Imelised aastad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Imelised aastad

PostitusPostitas Cochrane » 16. Juuni 2005, 14:22

Imelised aastad
The Wonder Years

Selle seriaali tegevus toimub kuue- ja seitsmekümnendatel. Seriaali keskmes on Kevin Arnold (Fred Savage), noor teismeline, kes elab vaikses keskklassi elamupiirkonnas ning tema pere ja sõbrad. Läbi 115 episoodi näeme Kevini igapäevaelu, saame teada tema murdest ja rõõmudest koolis, armastuses ja peres. Seerias kommenteerib noore Kevini mõtteid ja tundeid tema vanem mina, kellele annab häält Daniel Stern, kes on osalenud filmides "Linnavurled" ja "Üksinda kodus" ning joonisseriaalis "Dilbert", kus vastutab peategelase kõnelemisoskuse eest.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Tauno Mõts » 30. Jaanuar 2010, 22:59

Väga kahju, et Eesti telekanalid ei ole seda seriaali näidanud, sest tegu on ilmselt kõige parema seriaaliga, mida ma vaadanud olen. Käisin siis veel vist keskkoolis, kui iga päev vennaga mingi Saksa telekanali pealt seda nägi. Imelik, et isegi nii noorele inimesele mõjus asi täieliku magnetina. Ma olen kindel, et selline seriaal teeb meid paremateks inimesteks erinevalt paljudest närvilistest ja vägivallast pulbitsevatest nõmedustest, mida isegi laste ärkveloleku ajal minu arust näidata ei sobiks.

Keegi võiks selle seriaali uuesti telesse tuua ja olen kindel, et vaatajaid jätkuks. Suurepärane teos.
Tauno Mõts
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 30. Jaanuar 2010, 22:48


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron