Sünge juhtum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas JazZ- » 13. Märts 2014, 00:53

Nagu tihtilugu ette tuleb, olen Forza maailmas kehtivate loogikareeglite suhtes pisut segaduses:

Spoiler :
Forza kirjutas:Ainuke hirm, mis mul selle Yellow Kingiga on, on see, et minu arusaam heast whodunitist on ikkagi see; ja nagu ta klassikaliselt ikka olnud on; et kui on pikema ajaperioodi peale mingi superpahalane, siis peab ta olema konstantselt jälgitavate tegelaste eludes tugevalt figureeriv. Sest mida vähem teda näitab, seda väiksem on payoff. Ja ma tean vähemalt mõnda, kes ei vaata seda seriaali absoluutselt sellepärast (inimesed keda ei koti Zodiaci vaadates Zodiaci identiteedi teadasaamine) ja ma ei ütle, et see ka minu jaoks ainus loodetav väärtleid on, aga see on kindlasti üks neist.


Forza kirjutas:
Ralf kirjutas:Väga hästi paneb "True Detective" just siiralt hoolima tegelastest ja mitte niivõrd nende uurimistöö õnnestumisest.


Where was I.. :P
Mitte, et su arvamust kuidagi maha teeks. IMO nagu ikka


Forza kirjutas:Esimest korda, suht ever, olen Ralfi-leeris selliste mõrvarlike lugude puhul ja ütlen, et mul oli suhteliselt kama, kes see tegelik pahalane oli. Sest selle seriaali puhul ei tundunud, vähemalt minu jaoks, see üldse oluline.


Aga umbes sama segaseid tundeid tekitas minus ka True Detective'i viimane osa, mis jäi seriaali eelnevat 7 episoodi arvestades lihtsalt kuidagi ... nõrgaks.

Spoiler :
Järgnev internetist leitud kommentaar toob teatud valupunktid päris kenasti välja:

And then things that should not not be important but are...(a tape of the 5 man sacrificial rape/murder of a little girl which could not accuse, much less convict anyone because it could have happened anywhere and they all wore masks)...their main piece of evidence?

And the things that should be important but aren't...(Audrey making her Barbie rape scene with 5 Ken Dolls and drawing dirty pictures at school including one of a nude man with an erection wearing a mask just after a weekend at Grandpas)...why?...we'll never know.

Great clues that don't mean anything (Miss Delores employment (1940-1959) when she saw a scarred boy running around with the others, This would make Errol almost 60 yrs old and eliminate him as the killer)...but no, it's him.
Awful clues that mean everything (identifying Errol because he painted a house green)...apparently with his ears.


Lisaks veel Rusti väga ebaloogiline ellu jäämine (ja why the face ta enda sisse tsusatud suure noa enne parameedikute saabumist välja tõmmata otsustas (nagu igas teises lollis sarjas)??? Rust peaks nagu teoorias targem olema). Minu jaoks mõjus Rusti surmalähedase kogemuse lugu ka veidi cheesylt. Muidu ma ei kobiseks, aga lootsin sellelt sarjalt vist midagi veidi tugevamat.
Täiesti lõppu jäänud [tähed] jutt [/tähed] mulle siiski meeldis ja võttis terve sarja päris kenasti kokku. Kiitus neile vähemalt selle eestki!

Sattusin kunagi enne viimase osa vaatamist sarjas tihedalt viidatud "The King in Yellow" kohta uurima ja juhtumisi jäi mulle meelde sellest pärinev lõik:

Camilla: You, sir, should unmask.
Stranger: Indeed?
Cassilda: Indeed it's time. We have all laid aside disguise but you.
Stranger: I wear no mask.
Camilla: (Terrified, aside to Cassilda.) No mask? No mask!


Kas see Erroli Rustile hüütud "Take off your mask!" oli viide sellele?


Also:
Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Forzelius » 13. Märts 2014, 02:32

See arvamus kujunes minulegi üllatavalt alles viimase paari osaga välja. Oleks eeldanud isegi, et pahalase identiteedi väljaselgitamine on mu jaoks selle sarja põhiväärtuste kogutervik, aga nii see ei olnud. Sest Woody-Mäkki keemia oli lihtsalt niivõrd üle sellest. Savvy?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Mai 2014, 22:34

Brad Pitt, keda noolitakse või kes ise noolib rolli järgmises hooajas, juba semmib Matthew "Time is a flat circle" McConaughey`ga
http://www.thedailybeast.com/articles/2014/05/19/brad-pitt-throws-beer-to-mcconaughey.html

And the Internet went nuts....
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ronet » 27. Mai 2014, 19:17

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Forzelius » 28. Mai 2014, 00:52



Fuck, kõlab huvitavalt.

Three leads, rural California and about the “secret occult history of the United States transportation system.”
Not sure, et ma isegi tean, mida see "secret occult history" tähendab, aga interested 100%
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 28. Mai 2014, 13:29

Spekulatsioonid on jõhkrad - Pitt, Phoenix, Chastain, Fassbender, Bale, Brolin...
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 26. August 2014, 09:01

Selle sarja suurim draama on tema saatus - minna Emmydel vastamisi Breaking Bad'i viimase hooajaga. Aga noh, õnnitlused Cary suunas vähemalt.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas Ronet » 26. August 2014, 22:13

"Tõeline detektiiv" “Sünge juhtum” (“True Detective”) on üle maailma väga menukas HBO krimidraama, mille peaosades mängivad Matthew McConaughey ja Woody Harrelson. Sündmustik kulgeb Louisianas, müstilisi rituaale korraldava mõrvari jälgedes. ETV2 eetris alates 11. septembrist.


Pilt

rauls etc saavad ka vaatama hakata. :}
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Tõeline detektiiv

PostitusPostitas LiveForThis » 26. August 2014, 23:10

Mis kuradi "Sünge juhtum"? :irw:

Olengi pikalt mõelnud rewatchi peale. Ongi viimane aeg.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Sünge juhtum

PostitusPostitas Spellbound » 27. August 2014, 15:36

Kas siis tõesti oli otsetõlge mõeldamatu? "Sünge juhtum"?

"Tõeline detektiiv" on tõeline pealkiri. "Sünge juhtum" on nagu suvalise krimisarja nimi - "Peidetud juhtum", "Lahendamata juhtum" ja mis iganes sama jama.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Sünge juhtum

PostitusPostitas Ronet » 03. September 2014, 08:47

“We’re going to start shooting [True Detective Season 2] in September…

…for it to air next summer.”


http://hbowatch.com/true-detective-seas ... ow-shifts/

Teevad siis hoolega vähemalt..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Sünge juhtum

PostitusPostitas Zinera » 01. November 2014, 21:44

Woody ja Matthew ületasid küll igasugused ootused, väga hea paar. Seriaal ise läks iga osaga järjest paremaks, oluline ei olnud niivõrd asja lahendus, vaid see, kuidas peategelased selleni jõudsid. Põnevus esimese hooaja algusest lõpuni välja, ei oleks osanud oodata, et ei suuda isegi korralikult järgmist episoodi ära oodata. Kindlasti jälgin ka järgmist hooaega, kuid ei usu, et midagi nii head välja tuleb. Loodame parimat.
10/10 tuleb ära küll.

Aitäh, ETV2, et kvaliteetsarjad ka Eesti kanalitele jõuavad! Järgmisena siis House of Cards.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Sünge juhtum

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 25. Juuni 2015, 09:53

Uus hooaeg on alganud.

Latt oli ikka ilgelt kõrgel ja ega ta vähemalt esimese osaga üle ei hüpanud. Aga päris alt läbi ka ei jooksnud, minu meelest. Mingid ülevaated isegi ütlesid, et "embarrasing" aga see tundub üsna ebaõiglane.

Sissejuhatatud karakterid tundusid justkui sellised, kelle käekäiku võiks ju jälgida. Pilt+heli oli ka täitsa ladna. Ootan huviga, mis edasi saab.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Sünge juhtum

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 14. Juuli 2015, 11:44

Siiamaani on uus hooaeg olnud ilgelt väsitav ja mitte liiga rewarding. On aru saada, mida neljanda osa lõpuga üritati, kuid minu meelest ei õnnestunud väga hästi.

Edasi vaatab ju enivei...
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Sünge juhtum

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Juuli 2015, 21:01

2. hooaeg in general:
Spoiler :
"Here’s a semi-complete list of things I don’t care about after completing “Other Lives,” the fifth episode of True Detective’s second season:
—Frank Semyon’s obsession with the symbolism of ceiling stains.
—Frank Semyon’s philosophizing, delivered in increasingly painstaking monologues by Vince Vaughn.
—Frank Semyon’s fluctuating opinions on adoption, which range from “I don’t want somebody else’s problem” to “I’m saving a child version of myself.” All of which seem vaguely offensive.
—Frank Semyon’s fight to regain his lost influence, or his involvement with poker, or prostitution, or railroads, or land, or TCM.
----
—Any and all California politicians or railroad barons who seem to spend the majority of their lives engaged in weird and/or violent sex acts at big parties, because apparently nobody just has ordinary sex anymore.
—Mayor Chessani, and his comical, mumbly villain act.
—Mayor Chessani’s son.
---
—The fact that, when I think back to season one, I’m starting to believe that Rust Cohle wasn’t having visions, and that Nic Pizzolatto actually thinks birds are constantly attempting to communicate with people, like Lassie.
-----
—The way we apparently need at least six episodes to establish why Ben Caspere was killed.
—Ben Caspere.
—Dead people in general. Let’s move on.
—Melancholy lounge singers.
—A dark atmosphere.
—The earth’s atmosphere.
—The Ozone layer.
—Global warming.
—Pluto.
—Did I say California yet?
—California.
--------------------------------
Now that we’ve established that, here’s a fully complete list of things I do care about:
—Ray fucking Velcoro."


Ehk arvustus senisest hooajast.
http://www.pastemagazine.com/articles/2 ... lives.html
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron