Vaprad ja ilusad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas Pixie » 12. August 2012, 10:16


Huvitav, kuidas tegelane välja kirjutatakse. Kas tõesti ei jäägi kokku Taylor'i ega Brooke'iga? Naeruväärne aastatepikkune pendeldamine kahe naise vahel ja selline on lõpptulemus?? :pööritus: :D Kui meelde tuleb, otsin Ridge'i viimase stseeni YouTube'ist üles. Loodetavasti sisaldab see flashback'e algusaegadest, need on mulle alati meeldinud. Ja üldsegi, mäletan jutte, nagu oleks Stephanie sarjast lahkumas, vanuse ja kehva tervise pärast.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas Ronet » 12. August 2012, 18:11

Ma tooks Lane Davies'e AKA Mason Capwell ("Santa Barbara") uuesti Moss'i asendama. ^^

Aunaste Vaprate memuaarid
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas Pixie » 12. August 2012, 21:46

Ahh, õigus küll. Vaprate ja ilusate puhul pole näitlejate vahetamine eriline probleem... :D
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas brixxx » 13. August 2012, 14:59

Level kirjutas:Ma tooks Lane Davies'e AKA Mason Capwell ("Santa Barbara") uuesti Moss'i asendama. ^^

Aunaste Vaprate memuaarid

Väga hea artikkel.

Kuna mina ei vaata juba ammu seda seriaali, siis võibolla vahel vaatan seda seriaali selle tõttu, et häid näitlejaid vaadata, sellega ma kindlasti ei ole nõus, et Ronn Mossi peaks vahetama, üks lemmikuid näitlejaid ka seal, pigem on kahju, et kunagi vahetati Justin Torkildsen Rick välja ning et viimasel ajal on Rick nii õel.

Aga tore, et vähemalt nüüd on pikemalt Ridge ja Brook kokku jäänud, seni on kõige rohkem närvidele käinud, et kõik tahavad koguaeg Ridge ja Brooki lahku ajada.

Viimane huvitav asi, mis ''The Bold and The Beautifulis'' juhtus oli see kui Clarki madu kägistas, muideks ka üks lemmikuid tegelasi, aga saan aru, et tal oli aeg seriaalist lahkuda kuna kui ka Sally Spectra oli seriaalist kadunud, siis Clarki tegelaskujul erilist mõtet enam ei olnud.

Kui meenutada neid osasi mida olen näinud, siis kõige enam meeldivad need kohad:
Spoiler :
1. kui Ericut tulistati
2. kui arst võetakse pantvangi
3. Clarki madu kägistab
4. kui Stephanie pöörab ära ja kaob
5. kui Stephaniel on infarkt
6. kui Ridge saab teada, et Massimo on tema isa
7. kui Massimol on insult
8. Ridgel on infarkt ja ta hakkab Taylori hauda lahti kaevama.

Kahju, et Stephanie ja Eric lahku läksid.


Mina võrdlen tavaliselt kestvuse järgi ''The Bold and Beatuful'' ''Home and Awayga'' ja eelistan vaadata ''Home and Away'' kuna seal on inimesed sõbralikud üksteisega, peamine põhjus miks ma ei vaata ja ei meeldi eriti ''The Bold and The Beautiful'' kuna seal on kõik üksteisega väga õelad.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Oktoober 2012, 17:46

Level kirjutas:Vaatasin, et Deacon, Amber ja 90ndate Rick on tagasi. Kuidas neil läheb? :)


Nüüd on Deacon tõesti tagasi mängus. Sealt midagi head oodata ei ole. Krdima Bill, alguses ta tõesti meeldis mulle, aga nüüd ikka suurem mölakas kui varem. Kaasas Deaconi oma plaanidesse. Pidi nõustuma kui vanglast pääseda tahab.

Ega ma iga päev seda sarja vaata, aga vahest uudishimu pärast saab vaadatud. Lihtsalt omg kui kaua veel kestab see armukolmnurk-Steffy, Liam, Hope. Nendest tegelastest kopp ees juba. :vihane: Võiks teistele rohkem keskenduda. Kate' saab liiga vähe ekraaniaega. :( Kuid lootust on, et saab teda rohkem näha.
Spoiler :
Ootab last. Lugesin netist, et Bill tahab, et ta abordi teeks kuna naisel nõrk süda, aga naine ei tee kuulmagi. Eile lugesin, et sündis poisslaps. : )


Tänases osas ajas Bill naerma. Õde tuli sõbrannaga külla mehele. Sõbranna tahab töökohta Billi firmasse. Bill hiljem vestles õega, et teine flirtis temaga, riietas teda silmadega lahti jne. Õde ei hakanud ütlema ka, et see ei saa nii olla kuna teda ei huvita mehed ja et tegu rohkem kui sõbrannaga. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas berta » 27. Oktoober 2012, 18:39

ronn moss ja inspektor mÄÄÄm on vist sugulased. perekond Kantlõuad.
berta
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 16. Oktoober 2012, 16:51

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas Pixie » 15. November 2012, 17:33

Ma ei loe alati kollast ajakirjandust, aga kui ma seda teen, näen suhteliselt üllatavaid uudiseid.


Pole kindel tag'ide vajaduses, sest raske on suuri pealkirjasid mitte näha ning B&B ka reklaamib antud sündmust. Seda episoodi isegi vaataks, for old times' sake. Kus maal on Eestis jooksvad osad, kas väga palju maas?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas CM-Girl » 15. November 2012, 18:17

Lugesin, et järgmisel aastal näeb episoode kus
Spoiler :
teevad oma viiamase rolli Ronn Moss ja Susan Flannery.


Igaksjuhuks lisasin spoilertagid ümber.

Also, fun video.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas Pixie » 27. November 2012, 18:11

Märkisite ikka kalendritesse, et saatuslik episood oli eetris 26.novembril? Just sai vaadatud. Kuigi B&B kipub aeg-ajalt naeruväärne olema, nüüdseks on palju uusi nägusid ning ma pole väga ammu ühtegi episoodi vaadanud, suudeti ikkagi emotsionaalselt liigutada. Eriti tänu tribute video näitamisele. Vist vaatan järgneva osa ka ära.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas CM-Girl » 27. November 2012, 18:37

Pixie kirjutas:Märkisite ikka kalendritesse, et saatuslik episood oli eetris 26.novembril? Just sai vaadatud. Kuigi B&B kipub aeg-ajalt naeruväärne olema, nüüdseks on palju uusi nägusid ning ma pole väga ammu ühtegi episoodi vaadanud, suudeti ikkagi emotsionaalselt liigutada. Eriti tänu tribute video näitamisele. Vist vaatan järgneva osa ka ära.


No neid uusi nägusid ikka tunduvalt vähem kui näiteks "Kodus ja Võõrsil" sarjas. Mulle täitsa meeldib Billi õde oma naisega.Tore ka Deaconit näha. Sattusin mingi aeg viieks minutiks vaatama osa kus Hope ja Liam olid juba abielus. Issver kui loll see kutt on. Lugesin, et
Spoiler :
Deacon kaob mõneks ajaks ära ja kui tagasi ilmub kuuleb tütrelt, et see Liamist lahus.Thank god.

Ei tea kas on üldse mõtet spoilerkaste siin kasutada. :pööritus:

Also, mõtlesingi täna, et kas eile oli see episood. Eks vaatan selle siis ära. Tean juba ette, et pillin nagu väike laps. :(
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas sirjev » 29. September 2014, 12:28

Praeguseks siis on vana Ridge asendunud uuega. Stefani on ka ära. Muu üldiselt sama.
sirjev
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 29. September 2014, 12:20

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist