Hannibal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Hannibal

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Mai 2013, 22:42

Nõus, nõus, 100% nõus.

Aga mulle Will Graham/Hugh Dancy kohutavalt meeldib. Kogu tema karakter on lihtsalt fantastiline :D
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Hannibal

PostitusPostitas CM-Girl » 31. Mai 2013, 12:49

Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Hannibal

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Mai 2013, 15:13

Suurepärane. Just vaatasin vaatajanumbreid, et need ei ole eriti suured ju. Langevad kogu aeg, hetkel suht tasavägine, aga noh ma ei kurda. (Y)

Orphan Black sai samuti 2. hooaja.

I am a happy fucking panda.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Hannibal

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Juuni 2013, 16:46

Parandaks ühte oma eelnevat postitust ja ütleks, et viimane episood on siiski sarja nõrgim.(1x10) Too much Will ! Hugh Dancy on küll suurepärane selles rollis, aga Will ei huvita mind.

Selle episoodi lõpp oli väga hea.
Spoiler :
Suht uskumatu, et kellegile tuli üllatusena see, et Hannibal selle arsti tappis. Kohe kui seda arsti surnuna nägin, mõtlesin, et Hannibal tappis ta.
Ellen Muth'i ei tundnud ka alguses üldse ära. Fuller ja Muth reunited. :) Ja nagu lugesin siis näeme teda veel. (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Hannibal

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Juuni 2013, 16:57

Kui eelmine osa oli sarja nõrgim, siis uuem osa on selle sarja parim osa siiamaani. Lihtsalt fantastiline episood. Esimest korda seda sarja vaadates hakkas mul halb. Sellele vaatamata, vaatasin seda stseeni, mille tõttu mul halb hakkas, rohkem kui korra. :) Columbian necktie - Julm. Keele liikumine oli see mis mõjus. Vastik, aga vägev. Eddie Izzard is fucking great.

Üks kommentaar ajas naerma : "I do NOT want to know what Columbians use as a belt." :irw:

Vägevad on ka Willi hallutsinatsioonid! Hakkab ikka täitsa kahju temast. Hannibali manipulatsioon jätkub.

Järgmise osa preview näitas, et ei tule vast kõige huvitavam osa. Loodan, et eksin..siiski eelviimase osaga tegu.

Pilt

Luuuvin seda pilti. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Hannibal

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Juuni 2013, 02:42

Kurat, Hannibal on nutikas.
Spoiler :
Nüüd arvatakse, et Will on mõrvar ja arvestades tema käitumist, tema olukorda, siis pole seda raske uskuda. Nagu ka uue osa preview's näha, siis seda usuvad ka Jack ja Alana + näidati Willi vastasseisu Hannibaliga. Will tabas ära, et Hannibal ei ole see kellena näib. Aga kes teda ikka usuks. Willi olek,välimus ja käitumine siiamaani vs Hannibali olek, välimus ja käitumine siiamaani..Hannibal hea manipuleerija. Tundub, et Abigailiga on nüüd lood ühelpool. Naljakas oli see kui tüdruk mainis, et Will hirmutab teda. Ise ta kallistas Hannibali, kes on see tõeline koletis.

Uue episoodi parim stseen oli kohe kindlasti alguses.
Spoiler :
Viis kuidas Georgia suri :shokeeritud: :shokeeritud:


Jään huviga viimast osa ootama!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuni 2013, 14:03

T*ra, kui hämmastavalt hästi see sari tehtud on. Iga episood on nagu mõni groteskne kunstiteos. Puhas kvaliteet.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas Forzelius » 01. Juuli 2013, 23:26

Tõesti kvaliteetselt koostatud ja läbimõeldud seep. Ainus asi, mis tõsiselt häirib, on see uinutav montaaž. Tahaks rohkem elavust selle koha pealt. Muidu suurepärane, Dancy ja Mikkelsen on hea kombo ning finale viimane stseen tõi külmavärinad (nagu Willi tegelasel iga episoodi alguses).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 13. Oktoober 2013, 01:16

Hooaeg kui selline justkui mingit korralikku terviklikku lugu ei andnud, liiga palju oli nö. nõrgamõistuslikkust ja seda killer of the week värki, kuid üldiselt olen seda meelt, et kõik kaasaegsed kriminalistikaseriaalid võiksid "Hannibalist" õppust võtta, kuidas teha sünget ja groteskset asja esteetilise taju ning professionaalse skilliga. Olemuse ja tooni poolest täpselt minu tass teed (kõik sarimõrvaritega seonduv annab mulle niikuinii stiffy). Maitsekalt sõge värk. Või siis sõgedalt maitsekas.
Hästi tehtud oli see, et hooaja jooksul Graham muutus aina vähem inimlikumaks ja Hannibal samal ajal aina rohkem, vms.

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 18. Jaanuar 2014, 08:19

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ravenstag » 01. Märts 2014, 07:53

Esimese osa "Kaiseki" premiere oli äsja ja pean ütlema, et tõenäoliselt tuleb see hooaeg isegi parem, kui eelmine. Pärast esimest kolme minutit võib öelda, et Hannibal on tõeline (ja väga võimas) elajas. Mul on tunne, et ta oli selles episoodis isegi võikam, kui eelmise hooaja peale kokku. Mis on väga tore ja armas. Tundus, et visuaali peale oli ka rohkem panustatud, kõike oli justkui juurde krutitud. Sest ilus oli noh. Ma ei mäleta, kas eelmisel hooajal slowmo'd kasutati, aga seekord oli see olemas (mis mulle iseenesest meeldib). Au tuleb anda Laurence Fishburne'ile, kes tegi üsna võimsa esituse. Ma olin vähe skeptiline, kui Cynthia Nixon kuulutati külalisnäitlejaks, aga ta mõjus tegelikult üsna usutavalt. Ok, need on minu esimesed muljed (Y) Väga palju ju öelda ei saa.
Kasutaja avatar
Ravenstag
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 20. Veebruar 2014, 03:58

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 01. Märts 2014, 20:03

(2x01)
Ma ei tea, kas see ongi nüüd jõulisemaks muutunud, aga mind järsku isegi häirib see stiliseeritus. Natuke ülepakutud lihtsalt, iga kaader ei pea olema aegluubis või näitama mingeid hiilgavaid vistasid või eriliselt disainitud ruume. Aga muidugi seriaal on alati pisut ekstravagantne olnud, ega pärismaailmas iga sarimõrvar ei loo ohvritest mingeid gigantseid dekoratsioone jne.
Näitlemine on selgelt muutunud julgemaks, meeldib. Just Dancy ja Fishburne.

Viimased 10 sekundit... FUCKED UP.

Aga jah. I'm intrigued. Obsessively. <3
Muidugi sarja puhul meeldib kõige rohkem, et näitab peatükki Grahami/Lecteri elust, mida filmid seni eiranud on, ehk siis Willi hullumist. Selle tõttu on sarjas Will justkui see sõge ja Hannibal normaalne. Andekas role reversal, vähemalt seninähtu (filmid Hopkinsiga peaosas) kontekstis.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Märts 2014, 01:30

Sai hommikul lõpuks 1x13 ära vaadatud. :)

Spoiler :
Väga kummaline oli Hannibal näha pisaraid poetamas. wth nagu. Also, Willi põgenemine oli hea. Ja see muutus temas kui taipas, et Hannibal on õige süüdlane..gooooood.


No nii..tuleb nüüd ära vaadata uue hooaja esimene osa.

Seda ka veel, et ...

Spoiler :
Pilt


See võib fun olla. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 09. Märts 2014, 08:01

A human mural? Only in "Hannibal". Ma läheks selle sarja maailmas vist 10 minutiga hulluks.

Pilt

"Hello! I love your work." (Y)

Aga TBH, seriaal hakkab liiga "Saw"-ks muutuma, see teise osa algus oli konkreetselt.... võigas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas filmiarvustus » 09. Märts 2014, 12:34

Mul on kombeks seriaale vaadata samal ajal kui ma söön. Teise hooaja teise osa algus ei olnud just eriti söömise sõbralik (terve see seriaal tegelikult).
Väga tugev episood!
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron