Ameerika õudukas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas Forzelius » 12. Jaanuar 2013, 05:07

Oeh, 2x10 oli vabalt üks vingemaid AHS'i osasid (tõele au andes, pole tükk aega nii tehniliselt huvitavat ja kvaliteetset sarja näinud, kaameratöö on võimas). Kahju, et seda sarja siiski nädalast nädalasse vaatasin, kuna maratoni tehes oleks elamus ilmselt vingem. Jah, võeti ette palju teemasid 2. hooajaks, kuid selline kaootiline rütm, kuidas lood arenevad, võimaldab neid isegi ära toita. Soovin, et 2 allesjäänud osa paneksid Briarcliffile korraliku punkti.
Spoiler :
Threadsoni surm oli vinge, kuid Ardeni surmale ära ei tee. Tahaks tõesti olla kirjutajate ruumis, kui selliste ahhetama panevate julgustükkidega välja tullakse. Bloody Face'i poeg prostituudilt piima imemas...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas Forzelius » 18. Jaanuar 2013, 06:20

2.12

Oeh, nii kõva sari. Osa algus oli veidi rändom haarem, aga Murphy (kes 12. osa kirjutas) oskas asja kiirelt huvitavaks teha. Lange on jälle parim näitleja sarjas. Olen see hooaeg ikka kõvasti rohkem asjaga kaasas. Haaravam story, laiem, suurem ja väga ilusti üles võetud. Tundub, et kõik liinid jooksevad isegi kokku. Parim asi peale BE'd teles mu jaoks praegu.

http://www.spoilertv.com/2013/01/americ ... h.html?m=0

Evan Peters ja Sarah Paulson kah tagasi 3. hooaeg. Evan Petersi üle (ja Lange on nagunii) on hea meel. Lootsingi eelkõige teda näha tagasi tulijate osas. Usun, et kui sari saab mingi 4-5 hooaega, siis nemad 2 on kõikides hooaegades. Ja 3. hooajas pidi olema naisantagonist, ülalolevate säutsude põhjal. Ei usu, et see Lange on, aga samas, kes teab - häid tegelasi ei kujuta teda nagu ka ette mängimas. Võiks mõni muu ja uus olla, kes rabaks.

TV Line kirjutas:TVLine
- The storyline will consist of “something funnier” because he missed what Jessica Lange’s Constance brought to Season 1.

- Lange is returning partly because Murphy promised her “hair and makeup and the best designer gowns ever” after she had to be so dressed down this season. Her character is described as “a glamour cat leading lady.”

- Season 3 will be “more historical in nature” and have a “different tone” than Season 2. But, says Murphy, “That’s the joy of the show.” It will also take place in modern day, but just like past seasons, we will see different “time periods” and “there [will] also be different cities.”

- In addition to AHS vets Lange, Paulson and Peters, “We want to have some new people come in and some [Season 1] people come back.” As for the new people, Murphy says he is looking to cast “actors Jessica wanted to work with.”

- Peters will “probably go back to playing a sobbing psychopath.”

- Regarding Paulson, “I know who [she's] playing,” Murphy stated, before adding with a laugh, “She does not.”
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas Forzelius » 25. Jaanuar 2013, 03:52

http://www.imdb.com/title/tt1844624/boa ... 864423?p=1

see, pretty much. kui jätta välja mõned lüngad ja üleüldine levinud pahameel, et lugusid oleks võinud vähem olla, oli ikka väga meelelahutav hooaeg ja mõned tegelased kasvasid väga. erinevalt esimesest hooajast, arvan, et see asylumi lugu oleks olnud 3+ hooaja materjal mõne teise stsenaristi käe all. aga murpi sai tublilt hakkama. jään huviga kolmandat hooaega ootama.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Märts 2013, 21:27

Vaatasin lõpuks esimese hooaja ära. Esimene osa sai jupp aega tagasi vaadatud, aga mäletan, et mind valdasid segased tunded. Ei teadnud päriselt mida arvata sellest sarjast. Ei tekitanud erilist vaimustust. Aga nüüd vaadates kõik osad ära, võin öelda, et I LOVE IT! Suurepärane sari. Kiitus neile kes kirjutasid iga osa stsenaariumi ja neile kes lavastasid. Wow. Mõtlesin paaril korral, et tuleks esimene osa vast uuesti ära vaadata. Et kuidas see kohe mulle ei meeldinud. Iga järgneva osaga hakkas sari aina rohkem meeldima ja mulle meeldis see põnevus mis mind valdas kui uut osa vaatama asusin. Ei suudaks vast nii, et nädalas vaatan 1 osa. Parem ikka üks hooaeg ära vaadata korraga. Pinget jagus ka omajagu,millele aitas kaasa super muusika. Ja need avatiitrid..fantast.
Mäletan kui esimest osa sai vaadatud, siis meeldis mulle Tate (vaatamata sellele,et creepy kutt) ja Constance oli see kes ei meeldinud. Aga nüüd on vastupidi. Mida osad edasi seda vähem Tate meeldima hakkas (see tema nutmine, cmon). Constancega just vastupidi. Meeldisid kõik need vaimud ja teised kõrvaltegelased. Aga Harmoni pere jättis külmaks. Nad olid niiiii paganama igavad (ja rumalad). Lõpuks muutus Ben nii vastikuks,jälestusväärseks, et ei tahtnud teda vaadatagi. Kuigi viimases osas polnud tal väga vigagi. Viimane osa vast ka ainus kus mulle Harmonite pere tõesti meeldis.
Väga meeldisid flashback stseenid. Need meeldisid vast enim selle sarja juures. Samuti meeldis näha vaimude omavahelist suhtlust.

Faking hästi lavastatud kõik. See kaameratöö..muusika..Pime kelder. Üleüldse see maja oli nii mõnusalt sünge õhustikuga.

Episoodid said ka nii kähku läbi. Viimane osa oli ikka nii hea. See uute elanike minema hirmutamine.

Eks näis. Võib-olla vaatan esimese hooaja uuesti ära, aga enne vaatan siiski teise hooaja ära.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas Forzelius » 19. Märts 2013, 23:49

CM-Girl kirjutas:jutt


(Y) Millal teise hooaja võtad? Tehniliselt veelgi parem (kui sulle kaameratöö ja atmosfäär meeldis).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Märts 2013, 00:47

Forza kirjutas:
CM-Girl kirjutas:jutt


(Y) Millal teise hooaja võtad? Tehniliselt veelgi parem (kui sulle kaameratöö ja atmosfäär meeldis).


Rõõm kuulda. Loodetavasti see nädal teen algust teise hooajaga. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ameerika õudukas

PostitusPostitas CM-Girl » 04. September 2013, 02:01

Pilt

Fuck yeah!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ameerika õudukas

PostitusPostitas Forzelius » 05. September 2013, 22:59

Awesome, et ikka Peters ka seal on. Vaadates, et on väga vähe naispeategelasi, keda ma sallin, siis väga vabalt võib Peters olla ainuke tüüp, keda rootida see hooaeg.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika õudukas

PostitusPostitas CM-Girl » 20. September 2013, 16:15

Initiation (Extended)

amazing!

Vaadates neid pilte ja videoklippe FB lehel, siis arvan, et sellest võib ehk mu lemmik hooaeg tulla. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ameerika õudukas

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 28. September 2013, 18:07

Esimene hooaeg meeldis väga. Teisega olen poole peal..mõtlesin, et vaatan piloodi ära - vaatasin 5 osa järjest. Vist läheb peale küll :P
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Ameerika õudukas

PostitusPostitas Ralf » 12. Oktoober 2013, 22:32

Ahh hmm, "Coven" tundub esimese osa põhjal olevat rohkem draama tüdrukuteprobleemidest kui õudusseriaal, aga mitte otseselt halvas mõttes. Head asjad olid see bussi-stseen ja Jessica Lange'i tegelane.
Emma Roberts on (Y) Kathy Bates ja need friiki-diiki "flashback"-stseenid ka, loodetavasti tuleb nö. mineviku-oleviku punumist kõvasti. Tundub rohkem focused kui see hullumaja-hooaeg, mis oli ikka eriliselt kirju vahepeal. Pole nii style over substance ka.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ameerika õudukas

PostitusPostitas Ralf » 19. Oktoober 2013, 02:36

Mm, teises episoodis tuuakse juba sisse neid mõnusaid kooky ja fucked up süžee-elemente, mis selle seriaali paeluvaks teevad. Meeldib väga see surematuse ja Kathy Batesi teema (arvasin, et tuleb mingi juhuslikum mineviku ja oleviku vahet kargamine, mis hiljem ära seotakse), minotauruse-värk ning jällegi Emma Roberts (Y) Perfect boyfriend, WTF. :| See hooaeg paistab küll olevat nagu "Twilight"-esque noorsooromaan Ryan Murphy kastmes, aga toimib küll.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas Forzelius » 24. Oktoober 2013, 23:16

Lange on badass ning ühtlasi kuulub nende väheste naiste hulka, keda ma rootin(ud olen):
Spoiler :
kui stseeni keskel mulle tundus, et vana Supreme tõepoolest mõtleb kepi varna riputamisele ja et emotsioonid tulid alkoholiga tõeliselt esile, siis selle kisma keskel selgus, et ei ole tal ikka mingeid plaane pensile minna. Aga kiidan heaks, ofc. Madison sucked anyways.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas Nowitzki » 25. Oktoober 2013, 06:24

Spoiler :
Esimese 3-e osa järgi tundub Coven parem kui Asylum (tulnukad, natsid, Bloody Face jne.. natukene liiga palju minu jaoks) aga Murder House hetkel veel lemmik. Ei tea kas k6ik osad on juba valmis filmitud see hooaeg, kui ei siis on ehk lootust et ka Dylan McDermotti tuleb l6pu poole tagasi (Hostages ei ole just väga edukas olnud)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

Re: Ameerika õuduslugu

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 07. November 2013, 11:44

Jõudsin 2. hooajaga lõpule ja meeldis rohkem kui esimene. Ma ei ole ennem Quintost väga midagi arvanud aga see hooaeg tõstis arvamust.

Hea meel, et sari sai ka 4. hooaja endale. (Y)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist