Hannibal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ravenstag » 10. Märts 2014, 02:26

:shokeeritud: Esimest korda selle seriaali puhul tundsin ma füüsilist ebamugavust. Pean silmas sedasama "lahti rebimise" kohta. Päris hull lugu. Aga jah, "Sakizuke" meeldis väga. Rohkem, kui esimene osa. Veider küll öelda, aga see episood oli ka omajagu "naljakas". No tõepoolest see "Hello. I love your work" koht... Või siis jala kokkamine. Tuli meelde "Sorbet", üks mu lemmikuid osi eelmisest hooajast.

Kuna ma olen üks parandamatu öökull, siis otsustasin seda hooaega vaadata otse, kell 5 hommikul ja see on omamoodi põnev, sest samal ajal on "Hannibali" tegijad Twitteris ning jagavad seal kaadritagust stuffi ja suhtlevad niisama, mida nad küll teevad nagunii kogu aeg, aga ikkagi, mingi koos vaatamise sünergia tekib seal sel ajal. :)

"...licensing and global brand management firm Evolution has been appointed as the international licensing agency for the NBC drama, with plans to launch a plans to launch a wide range of merchandise for the show [Hannibal] - including clothing, accessories, fragrances and even home furnishings and decor -- throughout North America and Europe."
(Y)

Ootan juba järgmist!
Kasutaja avatar
Ravenstag
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 20. Veebruar 2014, 03:58

Re: Hannibal

PostitusPostitas Forzelius » 15. Aprill 2014, 19:56

Haige seriaal sõna otseses mõttes. Nii visuaalselt kui tonaalselt. Iga osa on justkui hüperhalb unenägu ja vinti on juurde keeratud just teises hooajas. Ülipõnev vaatamine ning ühest viimase aja surmast, "slaidid", on mul siiamaani vastikud kujutelmad peas.
Ainuke asi, mida ette heidaks, oleks pidev heietamine Willi ja selle "antlerite" temaatika juures. GJH polnud nii määrav karakter selles sarjas, et ta presentsi peaks vägisi elus hoidma, palju põnevamaid asju teoksil.
Aga muidu super.

2. hooaja parimad momendid so far:
Spoiler :
1. "He's eating them"
2. Katzi lõplik arusaam sellest, kes Hannibal on, samal ajal Hannibal tema taga seismas ning järgnev stseen
3. Need faking slaidid
4. Crawfordi ja Hannibali avaosa madistamine


Ülimalt tume seriaal networki jaoks ikka, loodetavasti saavad edasi teha seda ka peale aastat 2014.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 18. Aprill 2014, 11:22

Pean ütlema, et mind vaimustas esimene hooaeg rohkem, võib-olla sellepärast, et seal oli rohkem Monster of the Week teemat, teine on natuke liiga üheplaaniline, laibad muudkui kuhjuvad, käib pidev narritamine jne. Kogu see
Spoiler :
Grahami kinniistumine venis kole pikale.

Aga tundub, et nüüd on jälle vürtsikaks muutunud asi, muidugi see viimase episoodi suur verine set piece Chiltoniga oli perfik.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas Forzelius » 18. Aprill 2014, 12:20

Yeah, see oli vinge, aga sa oleks võinud selle spoilerisse panna, selle asemel, mis sa panid :D
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ravenstag » 24. Aprill 2014, 02:48

Neid "slaide" nähes tuli kohe meelde "The Cell", kus samamoodi "hakiti" üks hobune. Bryan Fuller mainis ise ka, et sai sealt inspiratsiooni. Katz'ist oli kahju.
Spoiler :
Ma hakkasin mõtlema, et see pole eriti loomulik, et pärast kõike, mis on juhtunud, käivad Hannibal ja Will jälle kuriteopaikadel asja uurimas ja Will käib jälle teraapias. Will ju ometi tellis Hannibali mõrva. Päris elus kindlasti ei lubataks asjadel vanaviisi edasi minna, nagu midagi poleks juhtunud. Pealegi peaks Will saama üüratu kahjutasu aja eest, mil ta süütuna vangis istus. Ma saan aru, et muidu ei saaks asi edasi minna, kui kõik tegelased lahku löödaks ja asju "loomulikult" võetaks, aga pisut usutavam võiks see värk üldisemas mõttes olla. Vahel on ka tunne, et mingite mõrvade lahendamine käib kiirustade ja nii muuseas, aga samas eks selle seriaali põhipoint ongi pigem mind game'il. Ma ei jõua aga ära oodata, mil Michael Pitt Mason Verger'ina välja ilmub. Ma usun, et see saab huvitav olema. Tahaks kiita Jeremy Davies't, kes viimases osas mu meelest väga hästi mängis. Kuuldavasti saab teda veel näha.


Teine hooaeg Eestis algab muidu laupäeval kell 22:30 Sony Entertainment'i pealt.
Kasutaja avatar
Ravenstag
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 20. Veebruar 2014, 03:58

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 02. Mai 2014, 02:09

See cave bear monster oli üliäge, üks sarja highlighte mu jaoks.
"Hannibal" on niikuinii jõudnud punkti, kus seda reaalse maailmaga suhestada on väga raske, nii et sari võib vabalt vahel lubada selliseid horrorlikumaid asju. Terve osa oli nagu selline lahe monster movie, mõnusalt X-Filesilik.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas LiveForThis » 07. Mai 2014, 14:07

Viimase paari osa väga ühtlane lugu on olnud väga impressive. Viimase osa sündmused ajasid mu segadusse, aga siis sain aru, et Will ei olegi nii hukas kui tundub.

Spoiler :
Also, Mason Verger and his piggies!


No tõesti, võrratu kraam ikka.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Hannibal

PostitusPostitas Spellbound » 08. Mai 2014, 12:41

Huvitav, mida Thomas Harris ise sarjast arvab? Tema loodud tegelastele luuakse uusi psühholoogilisi profiile ja omavaheliseid suhteid, mida raamatutes ei eksisteerinud. Võib olla ainult vihjamisi.

Mind hämmastas nii raamatutes kui ka filmides alati see, et kuidas on võimalik, et Dr. Lecter nii palju teab. Sari annab sellele üsna ammendavaid vastuseid ja nüüd isegi näitab "Hannibali" raamatus vihjatud kokkupuudetele nagu Mason Verger ja Margo. Üldse ei imestaks kui Buffalo Bill astub ka korraks läbi. Siin on palju, millega mängida.

Kahjuks mõjubki sari suures osas mänguna. Reaalne kaalukauss puudub. Pinget hoiab ainult "Death Note'ilik" dialoog, psühholoogiline mäng ning see, et vaataja teab seda, mida tegelane ei tea ja vastupidi. Kõik on stiilne, aga elutu. Mulle väga meeldib, aga hoopis teistel põhjustel kui näiteks GoT, True Detective või Orphan Black.

Samas tuleb selliste sünnilugude juures jälle sisse see, et kuidas tutvustada juba tuttavaid tegelasi nagu Mason Verger.
Spoiler :
Häirib see, et tema tutvustamiseks kasutati hiljem Hannibali tapmiseks mõeldud verejanuliste sigade ideed. Saan aru miks, aga kuidagi liiga mugav viide raamatutele.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Hannibal

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Mai 2014, 22:43

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 09. Mai 2014, 22:53

Yay! Pilt
Muidugi Fulleril oli väidetavalt ka varuplaan, juhuks kui NBC otsustanuks keelata sarjal jätkuda.
Pärast Masoni/Margoti nägemist teadsin, et siin on veel vähemalt kahe hea hooaja jagu materjali.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas Forzelius » 10. Mai 2014, 13:05

Yeah, suht yin Community canceldamise näol olevale yangile. Suurepärane uudis indeed, kartsin vastupidist. Selle hooajaga kindlalt üheks favoriidiks tõusnud mul jooksvatest seepidest.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ravenstag » 13. Mai 2014, 20:54

Thomas Harris arvas järgmist: “I love the show. Mads is difficult to understand sometimes.
Kasutaja avatar
Ravenstag
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 20. Veebruar 2014, 03:58

Re: Hannibal

PostitusPostitas Spellbound » 13. Mai 2014, 21:20

Ravenstag kirjutas:Thomas Harris arvas järgmist: “I love the show. Mads is difficult to understand sometimes.


Hea vastus :))

Kui ta mõtles nüüd aktsenti ja mitte karakterit, siis alguses oli mul sama probleem.

Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Hannibal

PostitusPostitas Ralf » 17. Mai 2014, 16:46

Hea tekst: Sexuality Isn’t Physical – The Homoeroticism of NBC’s ‘Hannibal’

Viimase osa teine pool... amazing jälle. Amazingly jäle.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hannibal

PostitusPostitas Forzelius » 18. Mai 2014, 06:27

Yeah, olen isegi mõelnud selle peale, et nende kahe tegelase vaheline keemia pole ainuüksi kassi-hiire mäng kriminalistika-psühholoogia vallas. Eilse-tänase osa Achilleuse ja Patroklose mainimine ainult kinnitas mu kahtlusi. Veidi naljakas, et just täna linkisid selle, sest enne tänast polnud ma nii kindel selles ja mõtlesin, et äkki ainult ma näen asju valesti.
Also, Mason on üliäge. Veidi kahju, et Hannibal fb leht ära "spoilib" asju. Võiks rohkem arvestada sellega, et kuigi inimesed teavad, mis juhtub, oleks nagu veidi vingem seda üllatusmomenti "millal" asjad juhtuvad, preserveerida. Oh well, ega see sarja võlu-kvaliteeti ei vähenda. Nii mõnusalt dark ikka.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist