Keeluaja kuningas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Defexer » 25. Aprill 2013, 17:53

Loop kirjutas:ilma järgi peaks juba sügis käes olema .
ei jõua oodata , lihtsalt parim seriaal . ever .

Rahu rahu, ootame ja elame esmalt suve ära.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 24. August 2013, 23:18

kes veel ei tea siis season 4 teaserid ja trailerid on juba pikemat aega youtubeis üleval olnd
olen päris veendunud , et võib tulla siiani kõige parem hooaeg ! tahaks juba teada mis nendest teemadest saab mis season 3 lõpuvältel tekkisid .
(uus tegelane Narcisse tundub huvitav:))

!! the wire-i tegijad tulevad appi sellel hooajal !!
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 10. September 2013, 02:00

4.1 oli võimas algus nagu ikka, kahju, et pole mingit põhjalikumat "eelnevalt" segmenti saadaval nagu näiteks Game of Thrones iga hooaeg teeb. Mul oli päris mitu asja meelest läinud. Näiteks:
Spoiler :
Mis Margaretist sai, kus ta on? (mitte, et see niiväga kotiks, sest ta karakter on halp) Kelle nimel Richard tapmisi teostab hetkel? Mis värk selle maatehinguga oli ja kus selle aftermath on, mis Nucky James Cromwelli tegelasega tegi 3. hooajas? Siis see Stephen Rooti tegelane, Gaston Means, keda üles ehitati, mis temast sai? Benny-Lansky-Luciano - Luciano läks Masseria poole sellepärast üle, mis temaga eelmise hooaja lõpus juhtus, see mingi vahelejäämine või mis ta oligi. Too uus Fed, kes oma partneri maha lasi lasta tolle bootleggeri poolt, kas ta oli eelmises hooajas ka? Tuttav nägu, aga ei tule ette. Ja miks too bootlegger nii pohuilt oma ärist rääkis talle. Üldiselt 3. hooajas oli seda poliitikat ja maaga sebimist ja värki nii palju, et mul nüüd, 4. hooaja hakul pole eriti miskit meeles, mis kellele kuulub ja kes mida ruulib. Tean ainult seda, et eelmises hooajas katkes see Nucky-AR'i side ja nad nüüd borderline vaenlased.
Mida rohkem ma mõtlen, siis Shannon kaob kahjuks vast sarjast ära. Ei ole tal enam eesmärki. Võinoh, recurrib ilmselt samamoodi nagu 2 ja 3. Sellist ägedat prohibitsiooni agenti nagu 1. hooajas oli, enam ei näe. Ilmselt filmidega ka kiire vms.


Meeldis, et hakatakse vist rohkem Capone näitama nüüd, millises osas viimati nii palju paralleelselt AC ja Chicago vahelt pendeldati? Nii mõnus karakter ja Graham on perfektne. Väga palju visati jälle uueks hooajaks õhku nagu kombeks, loodetavasti deliverivad. Livingston oli ka suht "holy fuck kui hästi see tüüp näitleb" oma ühes stseenis, suured ootused tema peal. Jeffrey Wrighti tegelane on ka veel tulekul, jeez. Väga-väga palju tegelasi ikka. Peab olema peensusteni läbi mõeldud struktuur hooajaks, et ei jääks kedagi liiga vähe ega eesmärgita.
Also, üks kena mention oli
Spoiler :
Supervisor Ness. Kes see küll olla võib :) Temast ilmselt palju veel ei kuule, kuna Capone teema tuleb neil hiljem.


Ainuke miinus osa juures oli see, et Nucky
Spoiler :
Eddie vastu ikka nii külm oli. Võiks nagu mingi spetsiaalsem bond olla nende vahel.


10/10 nagu ikka

Spoiler :
Margareti
arvelt saab ehk ägedamaid asju näidata ja rohkem tegelastele aega anda. Ma veits mõtlen, et jutustamisstiil on väga-väga vähe wirega sarnane, as in iga hooaeg tuleb mingi uus kontingent tegelasi peale, aga vanadest jääb ka alles. Siin on muidugi kordades ühtlasem fookus, aga pisike sarnasus nagu oleks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Ronet » 10. September 2013, 09:46

Forza kirjutas:4.1 oli võimas algus nagu ikka, kahju, et pole mingit põhjalikumat "eelnevalt" segmenti saadaval nagu näiteks Game of Thrones iga hooaeg teeb. Mul oli päris mitu asja meelest läinud. Näiteks:
Spoiler :
1. Kelle nimel Jimmy Richard tapmisi teostab hetkel?
2. Benny-Lansky-Luciano - Luciano läks Masseria poole sellepärast üle, mis temaga eelmise hooaja lõpus juhtus, see mingi vahelejäämine või mis ta oligi.
3.Too uus Fed, kes oma partneri maha lasi lasta tolle bootleggeri poolt, kas ta oli eelmises hooajas ka? Tuttav nägu, aga ei tule ette. Ja miks too bootlegger nii pohuilt oma ärist rääkis talle.

Spoiler :
1. Äkki on Masseria mehed? Ma olen küll Richard Harrow fänn, aga tundub, et ta on oma aja selles sarjas juba ära elanud. Loodetavasti eksin ja sellest tuleb miskit huvitavat. Päris valget Omar'it ka vaja ei ole.
2. Ootasin ka vastuseid sellele.. Eelmise hooaja finaalist jäi mulje, et ta on mingi informant nüüd.
3. Eelmises osas ei olnud, kuid muidu üsna semi-tuntud nägu (minu jaoks vähemalt) - http://www.imdb.com/name/nm1310016/ Also, kes seda bootlegger Borst'i mängis? Ilgelt tuttav nägu.


Forza kirjutas:
Spoiler :
Supervisor Ness. Kes see küll olla võib :) Temast ilmselt palju veel ei kuule, kuna Capone teema tuleb neil hiljem.

Eh, ma ei pannud tähele.

Forza kirjutas:Ainuke miinus osa juures oli see, et Nucky
Spoiler :
Eddie vastu ikka nii külm oli. Võiks nagu mingi spetsiaalsem bond olla nende vahel.

Spoiler :
Selline külmem Bruce'-Alfredi suhe, tundeid välja ei näita, kuid siiski closest thing to family vms. Nii sain mina aru.


Forza kirjutas:
Spoiler :
Margareti
arvelt saab ehk ägedamaid asju näidata ja rohkem tegelastele aega anda. Ma veits mõtlen, et jutustamisstiil on väga-väga vähe wirega sarnane, as in iga hooaeg tuleb mingi uus kontingent tegelasi peale, aga vanadest jääb ka alles. Siin on muidugi kordades ühtlasem fookus, aga pisike sarnasus nagu oleks.

Noh, ta on endiselt avatiitrites..

Muidu ennustasin õigesti, et Dunn Purnsley roll suureneb oluliselt.
Esimene hooaeg nüüd, mida nädalast nädalasse vaatan. ^^
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 10. September 2013, 13:38

Too Fed
Spoiler :
Hurt Lockeri Owen. Suht ära tuntav või meeldejääv nägu. Ja holy shit kui võimas avapauk ta karakterile. Ma korraks mõtlesingi, et ta on lühinägelik ja kui ta partner pumppüssiga rinda sai, siis jookseb kohale ja hakkab nutma vms. Damn, temast võib suuri asju oodata (lause, mis kehtib umbes 15 karakteri kohta siin sarjas)
Borst tundus lihtsalt selline suure kondiga stereotüüp, minu jaoks tuttav polnud.
Nessi mainiti sealsamas autos, kui nad Borsti distilleryt stake-outisid. Väga-väga korraks, üks mention, aga pidi nende ülemus olema.


Margaret
Spoiler :
oli nii tiitrites kui ka premiere peol. Nii et vast recurrib kuidagi. Aga ükskõik mis tehnika tema tähtsuse vähendamiseks siin sarjas läbi viiakse, teeb mind rõõmsamaks. Kuidagi on neil vaja aega juurde, et kõikide nende tegelaste lood ära rääkida. Also, fb piltide järgi peaks ka mingi J. Edgar Hooveri karakter tulema, asd
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 23. September 2013, 19:19

4jas hooaeg on wowtastiline olnud , ainult kiitmistväärt !
Spoiler :
huvitav mõelda , et äkki chalky ja dunn manipuleerivad narcisset mitte vastupidi, chalkyl võib ju vabalt olla plaan teada saada , et mida see narcisse ( järjekordselt ülikõva näitlemine ja lahe karakter) sepitseb . seepärast ta tema nähes dunn-i alla lasigi, et too siis dunn-i juurde jookseks.vb. ma nii väga tahaks loota et purnsley ja white ikka ühte tiimi jäävad. aga vast reaalsem varjant on ikka see , et dunn reedab ta :( JA OI OI OI BILL MCCOY :))
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 02. Oktoober 2013, 22:23

Spoiler :
milline võimas episood meyeri poolt , täielikult vallutas ekraani . ja nohh , pole elusees rothsteini sellisena näinud...tundub , et teatud tegelaste tõusud ja langused polegi väga kaugel. Ja mõeldes nüüd selle harlemi story peale siis kurat küll ma ikka nii loodan , et chalky ei saa surma , ega muudmoodi kaotaks , mulle meeldib uus tegelane narcisse aga chalky poolt olen rohkem :) ja kui ennist arvasin , et dunn ehk ei pruugigi chalkyt reeta siis nüüd on see juba suht kindel.
aga praegu on küll need 4 osa ülitugevad olnud , ega lemmikseriaal ei saagi muudmoodi olla :) no tegelt 3ndas hooajas oli 1 osa küll mis oli suht igav , see oli see kui põhiliselt oli margareti ja oweni story , siis kui seal salapäralikud põlengud toimusid , kui ma ei eksi siis 6s osa äkki.
ja lisaks veel seda ka , et endale ikka hullult meeldis Jimmy , aga praegu absull ei nuta ega igatse taga . huvitav oleks kui ta oleks , aga pole siis pole , huvitav on ikka :))
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 29. Oktoober 2013, 00:11

4x09 jälle käis litakas ära , asjad on in motionis , järjest põnevamaks läheb , selles osas sai sari hea tõuke juurde io io :)

viriseks ainult üht ja ainult natuke
Spoiler :
new yorki asjja võix rohkem näidata
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2013, 20:22

Fakyea
Spoiler :
Van Alden täiesti ümbersündinud ikka. Pole see nohikust pencil pusher/agendihakatisevari, kes viimased 2 hooaega oli, enne kui tutvused Caponedega teda vaikselt reformima hakkasid.
Also, mul on tunne-arvamus, et äkki mõnede mitte-fiktiiv tegelaste surmade-allakäikudega võetakse vabadusi ka. Sest ei usu, et nad selle sarja nii pikaks venitavad, et kõikide suurtemate lõppe näitab. Lisaks tapab see etteaimatavuse vaatenurga nende jaoks, kes on ajalooga kursis ja muudab kõik karakterid surelikeks.

NB: mina olen meelega (va Capone sest seda lugu on väga mitmest kohast kuuldud ning koolis oli suht badass temast lugeda) vältinud selle sarja tegelaste kohta lugemist, et üht oma lemmiksarja oleks võimalik maksimaalselt nautida. Kui sari läbi, siis just suurem huvi süveneda selle perioodi vastu. See selleks, tahtsin teha üleskutse, et kui keegi, kes on nagu näiteks adidaz, uurinud sügavamalt seda värki ja tahab kaasa rääkida, siis kindlasti kõik reetvad detailid tähistada spoilerkastidega, et ei tapaks lõbu nii minu kui ka mõne teise vaataja jaoks, kes eelistab asju ise avastada. Tänan juba ette.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 25. November 2013, 21:32

Spoiler :
4nda hooaja finaali iga mikrosekund oli pilgutamatult hinge kinni hoidvalt huvitav, külmavärinaid tootis täiega peale ja lõpus jäi väga napilt puudu , et oleks ka pisar tulnud . väga läks hinge mulle

1 000 000 / 1 000 000
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 16. August 2014, 14:06

mis siin ikka öelda, viimane hooaeg , kaheksa osa , lets get it !

tuleb kindlasti midagi üleootuste head nagu alati selle seriaali puhul .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 22. Oktoober 2014, 17:05

mis siin ikka siis , üks osa veel . Eks siis näha kuidas otsad kokku tõmmatakse .

Kahju küll , et seriaal millega oleks saanud veel niipalju asju teha , kõigest 5 hooajaliseks jääb (kus on õiglus?)

igaljuhul head finaali kõigile !
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas adi » 28. Oktoober 2014, 02:06

2
4
3
1
5
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Ronet » 28. Oktoober 2014, 03:11

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas KiiZ » 02. November 2014, 17:08

Üks parimaid sarju, mis kunagi tehtud. Kahjuks jäi 1-2 hooaega perfektsusest puudu. Esimesed 3 hooaega pandi korralikku slow-burni, aga kui selgus, et HBO tõmbab asjale joone alla, läks lõpp jube kiireks. Enne viimast oleks võinud kasvõi üks hooaeg olla, mis võtab 1927-1929 kokku-
Spoiler :
atlantic city conference, frankie yale'i & rothsteini surm, valentinipäeva veresaun ja muud nipet-näpet
. Aga see selleks.

Viimased 8 episoodi olid iseenesest tasemel ja jätkasid seda süngemat tooni, mis neljandas hooajas sisse toodi.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist