Batesi motell

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Forzelius » 16. Märts 2016, 04:52

Jaa, olen 100% suht kõigega nõus.
Spoiler :
1. Arvasin, et Norma leiab otsa seal, kus antiklimaatiline kallistus oli magamistoas, Normanil relv käes. Selline classic kuul kõhtu moment tundus.
2. Highmore näitas täna huvitavat range'i samas mitte midagi väga tehes. Kummaline.


See osa oli juba nagu Psühho peaks olema. Kohati mõjub liiga tiinekana ja see narkojura ka viib fookuse täiesti mujale. Sellised lõpukolmandikud-pooled nagu tänases osas olid, panevad sarja tunduma nagu õige õuduka, mis tekitab mõnusat närvikõdi. Mu pulss oli suht üle keskmise, ilmselt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 26. Aprill 2016, 15:59

4x07

Norman on ikka väääga manipulatiivne. Lootsin, et dr Edwards hammustab läbi, aga Highmore'i näitlemist arvestades tundub täitsa realistlik, et isegi psühholoog (psühhiaater?) Normani valesid ära ei taba.

Normani kojusaabumine mõjus kuidagi väga suure sündmusena - umbes nagu "Psühho 2" alguses. Nagu alustaks kohe mingit suuremat sorti tapatööd. Hetkel on ohus eelkõige Romero, aga loodan, et ta suudab ka Normani läheduses oma külma närvi ja selget mõtlemist säilitada ning, noh, üldisemas plaanis lihtsalt elus püsida. Ehkki ma ei üllatuks sugugi, kui selle hooaja n-ö tähtis surm olekski Romero oma. Siiski loodan, et see jäetakse viimase hooaja jaoks.

Üldiselt väga korralik hooaeg, kolmandast hulga parem.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 10. Mai 2016, 18:05

4x09, massiivsed spoilerid

Huh, mu betid läksid täpselt ühe hooaja võrra mööda. Lõpp mind emotsionaalseks ei muutnud, aga Dylani ja Norma sõnelus oli tõsiselt vinge - äkki neljanda hooaja tipphetk -, Dylani näitleja on nelja hooaja jooksul korralikult arenenud (pean just nimelt näitlejat silmas, karakteri areng on muidugi ka kõva) ja sümpaatseks muutunud. Ma ei tea, kuidas ma suhtun varianti, et Dylan ja Emma kolivadki minema ja jäävad loost edaspidi kõrvale, aga õnnelik lõpp oleks neile igati teenitud.

Viies hooaeg tuleb igatahes huvitav, kõigi eelduste kohaselt täiesti teistsugune asi. Betin seda ka, et sari lõppeb niimoodi, et Marion Crane jõuab motelli ja Norman naeratab kaamerasse.

Finale peal mul erilisi ootusi pole, tuleb ilmselt rahulik osa. Matused, maybe?

Elagu Romero (otseses mõttes)!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2016, 00:40

4.9 Spoilers ahead

Ma mõtlesin ka juba 1.1 ajal timeline-wise, et tuleb ehk 3nda hooaja lõpus. Et kui sarjad kestavad tavaliselt 6 or so hooaega, siis et äkki on Norman pool ajast emaga, pool ajast emata. Läks isegi kaua. Igatahes hea osa. Natuke rohkem draamat jälle ja Sandman tuli küll tegelikult vähemalt minu jaoks väga tühja koha pealt. Ei näinud seda absoluutselt ette. Rassu mainitud Crane-series finale lõpulahendina omaks teatavat huzzaaaa-momenti, aga ise loodan, et jätkavad reimaginingu ja teevad midagi vähe kavalamat ja teistsugust. Eks näis, kuhu asjaga jõuavad, ruumi lõppu välja mõelda on neil nagu küllaga olnud. Olen ka sarjaga senimaani väga rahule jäänud. Kohati on kiskunud staatiliseks ära, aga siis 4.9 sugused vintpallid näitavad, miks kunagi Batesi motellis ja elamus liiga rahulikuks jääda ei tohi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Rasmus » 30. August 2017, 00:26

Mul pole veel päris läbi, aga mis kuradi geeniuse idee see oli Chick nii prominentseks tegelaseks kirjutada? Ilgelt rõve juhkam, kohmakas ja kehva diktsiooniga, jube vaadata, ei saa absoluutselt aru, miks teda siia sarja ikka veel vaja on. Pole kunagi midagi juurde andnud ega anna nüüdki. Muidu on kõik hea.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Ronet » 24. Detsember 2017, 17:43

Lol. Nii hea neid vanu kommentaare siin lugeda. Jõudsin alles eelmine kuu vms 4ndat hooaega vaatama hakata ja täna lõpetasin viimase.

Ryan Hursti metsavana oli suurepärane rollisooritus - Sons of Anarchy aegadel tundus, et sellel mehel pole mingit range'i.

Kõige tähtsam on muidugi see, et.. SUUR SPOILER
Spoiler :
Kuulus dušistseen nii stiilselt lahendati. Austin Nicholsi resümeele huvitav lisa.


Niivõrd erinevaid emotsioone pakkuv sari - kurb, traagiline, hilaar, ebamugav etc, ja vahel seda kõike lühikese aja jooksul. 5 hooaega oli ideaalne run.

AEG ON NESTOR CARBONELLILE OMA SARI ANDA! KAUA VÕIB?!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Batesi motell

PostitusPostitas Garli » 21. Märts 2018, 00:26

Paar mõtet seoses viimase hooajaga:

Spoiler :
Romero lõpp tuli kuidagi liiga lihtsalt. Ta oli viimases hooajas põhimõtteliselt Jack Bauer ja Jack Bauer ei laseks ealeski ennast niimoodi maha koksata. Samas ei oska ma ka ühtegi muud lahendust välja käia, mis mu arust paremini oleks sobinud. Võib-olla isegi Jack Baueri tähelepanu hajuks, kui ta näeks oma abikaasat, kes kaks aastat surnud on olnud.

Teiseks, miks Chicki ja ta raamatu teema nii järsult pooleli jäi? Ja miks sellele nii palju ekraaniaega anti, kui see täiesti suvalise lõpu sai? Tundus nagu seal oleks viimasel sekundil ümber mõeldud selle tegelase lõpp. Oleks ju tore olnud, kui ta oleks lõpus Psycho raamatu välja andnud. Ta isegi ütles, et õigetes kätes saaks sellest loost hea filmi!

Muidu need momendid viiendas hooajas, mis natuke Hitchcocki filmi remake'isid või sellele viitasid, olid suurepäraselt tehtud. Meeldis, et ei hakatud midagi väga otseselt kopeerima ja tehti rohkem enda moodi. Shot-for-shot uusversioon Psychost on juba tehtud ja teist pole vaja.


Ronet kirjutas:Niivõrd erinevaid emotsioone pakkuv sari - kurb, traagiline, hilaar, ebamugav etc, ja vahel seda kõike lühikese aja jooksul. 5 hooaega oli ideaalne run.

(Y) Enam paremini ei oskakski öelda. Jään puudust tundma sellest sarjast.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron