Langev taevas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Spellbound » 19. Juuni 2012, 21:30

Tõsi ta on. Falling Skies`i ulme on paratamatult huvitavam kui Kanada sari Continuum. Vähemalt on FS praktiline mitte kole ja tuhm CGI.
Ei ole veel 2. hooajaga alustanud. Kui midagi targemat vaadata pole, siis võtan ette 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 11. Juuli 2012, 23:07

Viva la resistance!

Seriaal meeldib mulle.
Dialoog on kahjuks jätkuvalt nõrk. Viimases kahes episoodis on lõpp osade pinge maha võtnud. Siiani on seda tehtud mitte midagi ütlevate dialoogidega.
Huvitav, kuidas on põnev ja ometi erilist arengut ei toimu.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Pixie » 30. Juuli 2012, 21:31

Hetkelise seisuga olen uute osadega järje peal. Ikka meeldib, kuigi esimene hooaeg oli rohkem täis avastamisrõõmu. See ei tähenda, et teises hooajas ei toimu asjade avastamist... päris kenasti arendatakse tulnukate lugusid - vihjatakse invasiooni tagamaadele, saab rohkem teadmisi rakmete kohta ning üleüldine tegelaste värk. Endamisi üritan ära arvata, millise suure üllatusega võiks lõppeda praegune hooaeg.

Ahjaa, Falling Skies "korjati üles" ka kolmandaks hooajaks.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Spellbound » 31. Juuli 2012, 15:13

It`s still bad, but I like it.

Dialoog on endiselt corny, tegelased arutavad endiselt süžeearendusi ümber ning karakterid on ikka lollid ja naiivsed, kuid miski selles kompotis on 100% parem kui Terra Nova okse. Low production look ja praktilised efektid loovad vägagi reaalse maailma, mis veenab paremini kui CG dinosaurus.

Ajalooõpetaja suhe poegadega võtab hästi kokku igas osas korduv lause: I gotta go and find Ben.
Vähemalt nüüd on see läbi.

Süžee on aga nii läbinähtav ja seetõttu igav, et raske on on ajurakke sisuarengute peale kulutada. Tegelased ja post alien attack maailm hoiavad aga huvi üleval.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Pixie » 06. Oktoober 2012, 01:09

Mõningase hilinemisega sai teise hooaja lõpuosad ära vaadatud. Hmm, suudeti üllatada. Mööda seinu päris ei roni, aga tahaks teada, kellega tegu. :P Veidike pettusin Charleston'i kasutamises - muidugi pidid tekkima konfliktid, sest linnas elavad ainult imelikud, kes tegutsevad kahtlastel eesmärkidel. Loomulik, et erinevate gruppide kokku toppimisel ei lähe kõik ideaalselt hästi, aga ma nii lootsin, et stooriliini rakendatakse teistmoodi.

Ben tundub üha asjalikum, ning Pope pole oma edge'i kaotanud. Dialoogid on natuke puised ning kunstlikud, aga osaliselt korvavad selle (välimuselt) hästi õnnestunud skitter'id. Silmi pööritasin arstitädi väikese uudise peale. Sellisel arendusel ei näi olevat erilist mõtet, viimases osas tekitas ainult ühe corny dramaatilise momendi. Võimalik, et olen lihtsalt küllastunud
Spoiler :
naistegelaste raseduse-uudistega. :|
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Langev taevas

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Juuli 2013, 02:21

Vaatame Spelliga seda 3. hooaega ja me ei jõua ära imestada, et see ikka veel nii popp on ja ikka veel uusi hooaegu juurde saab.

Sari nagu juustupundar, mis püüab ja püüab oma sündmustikku põnevaks muuta - ja noh tegelikult ongi parajalt huvitav ka -, aga tegelaste omavaheline jutt ja üleüldine mentaliteet on lihtsalt karjuvalt imal ja loll, et mul hakkab pea valutama. (N)
Pea iga stseeni juures pean rämedalt kulmu kergitama ja muigama "really? Niimoodi te räägitegi omavahel?".

3. hooaja 9. episoodis andis see räme juustumaik ikka teravalt tunda. Jube, jube, jube.

Aga noh mulle meeldib Tom Mason ja tema hoiak - muhe vend - ning sarja üldine stiil ja toon on samuti väga grounded ja minimalistik, mis mulle alati iga ulmeka puhul meeldib.

Mis seal ikka, vaatan edasi. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Ronet » 30. Juuli 2013, 08:50

Ma ei tea kedagi, kes (siiani) seda sarja vaataks.. Imelik.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Langev taevas

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Juuli 2013, 13:04

Miskipärast on jah see FS-i vaatamise harjumus sisse jäänud, kuigi tavaliselt ikka ei vaata sarju, mis nii väga tüütavad.


Mis teha noh, she is hot:
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Pixie » 30. Juuli 2013, 22:18

Hei, mina olen ka veel sarja vaataja. Selle hooajaga läheb isegi paremini (ehk vaatan stabiilsemalt nädalast nädalasse) kui eelnevatel aastatel. Kuid kui ma peaks kirjutama, mida arvan kolmandast hooajast, kordaksin juba eelnevalt kirjutatut Pope'i, dialoogide jms kohta. Eraldi tooks välja ainult Dan'i ülipugeljaliku suhtumise Tom'i. Ma ei loe sealt välja tänu ühistele läbielamistele tekkinud perekonna tunnet, pigem soovitaks neil kahel endale tuba hankida. :pööritus:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Rain » 13. August 2013, 21:35

Jätsin juba ammu 2x04 juures pooleli, aga see arutlus, mida te siin korraldasite, tekitas mulle uuesti isu peale. Nüüd olen juba 4 järgnevat episoodi ära vaadanud ja hammas on uuesti verele hakanud. Jah, mõneti pole seriaal küll väga kiita, aga lihtsalt see story on niivõrd ulmeline, et ausaltöeldes iga epi lõpus ootan ma alati järgnevat eppi, sest ma lihtsalt tahan teada saada, mis edasi hakkab saama ja kuhu nad üritavad jõuda. Lihtsalt puht huvi pärast and that's what keeps me going.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Wisegirl » 20. August 2013, 21:17

Rain kirjutas: Lihtsalt puht huvi pärast and that's what keeps me going.

Seda minagi.

Lõpuepisoodist ootasin, et suursündmus on just Volmide relva kasutamine ja sellega seonduv lahing, kuid võta näpust!
Sündmustele pandi fast forward ning kogu episood jäi pisut eemaleolevaks. Hooaja viimane episood koosnes mitmest väikesest (ja mugavast) lõigust, mis olid üsna suvaliselt kokku pandud.

Spoiler :
Meeldib see, et inimesed pole enam otseselt kellegagi liidus ega ka kaotusseisus.


Huvi pärast jätkan ikka vaatamist.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Langev taevas

PostitusPostitas Wisegirl » 12. August 2015, 04:28

Viimase hooaja esimene osa oli päris kobe, aga nüüd, neljanda episoodi juures on tunne, et Tomi otsused on liiga põhjendamatud või kergekäeliselt tehtud. Mingi sügavus on puudu.

Spoiler :
Pope'ist on kahju, oli paremaks inimeseks saanud. Tomi otsus oli strateegiliselt mõistetav, aga ta oleks võinud ka midagi rohkemat Sara päästmiseks teha.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron