Rahvaülikool

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Community

PostitusPostitas Garli » 09. Veebruar 2013, 17:59

Mu postist võis jääda mulje nagu mul oleks nende wackyde episoodidega mingisugune beef ehkki tegelt ei ole. Lihtsalt mu jaoks on arusaamatu, miks nad ei võinud lasta siis Harmonil enda moodi seda seriaali ära lõpetada, kui nad uute showrunneritega sama rada talluvad.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Community

PostitusPostitas Forzelius » 09. Veebruar 2013, 18:02

Heh, ega ma sind ei tsiteerinud. Haarasin sõnasabast kinni ja täiendasin. Nad võiksid ikka uue nurga leida ja kasutada ära rohkem seda, et on lõpetamisaasta ja mitte iga osa vaatajale näkku peksta seda, et Abed on pähklitöö.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Community

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Veebruar 2013, 23:51

Abed Abediks. Ta on vinge nagu alati. Ootangi alati, et tema ja Troy tihedamini kaadris oleksid. 4. hooaja avaosa oli tõesti täpselt selline nagu vana hea Community. Loo moraal läbi Jeffi "sütitava" teksti jne. Kõik oli justkui paigas, aga miskit veidrat oli tegelaste ja dialoogidega. Suures osas mõjusid tegelaste liikumised 20 minni jooksul kaunis tühjana. Eriti just dialoogide poolest.

Chang (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Community

PostitusPostitas Dream » 10. Veebruar 2013, 02:21

[10.02][01:13:49] <+Dream> community sakkis

...oli minu esimene genuine reaktsioon. Suures osas nõustun eelnevate kommentaaridega. Kõik tüüpilised Community elemendid olid olemas, aga kuidagi "hingest" jäi puudu. Same old veiderdamise ja tegelaste käitumise osas, same old üle võlli värk, aga seest soojaks tegev aww-efekt jäi sujuvalt ära.

Spoiler :
Autos popkorni tegemine oli cool tho.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Community

PostitusPostitas Forzelius » 01. Märts 2013, 20:05

4.4 mulle tõsiselt meeldis. Tunnetasin seda kolledži osa rohkem kui terve 3. hooaja peale kokku. Lahe oli jälle sakslaseid näha ning McDowelli cameo oli ka muhe.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Riigiülikool

PostitusPostitas Garli » 12. Aprill 2013, 15:17

Okei, olen igatepidi üritanud seda uut hooaega endale meeldivaks teha, aga halb hooaeg on halb. 1-2 head ja meeldejäävat episoodi, lemmik siiani 4x08.

Siin tekstis on mõned üksikud spoilerid!
See on nagu mingi halb fan-fiction. Kirjutajad üritavad liiga palju olla Harmoni kloonid loopides pidevalt viiteid varasematele osadele, tehes halbu metanalju jne (mul pole tegelikult meta vastu mitte midagi, kuid liinid a'la "I remember when this show was about community college." on lihtsalt too much), aga see kõik failib lihtsalt täiega ja igal tasandil. Targem oleks proovida oma asja teha, aga ei. Craig Pelton on alati oma kostüümide, oleku ja nime-punidega üle võlli olnud, aga sel hooajal on ta juba üsna creepyks muutunud, kolides Jeffi naaberkorterisse jne. CHANGNESIA - kõige ärritavam fraas Community sõnaraamatust. Iga kord, kui keegi seda kasutab, tekib tahtmine rusikaga ekraan sisse lüüa. Stop it! Ma pole kunagi Senjoor Changi suur fänn olnud, aga sel hooajal on tema tegelane täiesti talumatu, kasutu ja ei aja absoluutselt naerma. Troy on väga tüütuks tehtud (ilmselt tänu sellele, et ta Brittaga koos) ning ei ole absoluutselt naljakas. Viimane episood nukkudega oli, nõustudes härra Forzaga, new low. Laulmine oli kohutav ning ma olen üks neist, kes ei kannata muusikale absoluutselt ja kellele eelmise hooaja Glee episood VÄGA meeldis.

Vaatamise ajal olid mõned mõtted veel, aga rohkem praegu midagi meelde ei tule.

/end of rant
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Riigiülikool

PostitusPostitas Forzelius » 12. Aprill 2013, 15:23

Nõustun Changiga. Täiesti mõttetu tegelane, kelle olemus (Kevin või Chang või misiganes ta olema peaks) ei ole kaugeltki naljakas ja isegi kui hooaja lõpuks tuleb mingi semirahuldav selgitus sellele, siis ei ole see väärt vaataja piinamist terve hooaja vältel. Nukuepisood oli ka masendavalt igav ja mittenaljakas (mõtlesin peas selle episoodi peale, kui Duncan 1. hooajas Abedi ära hüpnotiseeris ja siis meenus kui palju hilaarsem see oli ja kui palju sari driftinud on).
Tänase osa parim asi oli vist Duncani mention. Loodetavasti peitub selle taga peale fännidele meelepärase olemise, ka see, et John Oliver millalgi tagasi tuuakse.
4. hooaeg on siiamaani päris kehv olnud ja seninähtu põhjal viiendat ei tahaks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Riigiülikool

PostitusPostitas Forzelius » 03. Mai 2013, 11:57

Lolwat @ Riigiülikool
Eniveis 4.12

Spoiler :
ma seda superhero ideed väga ei kaevanud, aga see, et nad kõik kokku said seal fro-yo kohas 2008, oli cool. Lisaks Magnitude'i pop-popi ja Deani naisteülikondade originimomendid kah. Tore, et changnesial nüüd lõpp peal on ja täitsa tore, et Chang omaks võeti. Minevikusegmendis oli ka tore vana head senjoor Changi näha ning iga Ian Duncani mention (kuigi see oli ka fännide brown-nosing) on alati teretulnud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas Ronet » 03. Jaanuar 2014, 09:06

5x01-5x02
Spoiler :
See Jeffi tagasitulek meenutas Saved by the Bell: The New Class'i, kus Screech läks Mr. Beldingu assistendiks vms.
Also, Jonathan Banksi laua taha istumine oli täiega 'FUCK YEAH' hetk.
http://www.imdb.com/media/rm1602080768/tt1439629 - sellest promost võib järeldada, et John Oliver'i ja Jonathan Banks'i on üsna suures koguses see hooaeg.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas Garli » 05. Aprill 2014, 01:20

Kas kellegi arust on veel viies hooaeg üsnagi igav vaatamata sellele, et Harmon tagasi on? Mõni üksik üle keskmise episood on olnud, aga muidu ikka suht snoozefest ja mitte kuigi palju etem kui eelmise hooaja jama. Väga ära väsinud see seriaal, kahjuks.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas Forzelius » 06. Aprill 2014, 03:23

Ei nõustu eriti. Mu arust väga hea hooaeg olnud so far.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas LiveForThis » 22. Aprill 2014, 14:45

#sixseasonsandamovie

Spoiler :
Pilt


Seni viimane osa võttis seda teemat juba väga tõsiselt. Oht on olemas....


Alan Tudyk võttis ka sõna :)
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Mai 2014, 22:40

Langetagem pea ja lootkem ikkagi kasvõi mingisugusele versioonile helgest tulevikust

Community canceled by NBC
http://www.ign.com/articles/2014/05/09/community-cancelled-by-nbc?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas Ronet » 01. Juuli 2014, 01:37

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Rahvaülikool

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2014, 02:29

Niiice, esimese asjana lugesin seda. Eurospordist (yahoo omand) no, less. Suurepärane uudis. Kui vaid keegi The Newsroomiga sama teeks. Esimest korda kuulen, et Yahoo ka oma sarju-asju teeb, btw.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron