Vaprad ja ilusad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vaprad ja ilusad

PostitusPostitas Cochrane » 10. Juuni 2005, 13:29

Vaprad ja ilusad
The Bold and the Beautiful (1987)

Moelooja Eric Forresteri firma on Ameerika juhtivaid moemaju ning pidevas sõjas oma rivaaliga Spectra Fashions, seda nii äriliselt kui eraelus. Peresisesed lahkhelid, näiteks vendade Ridge ja Thorne Forresteri vahelised hõõrumised, ei lase samuti äri juhtida nii sujuvalt, nagu seda asjaosalised tegelikult sooviksid, ning see hoiab alati pingeid üleval.
Seriaal, mis jookseb üle maailma 100 riigis ja mida vaatavad iga päev kuni 450 miljonit inimest, on vaadatuim maailmas. Seriaal esilinastus 23. märtsil 1987 USAs kanalil CBS. Erinevalt paljudest teistest USA seriaalidest, ei toimu selle tegevust väljamõeldud linnas vaid Los Angeleses.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas kuu67 » 17. Juuni 2005, 17:27

very boring
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 86
Liitunud: 09. Juuni 2005, 21:09
Asukoht: vÃĩru

PostitusPostitas Forzelius » 07. Oktoober 2005, 18:49

Ei kusjuures nii väga booring ei olegi. Nüüd kus tv3 seda uuesti näitama hakkas, olen uuesti ühe silmaga jälgima hakanud. Huvitav on see, et vaidluste kohapeal jääb alati pooleli. Ja see, et need ütlevad" I hate you", ja siis ülejärgmises lepivad jälle ära, või siis saja osa pärast abielluvad.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 20:39

Kui vaatad seda jutti mingi otsast lõpuni, vms siis tundub vägea hea.. Aga kui vaatad nii, et ükspäev vaatad, siis 4 päeva vahele, siis 3 päeva järjest vaatad, ning siis jälle 24 päeva vahele, siis on väga igav .. Ja sai saa nagu pointile pihta..

(minu arvamus jällegi)
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Girl17 » 07. Mai 2006, 22:18

vahel ikka vaatan aga soome kanalist, tv3 on natukene maha j22nd aga seriaal on iseendast p2ris huvitav :)
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 23. Oktoober 2006, 21:43

IRW. Kujutan ette, et kui oleksin kõiki selle seebi osasid algusest peale vaadanud, oleks mu aju juba ammu kokku kärbunud. Hiljaaegu sattusin seda paar korda nägema. Eriti tüüpiline on see, et ühe ja sama teema kallal jahutakse vähemalt nädal otsa! Täitsa lõpp.
"Vaprad ja ilusad" on nagu absurdi-komöödia. Tobedad melodraamatilised hetked, mingid mälukaotused. Inimesed jooksevad kümne erineva mehe/naise vahet kogu aeg. Ja veel kui sügavamõtteline ja eluline...
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Gamma14 » 30. Detsember 2006, 16:52

Erihale seep ikka, isegi ladinaameerika omad pole nii imalad! Ja mis kuradi vaprad nad on! Koguaeg pillivad ja intrigeeritsevad (see ei olnud vist keeleliselt korrektne :pööritus: ) Nõmedus.
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas trintsu111 » 30. Detsember 2006, 18:27

parem vaatan juba mingeid ladinaameerika seepe kui seda :?
see on nagu maailma kõige kõige juram seep mida ma näinud olen....
mingi üks onkel jahmerdab seal ema tütre ja veel saja naisega ja siis ...omfg see on lihtsalt jube:S
mu vanaema vaatab seda :( ja kui ma vahest seal käin sellel ajal kui see seep käib pean mina kaa seda jama taluma :'(
ma tõesti ei saa aru kas see kunagi ära kaa lõpeb see on ju käinud juba nagu aastaid..
kas see tõesti inimesi ära ei tüüta..
seal ju tegevus põhimõtteliselt puudub ja tegevus toimub kaa mingi ainult 2 ruumis:S
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Storm » 30. Detsember 2006, 20:48

Vahetevahel olen ikka vaadanud, kuna seal palju kenasid modelle jne... :D . Isiklikult eelistaksin ikkagi seda Mehhiko seepidele, kuna siin need dialoogid ja syndmustik on siiski NATUKE realistlikum ning ei teki igakord sellist m6tet, et kes kurat oli see idioot, kes nendele n2itlejatele repliigid v2lja m6tles :pööritus: . V2ga muigele v6ttis see, kui Brooke oli juba peaaegu terve Forresteri meessugu esindavate isikutega (Ridge'ga, Ridge'i vennaga(nime ei m2leta), siis samuti Stephani abikaasaga(ka nime ei m2leta :)) ) ja siis oli keegi kolmas kah(see Bridgeti lapse isa), kuid ei m2leta kas ta oli Forrester) "sehkendanud" ning nyyd, kui Ridge uuesti Tayloriga kokku sai hakkas ring vist uuesti peale, kuna see Bridgeti lapse isa oli minu viimase informatsiooni kohaselt Brooke'ist j2lle sisse v6etud :D :pööritus: . Oijah, eks need seebikad ole...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas vikerkaaredsirgeks » 31. Detsember 2006, 13:53

täitsa meeldib, samal ajal midagi paremat ei tule igatahes.
vikerkaaredsirgeks
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 25. Detsember 2006, 13:12
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 06. Jaanuar 2007, 22:55

Vaprad on need, kes suuvdavad aastad seda saasata vaadata, räkimata näitlejtaest ,k es suudavad möägnida.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 12. Jaanuar 2007, 16:08

rõve. absoluutselt kõik SAMA PEREKONNA liikmed on omavahel 80 korda abielus old, kõik on üksteise lapsed ja samal ajal ka üksteise vennad ja abikaasad,
hullumaja täielik. perverdikari.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas kathyy » 06. Aprill 2007, 21:25

nõustun täiesti Reinuvader Rebasega, see sesjaal on täielik p**k, nii üle visanud ja heietavad juba 20 aastat seda nõmedust :vihane: , ma ei saa aru kes seda vaatavad ning kas see loll intriigide mäng osatäitjaid ära ei tüüta :pööritus:
aga noh jah, mu tutvusringkonna vanaemadele see nii õudsalt meeldib, ikka vaja vaadata kes nüüd kelleltki mehe üle lööb, ma lähen juba ainuüksi selle melodraama reklaam klipistki vihasex :x
ah kunagi peab see ikka ära lõppema ja ma väga loodan et nad veel 10 aastat sinna otsa leierda:? :))
Kasutaja avatar
kathyy
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 69
Liitunud: 13. Veebruar 2007, 10:18
Asukoht: tartu :D

PostitusPostitas DjD » 11. Aprill 2007, 16:42

nõustun kahe viimasega :D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Pixie » 27. Mai 2007, 23:38

Harva(!) vaatan. Kunagi ammu jälgisin tihti.
Kuid jah,see tüütab ära,et kõik sebivad ja abilelluvad kõigiga ja kõigil on kõigiga lapsed. Uhh,kuidas neil endal see sassi lähe? :?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist