Keeluaja kuningas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 15. Oktoober 2012, 12:45

Loop kirjutas:
Spoiler :
arvan , et läbi benny leiab rossetti oma lõpu


:) , ok normaalne möll käib , AGA , tahaks natike nüüd viriseda ka , ma tean seda aeglaselt kulmineerumist jne , aga krt , liiga palju huvitavaid karaktereid on , keda tahaks koguaeg näha , aga paraku ei ole see väga võimalik, tegelastel jäävad osad vahele või näidatakse aind paar minti (richard on vist ära kolinud) . no krt , ja lihtsalt terve seriaali vältel saab kõige rohkem eetriaega see vanavastikmõrd margarottt , no mind ausalt ei huvita see kliiniku s**t ja tema õudne past . sure !
Aga ehk nüüd peale eelmise osa sündmusi lõppeb see vaikne hiilimine ja pingelisem märul võib hakata , ja tahaks näha ka kuhu maani viib o'banioni ja capone tee
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 15. Oktoober 2012, 20:25

Jälle väga tugev osa. Gyp Rosetti hakkab vaikselt Ralph Cifarettot meenutama. Loop'iga selle koha pealt nõus, et Margaret võiks vähem ekraaniaega saada. In light of recent developments, loodetavasti jätab Nucky ta peatselt maha. Van Alden sai vahelduseks midagi huvitavat teha ja Chalky cameo oli ka vinge. Ja kui jätta välja see kliiniku sideplot, siis on sarja iga minut kütkestav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 16. Oktoober 2012, 13:34

jepjep, krt need nucky naised , ok ütleme nii , et kui joppab saame margariinist lahti, aga no see billy ka kõige normaalsem pole . aga vähemalt ta ei häiri niipalju .
ma aeg ajalt käin imdb-s lugemas mis inimesed kirjutavad seriaali kohta , ja mis mulle natsa pinda käib on see , et MIKS? paljudele ei meeldi owen ? ma ei saa aru , küll soovitakse et ta ära sureks ja et ta on igav ja et ta on täiesti mõttetu .. ma ei saa aru , millest see tema vihkamine tuleneb üldse ? ma ei näe temas midagi halba, juba eelmises hooajas tundus ta päris äge vend ja nüüd selles hooajas on ta muutunud mul üheks lemmikuteks , loodan et ta selle hooaja vastu peab .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 22. Oktoober 2012, 13:20

3x06 , nädal aega pingsat ootamist ja mõtlemist = kõige krõõdim osa selle seriaali hooaegade jooksul :'( pettumus

3x07 , oli aga jälle mõnna , loodetavalt nüüd läheb aina paremaks ...
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 06. November 2012, 14:04

peale eelmist osa tunnen , et sari on jälle tagasi oma õigetel rööbastel ja sealt see hooaeg vähemalt ta enam kukkuda ei saa . (Y)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 06. November 2012, 17:19

Loop kirjutas:peale eelmist osa tunnen , et sari on jälle tagasi oma õigetel rööbastel ja sealt see hooaeg vähemalt ta enam kukkuda ei saa . (Y)


Nõus, klassikaline tempo tõstatamine. Filler-osasid enam ei tule.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 19. November 2012, 21:23

inevitable, aga ikkagi epic shiiiiieeeeeeeeeeet.
Muidu taaskord top-notch osa. Üllatusi ka piisavalt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas P2ppin » 26. November 2012, 21:16

So fucking awesome episode :)) . Finaali preview põhjal tuleb midagi väga võimast.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 26. November 2012, 21:52

P2ppin kirjutas:So fucking awesome episode :)) . Finaali preview põhjal tuleb midagi väga võimast.


Kui finale samasugune visuaalne orgasmus rotterdamist tuleb, siis on see hooaeg 10/10 mu jaoks.
Spoiler :
Kus kuradi sarjas sa näed, et tegelane on terve osa OUT ja siis varastab ühe lausega kõik ära.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas P2ppin » 02. Detsember 2012, 03:30

Spoiler :
Harrowi viimane scene oli samuti väga hull :)) . Loodan, et järgmises osas teda ära ei tapeta, aga tundub küll, et suicide missiooni võtab ette.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Forzelius » 03. Detsember 2012, 15:30

Jaa! jaa jaa jaa!
Spoiler :
Finale polnud küll enam oluline improvement eelmistest osadest, kuid see oligi mäekõrgune ülesanne. Kõik sobis kokku nagu 10000-tükine pusle. Rosetti lõpp oli poeetiline ringi kokkutulek, Harrow shootout läheb oma badass-faktoriga teleajalukku, Nucky skeemid finaalis olid sama vingelt kurikavalad nagu eelnevates hooaegades maatehingud ning D'Alessiote mahanottimised. Aga ükskõik, kui palju seda hooaega kiita, Cannavale varastab igaljuhul ära kõik positiivse. Lihtsalt suurepärane munn. Mõnes mõttes kahju, et ta praegu ära tapeti, aga kuna tegelasi on lihtsalt nii palju, siis ei saa ülemäära aega raisata. Also, quit while ahead-põhimõte. Chalky tõus on ka kena, vahepeal nagu unustati härra täitsa ära. Van Alden ilmselt hääbub Chicago suburbiasse ja eks tema lugu oli läbi juba 2. hooajas. Oleks võinud kuhugi läänerannikule põrutada ja oleks saanud talle kaasa elada ilma teda nägemata. Raske ületada seda hooaega, mida iganes nad välja mõtlevad. Eks Nucky ja AR lähevad ka sõtta järgmine hooaeg, aga Cannavale eepilist ekraanitunnetust on raske millegagi kõrvutada. Parim sari televisioonis hetkel.


10.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas P2ppin » 03. Detsember 2012, 19:35

Nii võimas finaal, et istusin terve osa diivani serval ja rahulikult maha istuda ei saanudki. HBO endiselt ikka näitab parimat kvaliteeti. Kui vahepeal mõni osa oli aeglasema tempoga, siis need viimased 2 osa tegid küll kõik tasa ja veel enamgi.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas KiiZ » 24. Detsember 2012, 02:10

Kohati kiskus ikka väga igavaks, aga viimased kaks episoodi tõmbasid asja suht ilusti kokku. Loodetavasti järgmine hooaeg näeb vähem mõttetuid subplot'e ja rohkem gangsteriteemat.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 25. Detsember 2012, 00:01

no päris korralik finaal oli ! minuarust see hooaeg tundus nii , esimene osa oli ülitugev, ja siis ma lootsin iganädal et läheb aina pingelisemaks ja huvitavamaks , aga oli jube palju igavust , ja esimese osaga võrdväärsed osad hakkasid alles lõpupoole tulema , aga see selleks , kõik mis oli seoses gypiga oli äge, iga stseen kus ta oli , pani kohe huvituma ja mõtlema et mida ta nüüd järgmiseks teeb . cannavale on ikka üks ulmelt hea näitleja , väga hästi mängis selle rolli välja ja no gyp rosetti on ikka üks bad ass bastard küll heh .
Spoiler :
richardi shootout oli mõnus , eriti see lõpus kus ta tommyl silmad kinni käskis panna (Y) nii , et go harrow . richard on selline vend kes on naq selle seriaali good guy , ja mina ning paljud teised hoiavad teda oma lemmikute seas , muuseas mulle meeldis owen täiega , kahju küll et ta selle margaretiga niipalju askeldas , aga muidu täitsa norm vennike , siis kui see kast saabus nucky juurde siis ma lootsin et seal sees owenit pole aga noh, see oli päris shokeeriv stseen . väga hea et lõpuks kaameramees ka chalky ülesse leidis , loodan et 4s hooaeg on teda rohkem siin , seal näha ja siis veel ka r.i.p gyp , no mis seal ikka isegi kaua pidas vastu :P ...
loodan 4jandalt hooajalt et ei esineks enam liigapalju ohkama panevat igavat venimist , vaid et teema krutiks ennast korralikult ülesse juba esimeste osade jooksul , niisiis capone ja tema tõus , sõda o'banioniga , loodan veel uusi värvikaid tegelasi , muidugi põhiteema mis saab masserria , rothstein , lucky ja mayeri dielast ja kindlasti palju bugsyt! bugsyt!! bugsyt!!!
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Keeluaja kuningas

PostitusPostitas Loop » 25. Aprill 2013, 17:24

ilma järgi peaks juba sügis käes olema .
ei jõua oodata , lihtsalt parim seriaal . ever .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist

cron