Batesi motell

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Forzelius » 22. Mai 2013, 03:32

Finale siis

Spoiler :
meeldis see Romero "not in my town" moment, kuna pettis mind ära. ja see, kuidas ta Normale ütles, et ta võib nüüd peidust välja tulla, oli ka naljakas. See, mida Norman tolle õpetajaga tegi, oli igati oodata. Korraks kartsin, et seda isegi ei tehta, kui Norman koju jooksis ja emaga taaskohtus, aga õnneks ikka hakati pihta ta hulluks transformeerimisega. Point of no return, aga ma arvasin, et see tuleb kuidagi teisiti. As in, see, kui ta Normast hallukat nägi ja seal ilmutuse sai, et peab kõri läbi lõikama. See põhjus oli kuidagi off või vähemalt ebarahuldavalt sõnastatud. See oligi vast ainuke asi, mis häiris.
Mõtlesin korraks ka, et äkki Norman läheb üle piiri sellega, et tapab oma venna ära Bradley'ga semmimise eest, aga see jäi ka õnneks olemata.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 22. Mai 2013, 10:49

Finaal oli väga lahe, enne sinna ballile minemist olid pinged väga laes.

Forza kirjutas:
Spoiler :
meeldis see Romero "not in my town" moment, kuna pettis mind ära.
Spoiler :
Ma ütlesin ju, et Romerol pole probleemi Abernathy tapmisega. Loodetavasti saab ta teises hooajas rohkem tähelepanu.

Forza kirjutas:
Spoiler :
Mõtlesin korraks ka, et äkki Norman läheb üle piiri sellega, et tapab oma venna ära Bradley'ga semmimise eest, aga see jäi ka õnneks olemata.
Spoiler :
Siis ta tapaks pigem ikka Bradley ära, mitte Dylani. Vähemalt mulle tundub, et viha on tema vastu suunatud.

Ootan igal juhul uut seasonit. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Forzelius » 22. Mai 2013, 11:26

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Siis ta tapaks pigem ikka Bradley ära, mitte Dylani. Vähemalt mulle tundub, et viha on tema vastu suunatud.


Spoiler :
See on Norman, kurat seda teab, kelle peale ta pahane on. See õpetaja mõrvamine on ka, kui hooaja liini vaadata, ikka väga random. Põhimõtteliselt ainuke liitlane peale selle oxy-tüdruku, kes tal oli ning tõeliselt tema huve südamesse võttis. Siis mingi random emahallukas ja boom kaboom dat kõri läbilõikamine. Nii et Norman on üks etteennustamatu pähklitöö.
Aga hooaeg meeldis mullegi ning loodan, et Romerot osakaal suureneb teises hooajas. Abernathy-Joe teema oleks võinud kuidagi pikemaks minna, samas oli see stseen suurepärane, näitamaks lõplikult, mida Romero linnas olnud korruptsioonist-kuritegevusest arvas. One of the good guys, aga samas ma naudin seda, kuidas ta Normat miskipärast ei salli, kuigi ta talle midagi teinud pole (kui pidev paberimajandus välja arvata).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Garli » 22. Mai 2013, 18:31

Spoiler :
Mingid teooriad on, et õpetaja võis tappa ka see, kellega ta telefonis rääkis kuskil episoodi keskpaigas, aga pigem arvan, et tappis ikka Norman ja süüdi jääb see salapärane isik telefonis.

Aga jep, hea hooaeg ja ootan uut.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 04. Märts 2014, 17:25

Kes veel vaatavad?

2x01 oli hea algus uuele hooajale, Bradley tegelase areng meeldib eriti. Highmore'i Normanit on ikka kuidagi kahtlane vaadata - Perkins mängis teda veidrana, aga Highmore mõjub kohati täitsa haigena. Ootan juba, mida Romero õpetaja tapja välja selgitamiseks ette võtab ja kas Norman üldse on süüdi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 01. Aprill 2014, 17:57

Rääkige ka, kuulge.

Imo teine hooaeg > esimene hooaeg. I oli tempokam, kuna ei teatud veel, kas tuleb 10 osaga otsad kokku tõmmata või mitte, aga praegu tundub kõik olema kuidagi läbimõeldum ja loogilisem. Norman ja Norma meeldivad aina vähem, kuid kõrvaltegelased teevad selle tasa. Romero on alati mu lemmik olnud (tänases episoodis eriti!), nüüd veel Cody ka lisaks. Lahe.

2x05 kohta: kuhu õllepudelid kadusid?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Ronet » 06. Aprill 2014, 20:40

Päris palju romantikat viimases osas. Romero ja Norma stseenid on alati nii hilaarid.
Rassu kirjutas:2x05 kohta: kuhu õllepudelid kadusid?

Eh, jäin ka seda vaatama. Cody oma sai ruttu tühjaks, kuid Norman hakkas pudel käes jooksma. Ju ta siis maha pillas selle.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 08. Aprill 2014, 20:08

Uuendati kolmandaks hooajaks ka. (Y)

2x06 lõpp oli hea. Ei tea, kuidas Cody ja Normani suhe sellest muutub. Norma ei tundugi hetkel nii negatiivne tegelane, tundub, et teeb teatud otsuseid tõesti Normani kaitsmiseks (tervislik seisund jne). Norma sõbranna on ilgelt häiriv. Romero stseen Normaga oli cool, ta meenutab oma kokutamise ja olekuga nii väga Perkinsit. Oleks hea twist, kui Romero kõik Batesid ära tapaks ja Normani identiteediga elama hakkaks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Garli » 08. Mai 2014, 14:26

Hea hooaeg, meeldis rohkem kui esimene. Põnevam ja paremini kirjutatud IMO, aga kohati isegi liiga tempokas. Võiks natuke rahulikumalt võtta, sest järele mõeldes toimus selle 10 osa jooksul lausa absurdselt palju asju ja hooaeg kestis seal sarjas mingi... kuu?

See lõpukaader tho:
Spoiler :
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 08. Mai 2014, 15:59

Garli kirjutas:Hea hooaeg, meeldis rohkem kui esimene. Põnevam ja paremini kirjutatud IMO, aga kohati isegi liiga tempokas. Võiks natuke rahulikumalt võtta, sest järele mõeldes toimus selle 10 osa jooksul lausa absurdselt palju asju ja hooaeg kestis seal sarjas mingi... kuu?

Kiirus teeb imo selle sarja pigem paremaks ja kindlalt põnevamaks, niigi on hoogu esimese hooajaga võrreldes maha võetud ja pre-film asjadest saab veel sellise tempoga vähemalt 3-4 hooaega teha. Muidu nõus, et teine season oli parem, eriti meeldis Dylani tegelase areng ja Romero suurem ekraaniaeg. Vist hakkan lõpuks harjuma selle prequeli-värgiga, ehkki läheb ikkagi pidevalt meelest, et tegevus tänapäevas toimub.

Garli kirjutas:See lõpukaader tho:
Spoiler :
Pilt
Pilt

Mitte isegi lähedal. Ei näe üldse juhtumas seda, et Highmore mulle kunagi Normanina meeldima hakkaks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 26. Märts 2015, 20:20

Heh, märkasin alles praegu siinseid varasemaid postitusi lugedes, et hetkel on käimas kolmas hooaeg, mitte teine.

Rassu kirjutas:Highmore'i Normanit on ikka kuidagi kahtlane vaadata - Perkins mängis teda veidrana, aga Highmore mõjub kohati täitsa haigena.

Endiselt häirib see. Viimasel ajal on ta ikka eriti imelik olnud (kohting Emmaga), on üsna arusaamatu, kuidas ta kellelegi seal üldse meeldib. Normani ja Norma vaheline suhe on väga häirivaks muutumas, mõlemad parajad hullud. Ei mõista täpselt, kuhu Dylani ja tema onu/isa liiniga tüüritakse. Romero on endiselt äge, ehkki tema kohmetust võiks vähemaks võtta. Hea hooaeg, aga jääb eelmistele kindlalt alla.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 12. Mai 2015, 17:51

Kas keegi ei käi Filmiveebis või keegi ei vaata enam? Täna lõppenud kolmas hooaeg oli eelmise kahega võrreldes ootamatult nõrk, peaaegu et igav. Varasem tempokus on kadunud, kõik kohad paksult filleriga täidetud.
Spoiler :
Bradley tapmine oli vist vältimatu, aga millegipärast jäi ikkagi sellest paha maitse suhu. Oleks võinud kuidagi paremini lahendada, praeguses vormis oli see liiga ettearvatav.
Loodetavasti lõpetavad varsti ära, üle kahe hooaja küll rohkem ei taha.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Ronet » 12. Mai 2015, 18:28

Tänu külalisrollidele oli üsna normaalne hooaeg imo. Mind Norman'i areng eriti ei huvitagi. Pigem just Alex, Dylan ja Norma.

Btw, lõputiitrid hakkasid kuidagi väga lõplikult. Kindel, et sari läbi ei ole?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 12. Mai 2015, 18:36

Level kirjutas:Btw, lõputiitrid hakkasid kuidagi väga lõplikult. Kindel, et sari läbi ei ole?

Märkasin seda ise ka, aga ei teinud väga välja. Uut hooaega pole veel kinnitatud, aga tegijad tahavad ikkagi edasi teha, vähemalt nii olen ma aru saanud. Samas mind ei häiriks absoluutselt, kui olekski kogu asi läbi, sest tegelikult oli see praegune lõpp as good as any. Eks näis.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 15. Märts 2016, 18:08

4x02 - spoilerid, obv

Highmore ei ole muidu minu meelest üldse õige Norman, aga täna enne selle perekonna sisse-checkimist tulid tal mõned väga anthonyperkinsilikud nüansid sisse, kasvõi kehahoiakus. Ja seda oli väga tore näha. Samas just eelmise osa ajal olin päris närvis, et Norman nii tüütu hüsteerik on, mitte see rahulik ja veidral moel sümpaatne mees, keda me Perkinsi kehastusest teame. Nii et võib-olla on kiidusõnu veel vara jagada.

Mul oli täiega tunne, et Norma leiab täna oma lõpu (episoodi nimi oli ka "Goodnight, Mother"), aga õnneks seda veel ikkagi ei tehtud. Ma olen üldiselt suht kindel, et Norma tapetakse 5x09 lõpus või 5x10-s, kuid seekord oli tõesti kahtlus, et võidakse päriselt maha nottida. Kuigi ma ei kujutaks väga ette, kuhu see lugu ilma Normata minna saaks.

Also, need on nüüd mõnes mõttes "Psycho IV" spoilerid (või siis hoopis sarja tuleviku-spoilerid), aga praegu on isegi võimalus, et jäädakse filmiuniversumile üsna truuks. Norman tappis oma ema, kui ta oli äsja abiellunud, ja nüüd on abielu Norma ja Alexi vahel praktiliselt kindel. Mis on iseenesest kurb, sest Alexi surm on viimane asi, mida näha tahan, aga eks see on alati suht selge olnud, et sarja-tegelased tuleb ära tappa, kui filmide aeg lõpuks käes on.

Ja mis värk selle isa nägemisega täna oli? Norman on liiga palju "Dexterit" vaadanud?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron