Võrgustik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 18. Oktoober 2009, 21:24

Jolt kirjutas:
Soprano kirjutas:The Wire 1x08-1x13

Esimene hooaeg finiito. Selline tunne, et ei vaatakski nagu seriaali, vaid päris elu.


Chess VS checkers

Hea stseen too.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 19. Oktoober 2009, 01:10

True that, ja töötab väga mitmel tasandil. Selline pooleldi meta kommentaar sarjade kvaliteedi osas pole ilmselt otseseks eesmärgiks, kuid Wire on chess, mos def.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hint » 19. Oktoober 2009, 21:21

huvi pärast küsin. kui neljandas/viiendas hooajas see suur ja väike killer koos seal mässavad, olin ma ainus kes ära ei tabanud, et väikse näol oli tegu naisega? lõpus alles mõtöesin wtf. uurisin veel netist et jah täitsa eit, mõrva eest isegi 8 aastat kinni istunud naistekas

e: see naelapüssi poelõik temaga kah siis: http://www.youtube.com/watch?v=w8zavPW3Bus

hea sari muide, üks parimaid
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Jolt » 19. Oktoober 2009, 21:50

Spoiler?
Hahaa - ma vaatasin, et see küsimus põhjustas ka Trashi blogi kommentaariumis palju segadust. Ma ise jagasin selle ära umbes hetkest, kui Chrisi ja Snoopi vist alles esimest korda actionis näidatakse. Mingis motorattaga stseenis on ta tõsiselt naiselikes riietes ning sellele järgnenud arutluses kasutakse Snoop'le viidates sõna "she". Enda segadus kestis seega umbes ühe osa jagu.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Võrgustik

PostitusPostitas P2ppin » 10. Detsember 2011, 20:08

Lausa 2x see läbi vaadatud ja kahtlemata parim ning reaalseim krimidraama. Seda seriaali vaadates paneks vist ise kah mingi criminal operationi püsti (asi nii hästi läbi mõeldud lihtsalt). Viies hooaeg muidugi oli nagu ta oli, aga olen lugenud ,et mindi nimelt sellest tavapärasest karmilt reaalsest teemarendusest kõrvale. 9,5/10 (pool punkti maha viimase seasoni eest ja seda on üsna valus teha).
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Võrgustik

PostitusPostitas adi » 11. Detsember 2011, 04:01

Dunno, mulle meeldis viies hooaeg ka. Või noh, selle seebi kõige nõrgem hooaeg on anyway 3x parem kui mistahes konkureeriva seebi parim hooaeg.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Võrgustik

PostitusPostitas P2ppin » 11. Detsember 2011, 13:24

Viies oli igaljuhul parem kui ükspuha mis muu 95%'st muudest seriaalidest, aga teiste hooaega võrreldes lihtsalt jäi ta selgelt alla. Tänaval toimuv oli endiselt väga kõva, aga just see ajalehe ning serial killeri storyline oli veits nõme (olgem ausad see sarimõrvari teema meenutas rohkem mingit odavat kahte viimast Dexteri hooaega vms).
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Võrgustik

PostitusPostitas Loop » 08. November 2012, 14:17

adi kirjutas:Dunno, mulle meeldis viies hooaeg ka. Või noh, selle seebi kõige nõrgem hooaeg on anyway 3x parem kui mistahes konkureeriva seebi parim hooaeg.

parim seriaal ! 100/100
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Võrgustik

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Märts 2013, 20:59

Ma tõesti tahtsin, et see sari mulle meeldiks piisavalt, et kõik osad ära vaadata, aga 4 osa jäi piiriks. Ei suutnud lihtsalt enam edasi vaadata. Vaevalt, et oleks aidanud ka see kui episoodid lühemad oleksid. :( Samas tegelaskujud olid väga head. Silmapaistvamad olid kindlasti McNulty, Kima (she was awesome), Daniels ja D'Angelo. Meeldis ka Freamon.

Ei ole välistatud, et tulevikus ehk vaatan edasi.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Võrgustik

PostitusPostitas Ronet » 02. Juuli 2013, 03:32

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Võrgustik

PostitusPostitas Garli » 21. September 2013, 13:34

Vaadatud! (Y)

Enne vaatama hakkamist kartsin, et pole lihtsalt võimalik, et üks sari nii palju haipi väärt on, aga tuleb välja, et on küll. Hooajad on nagu peatükid pikas ja heas raamatus - kõik on omavahel seotud, moodustab kena terviku ja nõrku lülisi justkui ei olegi. Selliseid seriaale võiks rohkem ekisteerida. Kohustuslik vaatamine.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron