Kaardimaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kaardimaja

PostitusPostitas Rasmus » 04. Aprill 2013, 22:45

Kaardimaja
House of Cards (2013)

Francis Underwood on üks nendest Kongressi liikmetest, kellele on teada kõik tähtsamad räpased saladused. Presidendiks saamiseks on ta valmis kõik need reetma. Põhineb Michael Dobbsi raamatul.

Ülevaate lisas: Forza

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas hint » 16. Veebruar 2014, 17:20

Järjekordne sari, mida kõik vaatavad, aga keegi ei kommenteeri. Ega polegi midagi väga õelda - 2013 üks parimaid sarju, kõik vaatasid hooaja paari päevaga ära, räigelt kiitsid, siis unustasid ära. Igastahes teine hooaeg tuli nüüd ka välja. S02E01
Spoiler :
Ooooooookei. Kui keegi oleks mulle enne episoodi spolinud, et Zoe saab surma, oleks ma olnud pahane spoileri peale, aga mitte sellest ülemäära üllatanud. Et okei, siuke death selles sarjas võin ikka ette kujutada, ka suuremaid karaktereid on aeg-ajalt vara maha koksatud uue-kooli sarjades, mis seal ikka. Aga see damn delivery. Ehk siis selle täielik puudumine. Keset eppi, lambist, vestlus, sekund hiljem lähim asi mis sul female lead'ile on surnud, ja rohkem asja enam ei puudutata ka, nagu midagi poleks juhtunud. Awesome!!?

Okei kui ma listiks sarjades karakterite surmi ainult by shock/suprise value, siis see peab olema lihtsalt seal tipus, mulle ei meenu mitte midagi taolist mitte ühestki sarjast, mida ma näinud olen. On surmi, mille teadmine enne episoodi algust oleks kindlasti olnud 100x uskumatum. Aga need on reeglina sündmused, mia ehitati üles ja lüpsti terve episood või isegi kauem, seega vähe teine kategooria. Tegelt The Wire'is oli midagi, mida saaks nagu ka kõrvutada Zoe'ga, aga siiski nii teine keskkond.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas Forzelius » 18. Veebruar 2014, 04:59

hint kirjutas:Ega polegi midagi väga õelda - 2013 üks parimaid sarju, kõik vaatasid hooaja paari päevaga ära, räigelt kiitsid, siis unustasid ära.

Poleks ise saanud paremini öelda. See Netflixi väljatoomisformaat töötab nende poolt niipalju, et nohikud ja muud saavad mandi kähku kätte, aga pikema aja efekti on raskem saavutada. I mean, see shit on nii hooking, et vaatad tõesti päevaga ära, siis unustad ära kuni Emmydeni, tuleb natuke jälle meelde, mis toimus. Oled, okei, võiks ju midagi võita. Siis läheb jälle pool aastat edasi, tulevad gloobused - sama asi. Ja siis mõtledki, et kohe pea tuleb teine hooaeg ja veidikene nagu meenuks, kui ülikõva asjaga tegemist oli. Ma tõmbasin enda jaoks veits paralleele mõne (senimaani vist olematu) 6-filmilise saagaga, kus iga aasta on kindel kuupäev olemas ja kvaliteet garanteeritud. Sest kogu see HoC pole küll absoluutselt filmilik, aga Netflixi formaadi puhul pole pikaajalises mõttes eriti vahet. Kui sulle see ei meeldi, unustad ilmselt kähku ära ja ei anna kahte sitta sellest, mis see oli. Kui meeldib, vaatad nii kähku ära, et kalendris ilmselt üle ühe ruudu hüppama ei pea. Nii et jah, kahe otsaga mõõk.
2x01
Spoiler :
Sheeeeeeeeiiiit. Selle delivery oli tõesti kunn. Level vist ütles kunagi ühe teise sarjaga seoses, et kui tegelane sureb hooaja lõpus, siis ta ilmselt kirjutati välja. Kui hooaja alguses, siis tahab näitleja ise lahkuda. Siin, ma pakun, on tegemist erandjuhtumiga. Kate Mara on küll saanud paar suuremat rolli, aga pole teab-mis Lawrence, et hetkel oleks aeg raha välja võtta ja uut jahimaad otsima minna. Kogu see stseen oli nii perfektne ja, julgen kohati isegi öelda, vaadates neid steel drume ja läheneva rongi häält, veidi wire'lik, et usutletavasti pigem juba teist hooaega välja visandades nii planeeritud.

Võimas avapauk!

Ahjaa, ja ma korraks arvasin, et
Spoiler :
4th wall on kadunud. Et mõeldi, et ei tööta nii hästi või midagi, aga väga hea meel, et see lihtsalt õrritamine oli, sest osalõpp mõjus selle tõttu veel efektsemalt.


F U
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas Forzelius » 21. Veebruar 2014, 02:13

Spoiler :
After a final rewrite to the script and a long casting process, Fox looks to have assembled the team for its “Fantastic Four” reboot. Miles Teller, Kate Mara and Jamie Bell will join Michael B. Jordan in the latest installment in the comicbook franchise.


I retract
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas MadisV » 21. Märts 2014, 05:43

Season kaks oli ülihea, isegi parem kui teine, mida juhtub seriaalide puhul harva.
Kolmas peaks 2015 veebruaris välja tulema, jään ootama :)
MadisV
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 21. Märts 2014, 02:00

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas hint » 02. Märts 2015, 02:42

Kolmas hooaeg on nüüd paar päeva väljas olnud.

Spoiler :
Vajus ära.

Hea sari on siiski endiselt hea. Aga lõpp vist varsti paistab, mitu hooaega seda kummi venitada vast enam pole vaja.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas Ronet » 11. Märts 2015, 07:00

Sain ka lõpuks 3nda hooaja vaadatud.
Spoiler :
Ikka korralik langus kahe esimese hooaja järel. Frankil pole enam kuhugi tõusta ja vaja ainult tagalat kaitsta.
Esimene osa olin suht WTF nähes, et Stamper elus on. Nüüd viimaste peatükkide ajal hakkasin mõtlema, et äkki on hooaeg puudulik tänu sellele, et Doug polnud enam Franki parem käsi.. aga dno..
Aeg on otsad kokku tõmmata. Järgmine hooaeg PEAB jääma viimaseks! Loodan, et Netflixist ei saa järgmine Showtime, mis oma sarjadest viimased mahlad and then some välja pigistab, enne kui neil manalateele lastakse minna.
Rachel. Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kaardimaja

PostitusPostitas Kadii » 11. September 2017, 15:11

Keegi pole kaks aastat sõna võtnud, aga äravajumine ei saa vist teema olla nagu ma kuulnud olen?
Olen ise suvi otsa vaikselt algusest vaadanud, hetkel neljanda hooaja alguses. Olen sellega täiesti nõus, et kolmas hooaeg oli tõesti kerge kukkumine, just nimelt selle pärast, et ..
Spoiler :
.. põnev oli vaadata, kuidas Frank valimatult käis ja suskis, et saada seda, mida ta tahab. Ja kui ta selle lõpuks sai, siis ei osanud kirjutajad isegi vist nagu selle tulemusega midagi teha. Jamad Venemaaga küll, see õhtusöögi osa oli sama ebamugav kui Office oma, aga üldplaanis oli see hooaeg ikka väga nõrk.

Neljas aga läks ikka paremini käima uuesti ..
Spoiler :
.. Claire ikka üritab ja ajab täiega närvi, aga mul on selline tunne, et mu närviminek on pigem seotud sellest,
et ta hakkama ei saa, aga ma tahaks, et ta saaks.
Also, Racheli surm surmaks, aga ma olin nii pahane, kui Meechum surma sai :( :( .

Poolteist hooaega veel minna, ma tulen siis tagasi.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron