Moodne perekond

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Moodne perekond

PostitusPostitas Rain » 19. September 2011, 22:45

Moodne perekond
Modern Family (2009)

Seriaal, mis räägib kolmest perekonnast ja nende koomilistest eluteedest, millega nad igapäevaselt silmitsi peavad seisma.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Moodne perekond

PostitusPostitas CM-Girl » 19. September 2011, 23:02

Not my cup of tea for sure. Järjekordne sari mille fenomenist aru ei saa. Tavaliselt kui on hea sari (minu jaoks) siis meeldib kohe esimesest osast alates, heal juhul teisest osast aga selle sarjaga seda ei juhtunud. Tegelased on üpris omapärased. Kui ei kliki siis ei kliki.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Moodne perekond

PostitusPostitas Rain » 19. September 2011, 23:10

CM-Girl kirjutas:Not my cup of tea for sure. Järjekordne sari mille fenomenist aru ei saa. Tavaliselt kui on hea sari (minu jaoks) siis meeldib kohe esimesest osast alates, heal juhul teisest osast aga selle sarjaga seda ei juhtunud. Tegelased on üpris omapärased. Kui ei kliki siis ei kliki.

Pean nõustuma. Ka mina ei näe selles mitte midagi köitvat. Olen, kui ma õigesti mäletan, siis nelja osa sellest näinud ja mitte kuidagi ei suutnud need 4 osa panna mind vaatamist jätkama.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Moodne perekond

PostitusPostitas Garli » 19. September 2011, 23:15

Esimene hooaeg oli suurepärane, teine näitas juba kahjuks väsimuse märke. Eks näis, mis kolmas toob. Ootan igatahes.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Moodne perekond

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Aprill 2013, 15:17

Mõtlesin, et seda sarja enam ei vaata, aga kus sa sellega. Vähemalt üks episood (hetkel) tuli ära vaadata. Ja seda Paget Brewsteri tõttu. Ta kehastab Trishi, Gloria endise mehe uut pruuti. Vaatasin siis eile eetris olnud episoodi (4x20) ära ja sain kinnitust, et see sari ei ole minu jaoks. Kui välja jätta stseenid Brewsteriga siis muud nagu ei olnudki vaadata. Gloria temperament mulle meeldib ja tema reaktsioone oli naljakas jälgida. Kuid tundub, et erimeelsustest saadi episoodi lõpuks üle. Vähemalt selleks korraks. Meeldis nende viimane stseen. Gloria Trishile "Welcome to the family" peale seda kui Trish on südant puistanud. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron