Ootamatult isaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ootamatult isaks

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Oktoober 2011, 23:34

Ootamatult isaks
Raising Hope (2010)

23-aastane James "Jimmy" Chance saab üleöö lapsevanemaks, kui ta peab kasvatama hakkama üheöösuhtest saadud tütart, kelle sarimõrvarist ema hukatakse. Jimmy'l pole aga vähimatki aimu, kuidas seda teha. Appi tulevad ema Virginia (Martha Plimpton), isa Burt (Garret Dillahunt) ning Virginia 84-aastane alzheimeri tõve tunnustega vanaemaga (Cloris Leachman). Jimmy salajaseks silmarõõmuk on Sabrina (Shannon Woodward), kellega ta kohalikus toidupoes töötab.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Wisegirl » 21. Oktoober 2011, 19:59

Müts maha su ees, Kickflick, jõudsid enne mind selle lisada. xD Dammit!

Vaatasin sel nädalal esimese hooaja esimesi episoode. Eks ikka selleks, et seriaalile pihta saada ja olla valmis, kui Richard Dean Anderson oma tütrega seal kaasa lööb. Väidetavalt 1. novembri episoodis, aga just kontrollisin, tegu on 6. episoodiga "Jimmy and the Kid", ning eetrisse tuleb see 8. novembril.

Hope on üks ühele täpselt nagu mu naabrite tütar. Ka ema nõustus. Üliväga sarnased :!:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Wisegirl » 24. Oktoober 2011, 19:58

Jimmy on täitsa naiivik. No eks see seletab ka paljut.

Hea jaburnaljakas komöödiaseriaal. 20-minutilised episoodid on just parajalt pikad. ;-)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Lootuse kasvades

PostitusPostitas Kickflick » 24. Oktoober 2011, 21:09

Tore ja heasüdamlik komöödia, lemmiktegelaseks on mul Burt algusest peale, aga ka Jimmy, Virginia ja Sabrina on sümpaatsed. Ainult Maw Maw on nõme ja mida vähem teda seriaalis näeb, seda parem.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 26. Oktoober 2011, 00:06

Täitsa lõpp, esimese hooaja 12. ja 13. episood on siiani kõige nauditavamad olnud - naersin rohkem kui korra. Väga mõnus vaadata. Ja see 20 minutit. Täitsa paras aeg. (Y)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Lootuse kasvades

PostitusPostitas Pixie » 09. November 2011, 14:10

Vaatasin ühte episoodi ilma et oleks teadnud midagi tegelastest ega nendevahelistest suhetest. Jep, RDA ja tema tütre debüüdi pärast. :)) Algul tundus imelik seriaal, aga siis tuli üks vaimukas koht teise järel.

Hea kerge meelelahutus, kuid praegu kahtlen, et oleks huvi edasi vaadata. Komöödia puhul peaks naerma ikka rohkem kui üks kord per episood. Või siis olen The Golden Girls'i vaadates lati liiga kõrgele seadnud. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 09. November 2011, 20:09

Fangirl squee!

Kena episood, head naljad. Haah, ma olin ka niisama elevil, teatud persooni pärast.
See tatikas mis-ta-nimi-oligi-poiss vuristas ainult oma teksti suht ilmetult ette.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Veebruar 2012, 23:54

"Ootamatult isaks" 14. episood "Jimmy's Fake Girlfriend" võttis täiesti ootamatult silmad märjaks. Ei, tõsiselt lõpp isegi üllatas mind. Või ma polnud episoodi nii süvenenud, et sündmustekäik mulle sedasi meeldis.
Väga paslik episood, mida Valentinipäeval näidata.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Ootamatult isaks

PostitusPostitas JazZ- » 25. Veebruar 2012, 01:27

2x14 oli nagu päris hea episood, aga...
Spoiler :
Minu jaoks tuli Jimmy ja Sabrina üksteise leidmine liiga äkiliselt, sest mingeid erilisi viiteid, et Jimmy lõpuks Friendzone'ist välja murdma hakkaks, näha polnud ja siis pauh. Lisaks olen ma alates esimese hooaja viimasest episoodist lootnud, et nende "kokku" saamise võti on mingil viisil seotud Drakkar Noir'iga, kes ON seriaali naljakaim tegelane.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Ootamatult isaks

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Märts 2012, 01:41

Minu arust väga armas osa, ühtlasi ka väga andeka sisuga. Õnneks pole selle seebi puhul välistatud igasugune edasine kulg nagu näiteks HIMYM puhul (mis neid juba ammu kammitseb, kuna kuidagi tuleb kunagi otsad kokku tõmmata). All's well that ends well.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Ootamatult isaks

PostitusPostitas 0ll » 14. Mai 2012, 01:57

Vaatasin pooleli jäänud hooaja lõpuni.
Tase kõigub meeletult! On episoode, mis on nii igavad/kulunud ja huumorivaesed, et mingil hetkel ei suudagi enam lugu jälgida ja kuulen ainult seda tüütut taustamuusikat. Finaal oli üks sellistest, samuti hooaja esimese poole meenutusosa (röövimine vms) ja paar tükki veel. Vahele suur ports keskmisi.
Ja siis teatud hulk lihtsalt imelisi... naljakaid, südamlikke, mõnusa tempoga ja näitlejate võimeid proovile panevaid jagusid. Näiteks esimene, üheksas (Frankiga), 14.-15. (Jimmy & Sabrina) ja veel mõned. Kui nad vaid suudaksid oma parimate osade taset pidevalt hoida.
2. hooaja matemaatiline keskmine 6+/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Ootamatult isaks

PostitusPostitas Zinera » 14. Mai 2012, 09:16

0ll kirjutas:Tase kõigub meeletult! On episoode, mis on nii igavad/kulunud ja huumorivaesed, et mingil hetkel ei suudagi enam lugu jälgida ja kuulen ainult seda tüütut taustamuusikat.


Täiesti nõus, mõnikord on väga põnevad osad, siis jällegi üks suur igavusemaraton, kus midagi aru ei saa.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Ootamatult isaks

PostitusPostitas 0ll » 07. Detsember 2012, 03:11

Teatan pidulikult, et vaatasin ära kolmanda hooaja esimesed 7 osa ja teen selle sarjaga lõpparve. Seekord lõplikult. Igavusprotsent on liiga kõrge, nalja- ja nunnuprotsendid liiga madalad.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist