ajal kui mõtled kui hea see praegune ja eelmine stseen oli :)) mis seal ikka , kui tahate midagi head näha siis vaadake seda . loodan miljonit hooaega
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Garli » 26. Veebruar 2014, 20:31

Loop kirjutas:loodan miljonit hooaega

Uus hooaeg juhtub üsna kindlasti, aga kui sa veel ei teadnud, siis ei Harrelsoni ega McConaugheyd pole uues hooajas. Tegu antoloogiaseriaaliga - uues hooajas oleks uus asukoht, uued tegelased, uus juhtum jne.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ronet » 26. Veebruar 2014, 20:33

Spoiler :
Loop kirjutas:gfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds sgfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds

PS ! woody on ka legendaarne klassikaline lahe säga .

gfdgdf gdgdfdgdf , hgdfgdfg gdrgthtgg gfgdgd hogjfsd , fdgfdgdgd ! fdsgdgfgd dsgd kdg , fdfsg , ggdrigjdüg
fjsiergsüdsf , grgjeiofsefs ? fsjdifjfsüdfs sfsfs , fsdsdkaf fffss sgühdogsfdsf , fskdopfsfaõõfsds ssds
gfdgdfg d gd , gdfgdgfdg dg dgfdg g :))

10/10/10/10


Mul läks süda pahaks seda lugedes..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Loop » 26. Veebruar 2014, 20:37

Garli kirjutas:
Loop kirjutas:loodan miljonit hooaega

Uus hooaeg juhtub üsna kindlasti, aga kui sa veel ei teadnud, siis ei Harrelsoni ega McConaugheyd pole uues hooajas. Tegu antoloogiaseriaaliga - uues hooajas oleks uus asukoht, uued tegelased, uus juhtum jne.

ahsoo , no pole hullu , arvan , et ka teiste näitlejatega on see hea :)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron