Louie

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Louie

PostitusPostitas Soprano » 08. Juuli 2012, 21:59

Louie
Louie (2010)

Stand-up koomiku Louis C.K. kirjutatud ja lavastatud seriaal, kus ta mängib väljamõeldud versiooni iseendast - koomikut, kes on hiljuti lahutatud ja kasvatab oma kahte tütart New Yorgis.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Louie

PostitusPostitas Forzelius » 19. August 2012, 21:52

Esimesele hooajale 8/10

+Louie stand-upid
+Ricky Gervais
+mõnusalt depressing vibe

-sihitu plot
-kohati mittemidagiütlevad stseenid, mis venivad väga pikaks.

Ehk siis jah, huumorit sai omajagu, aga see sari veidi lackib lavastamist. Ometigi, kuna head stseenid korvavad meh'id kordades, siis alla 8 panna oleks patt. Näen sarnasusi Curbiga, kuigi Louie on karmim. Ja valgusaastate kaugusel on lahutuse reaalsusest Entourage (kuigi tollest seda ei otsinudki), mistõttu ongi mul hea meel, et sari leiab aset külmas ja armutus New Yorkis. Kui Louie Californias elaks, sõidaks ta ilmselt ammu juba convertible'iga ringi ja oleks ebaoriginaalne. Keskeakriisi sarju on viimasel ajal nagu pohmelle laupäeva hommikuti, kuid Louie on brutaalne, mis mulle meeldib. Loodetavasti läheb lavastamine paremaks, siis oleks kõik okei.
Natukene mõtlen, et kas Louis C.K. ei tee viga, et ise mõned episoodid monteerib. Ei ole küll tähele pannud, kas täpselt need osad häirisid, kus ta montaažipukis oli, kuid osad stseenid venivad lihtsalt absurdselt pikaks, mis paneb mõtisklema, et äkki on lõikamine lihtsalt sarja tempo pärssimises süüdi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Louie

PostitusPostitas Soprano » 07. Mai 2014, 15:00

Soprano kirjutas:Ma nägin täna, kuidas üks naine tahtis, et Louie teda mingil seletamatul põhjusel näkku lööks. Väga Louie-ish olukord.

Peaaegu nagu 4x02, hehe. Ülikõva algus ikka neljandal hooajal.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Louie

PostitusPostitas adi » 11. Juuni 2014, 23:12

Viimased 2 Phil Hoffmann'ile pühendatud episoodi olid väga südamlikud.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Louie

PostitusPostitas Ronet » 12. Juuni 2014, 03:52

Jah, samas natuke masendavad ka. A Bronx Tale ja A Guide to Recognizing Your Saints käisid vaatamise ajal peast läbi.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Louie

PostitusPostitas Forzelius » 12. Juuni 2014, 04:10

Mina, kes ma ei tea, kes on Phil Hoffman ja ei ole näinud kumbagi Leveli mainitud filmi, nautis viimast (tänaseid-eilseid) kahte osa väga. Suurepärane back-story ja Louielik arendus ja connection. Jeremy Renneri guestimine ja kiire F Mörri etteaste olid ka ainult plusspunktid. Täiesti võimalik, et neljas hooaeg on mu lemmik. Louie on leidnud oma nišši ja ei ole enam järjekordne Seinfeld või CYE (mitte, et ta enne halb oleks olnud).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Louie

PostitusPostitas Ronet » 12. Juuni 2014, 04:58

Forza kirjutas:Mina, kes ma ei tea, kes on Phil Hoffman..

Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Louie

PostitusPostitas Forzelius » 12. Juuni 2014, 09:17

Aa, heh. In all fairness, teda kutsutakse Phil Hoffmaniks sama palju, kui ma Agent Pierce'i Aaroniks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist

cron