Häbitu (US)

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Häbitu (US)

PostitusPostitas Soprano » 31. Märts 2012, 12:58

Häbitu (US)
Shameless (US) (2011)

Alkohoolikust Frank Gallagher (William H. Macy) teeb raha saamiseks kõike, samal ajal kui tema kuus last, kelle ema maha jättis, üritavad omadega ots otsaga kokku tulla.

Uusversioon samanimelisest UK seriaalist.

Ülevaate lisas: Kadii

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Häbitu (US)

PostitusPostitas Kadii » 31. Märts 2012, 17:45

Ah, by far üks parimaid perekomöödiaid slash draamasid. Kõik tegelased on nii erilised ja huvitavad, et raske on ühte lemmikut välja tuua. Täiega fännan seda, et Frank on nii meeletu m***, aga samas teda on ikka nii raske vihata. Eriti kui tal ka aeg-ajalt inimlikud hetked üle käivad, mida teises hooajas rohkem on. Ja kui ma elaks getos, siis Kevin oleks ilmselt mu unistuste mees (ta tegelt on natuke praegu ka).
Ühesõnaga üks väheseid 40minutilisi sarju, mida vaadata viitsin, sest koguaeg midagi üllatab ja kõik on nii friikilt äge.
Also, William H. Macy on lihtsalt 15 aastat vanem David Spade.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Häbitu (US)

PostitusPostitas hint » 31. Märts 2012, 18:22

Õnnestunud remake. Originiaalist tsipa "ameerikalikum" feel on olemas, aga seda ei ütle sugugi halvas mõttes. Mõnusalt huumorit "draama" kohta(umbes nagu Rescue Me oli nt). Ehk siis tegelikult on tegu puhta komöödiaga. Kohe varsti lõppev teine hooaeg on eriti hea üllatus olnud taseme tõusu poolest.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Häbitu (US)

PostitusPostitas H6umy » 19. Veebruar 2013, 17:44

Osi näinud küll pole, kuid tundub huvitav ning hakkan vist isegi vaatama! Vajan niikunii mingit uut sarja, mida vaadata.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Häbitu (US)

PostitusPostitas Garli » 15. Mai 2013, 14:06

Vaatasin võrdlemisi ruttu kõik kolm hooaega ära ja midagi halba öelda ei ole. Mõnusalt kiiksune ja pöörane seriaal. Kolmanda hooaja viimane osa oli nii series finale maiguga, et pidin koheselt kontrollima, kas neljas hooaeg on ikka tulekul. On küll. (Y)
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Häbitu (US)

PostitusPostitas hint » 28. Aprill 2014, 04:29

See sari on mul alati toppama jäänud kui uus hooaeg tuleb. Lihtsalt ei viitsi uuesti vaatama hakata. Ja siis kui mingi hetk veenan end lõpuks uuesti vaatama, olen ma täielikus vaimustuses, ei saa enam pidama ja lasen non-stop maratoni. Kusen end naerust püksi, elan kaasa ja kiidan vahetult pärast teavani. See muster kordas end nüüd vist juba neljandat korda, kuna just lõpetasin neljanda hooaja.

Kui kuni siiani mõtlesin mina sellest sarjast siiski kui küllaltki tõsiseid teemasid käsitlevast ja nende üle naervast komöödiasarjast, siis selle viimase hooaja järel ei ole ma enam nii kindel. Sari võtab kohati ikka päris tumedaid toone ja karakterite käekäik, kellest sa peale aastaid nalja, naeru ja karakteriarendust väga oled hakanud hoolima, hakkab sulle reaalselt muret tekitama. Väga harv juhus minu jaoks.
Spoiler :
Ma ei tea isegi kuidas see sari selle saavutas(erinevalt mingi ala GoT ei tapetud ju seal 'peategelast' kohe loo alguses ära, et mind ära hirmutada) , aga viimaste osade ajal olin ma täiesti valmis ja ootamas ikka väga valusaid hoope. Nt kui finale ajal näidati neid saiu seal pannil, ma olin ikka kuradi mures et maja põleb maha ja hunnik inimesi saab surma - creepy mitte-vajalik kaader millega vaataja närve süüa eh.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron