Anarhia pojad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas Loop » 31. Oktoober 2013, 23:35

olen 6x08 ja koguaeg loodan , et läheb natukenegi huvitavamaks aga ei , kopp on täielikult ees, kvalideet on minujaoks hullupööra langend , absull mitte midagi pingelist ei toimu , see ple ju õige kui vaatad sarja ja loodad näpud ristis et see pask juba läbi saaks , vaatangi praegu ainult sellepärast , et kuna eelmised hooajad on nähtud ja traditsiooniliselt peab ikka asja ära ka lõpetama mitte pooleli jätma.


hull langus ikka....ometi oli seriaal mis tõsiselt meeldis
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas Defexer » 12. Detsember 2013, 01:11

Kuuenda hooaja keskel oli tunne, et asi ei saa paremaks minna aga tundub, et oli hoopis vaikus enne tormi. Ma pole enam ammu nii ekstaasis olnud mõnest sarja episoodist nagu selleks oli s06e13. Tõesti sõnatu ja üsna räige lõpp otseses mõttes aga samas ka teadsin, et nii see ka läheb lihtsalt toodi vaatajateni päris räigel viisil. Seitsmendas hooajas on juba arvata mis juhtub ja võib olla kindel, et asi läheb seal tulisemaks kui kõik hooajad kokku.
Spoiler :
Sõda, sõda, sõda cos Jax on viha täis.


Kogu teksti spoilerisse ei pannud, sest midagi ei avaldanud ja peakski just vaatajatele rohkem huvi pakkuma.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas P2ppin » 12. Detsember 2013, 02:42

Disturbing lõpp, aga ikkagi (N) .

Spoiler :
No väga häiriv, et saate tegija ei taha kuidagi oma naist seriaalist välja kirjutada. Clay storyt venitati ikka viimse piisani. Clay pidanuks surema juba, siis kui ta üritas poolt klubi ära tappa ning kõige muu sitaga vahele lendas, aga ikka leiti mingi suvaline põhjus, et teda saates hoida. Peaks ma nüüd tõesti uskuma, et Jax ning Shieldi Claudette ei vii otsi kokku ning Gemma pääseb taas pikemaks ajaks süüst ? :D

Kõige naljakam on veel see, et Sutter üritas Gemma tegu õigustada :D .
"The tragedy of Gemma not having that piece of information is heartbreaking. But it's also not an inorganic death; it doesn't just come out of left field. It happened, one could argue, because Tara, once again, made the mistake of trusting love in this world. Had she just followed through and gone into witness protection and given up Jax, she would have been in custody. None of that would have happened."

Ma ei tea endal küll juba täiesti kõrini sellest karakterist ning imo oma aja ära olnud. Liiga palju sitta teinud ja alati andeks antud või mingil kahtlasel põhjusel sellest pääsenud. Eriti rõve on veel see, et Sutter peab vist oma naist eriti ihaldatuks, et ta peab selliseid random scene sisse panema nagu seda oli see vanglakülas, kus mingid tüübid lihtsalt lõid endal lahti selle peale kuidas Clay Gemmat nikkus...the fuck ? Mingid enda haiged fantaasiad vist :D.

Kogu see seriaal juba mingi Gemma show. Rohkem peategelane kui Jax ning nüüd kui Tara surnud, siis võib vaid oletada, et Gemmal veel rohkem screentime.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas Forzelius » 13. Detsember 2013, 02:22

Ma ise ka eeldasin täpselt sellist lõppu. Juba mõnda aega viisid kõik liinid sinnapoole.
Spoiler :
Isegi see, et Jax annab end üles, ei pannud mind teistpidi mõtlema, sest osa lõpuni oli veel liiga palju aega. Tara pmst pitseeris oma saatuse juba sellega, kui üldse fedidega rääkima läks. Säärases kõrlõikajate sarjas on see alati surmamärk (Sopranod, BE jne). Jõhker surm oli jõhker, aga mulle see meeldis. Sarjal oli vaja kuhugi edasi liikuda peale seda lõputut Jax-Clay teemal istumist.
Üldiselt arvan, et kui mõni asi teisiti teha, oleks täitsa kena series finale saanud välja vorpida sellest, peatselt aset leidev sõda ei koti mind nii väga üldse.
Spoiler :
Aga too viimane stseen, kui Patterson uksest sisse astus ja Jaxi vaatas ja vaatajatele mõista andis, et Jax on mõrtsukas oli nii bs. Iga vähegi IQ'd omav vaataja saab aru, et selline asi ei jõuaks kohtusse never. Jaxi alibi+teine relv. Siin pole isegi küsimust. Nagu viimase TWD cliffhanger selle lapsekäruga vms. Lihtsalt odav pingekerimisviis.

Aga see hooaeg meeldis mulle tegelikult rohkem kui eelnevad 2 nii et ei kurda.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas Ronet » 13. Detsember 2013, 17:12

Ma vaatasin purjus peaga hooaja viimase osa ära ja töinasin voodi otsas päris kaua.
hardcore finale spoiler
Spoiler :
Ma täiega elasin kaasa Rooseveltile pärast ta naise surma.. ja siis selline randoomne lõpp. Teadsin, et Jax mõistusele tuleb ja saab Tara motiividest aru. Värdjas Gemma on värdjas. Kohtleb Unserit nagu koera. Jfjdjrohfhfieirhfoeak. VÄRDJAS!
Juice on nii häirivalt vastikuks tehtud.. Ta kaotas oma hinge kui ta selle naise ära lämmatas. Mingi 5 hooaega oli tüüp mu Lemmik.
Kurb.

End of rant. Peaks kaine peaga finale uuesti üle käima.
Kes veel ei tea, siis 7. hooaeg peaks viimaseks jääma.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas Loop » 17. Detsember 2014, 00:00

Sons of anarchy mitte ei kõndind vaid kukkus peaees allakäigutrepist alla , mis hirmus pask need viimased hooajad ikka olid , ainult sellepärast sai vaadatud , et narr oleks olnud pooleli jätta , mäletan , et alguses oli cool sari , nüüd see viimane hooaeg...pffffffffff , aga noh , vähemasti kolm päris viimast osa nii halvad ei olnudki .
Spoiler :
ilgelt tore oli Chicklist näha :))
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Anarhia pojad

PostitusPostitas Defexer » 16. Juuni 2015, 18:54

Midagi analoogset kuid samas nii palju kui lugenud olen pidi päris kvaliteet mini sari olema. (mingid jutud käivad, et ka season 2 on tulekul)

http://www.imdb.com/title/tt4341996/

Aga eks viskan siin paari päeva jooksul ise ka pilgu peale.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron