Hea naine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hea naine

PostitusPostitas Soprano » 13. Veebruar 2011, 06:44

Hea naine
The Good Wife (2009 – 2016)

Sarja keskmes on naine, kelle prominendist mees satub korruptsiooni- ja seksiskandaali tagajärjel trellide taha. Eeskujuliku koduperenaise Alicia (Julianna Margulies) turvaline argirutiin leiab ootamatu lõpu, kui tema abikaasa Peter ("Seksi ja linna" Mr. Bigina tuntud Chris Noth) arreteeritakse ja Alicial tuleb enda ning oma kahe lapse eest võitlema hakata. Purunenud mainet lappides seisab Alicia silmitsi meedia ja avalikkuse õelate kõõrdpilkudega. Pärast kodus veedetud aastaid leiab naine tööd mõjukas advokaadibüroos, kuid tal tuleb rabelema hakata karjääriredeli kõige alumiselt astmelt...

Ülevaate lisas: CM-Girl

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Hea naine

PostitusPostitas Ronet » 11. November 2013, 10:12

Kas keegi siit jälgib ka seda sarja regulaarselt? 5. hooaeg on seni üsna põnev olnud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Hea naine

PostitusPostitas Kadii » 13. November 2015, 23:40

Vaatasin 0lli kõrvalt ära kuuenda hooaja ja siis hakkasin otsast peale vaatama. Nüüd kõik vaadatud ja ootan nagu mats maalt iga nädal uut osa :/
Aga nii põnev! Ma ei ole kindel, kas saan üldse mõne kunagi nähtud sarja kohta öelda, et läheb hooajati põnevamaks, mitte ei tipne esimese ja ei hangu neljandaga. Esimene oli ikka korralikult igavam, kui nt juba kolmas või viies, rääkimata kuuendast, aga põnev oli ikkagi.
Spoiler :
Kuigi teadsin viienda hooaja megasisupööret ette, tuli see ikkagi nii ootamatult. Ja ajas ikka nutma. Aga mitte Willi enda pärast, ta polnud kunagi mu väga suur lemmik, aga just see, kuidas teised kõik reageerisid (kuradi David Lee nah).
Kuigi kuuenda lõpp on näitlejate läbisaamise ja eraldi filmimise pärast kurikuulus, siis on mul natuke hea meel, et Kalinda ära läks. Teda üritati kujutada mingi ülisalapärase femme fatalena, aga ta oli kokkuvõttes väga korduv ja igav, sest mingit taustainfot ega uut temaga kaasa ei tulnud. Ainuke kord, kui ta tegelane reaalselt põnevust tekitas, oli siis, kui ta maharaputatud abikaasa välja ilmus. Alicia uus sõbranna meeldib mulle hulga rohkem.
Seitsmendat hooaega kardan natuke, sest tundub, et neil on poliitiliste ja muude selliste skandaalide mõtted otsa saanud ja hakatakse sisse tooma lihtsalt mingit draamat Jasoni näol. Kuigi jah, NSA poisid on ägedad ning Jackie ja Howard ajavad mind rohkem kihistama, kui mõni teine telekapaar.
Mis natuke häirib, on see hausilik kohtuasjade lahenemine, kus enamus kordadest kisub kogu aja kõik põhja, aga siis tuleb mingi väike asi, mis päästab. Ja see, et neile meeldib asju sujuvalt välja kirjutada/ära unustada. Nt Diane koer esimesest hooajast, kuigi tal oli päris mitu tähtsat hetke sarjas. Ja mingid asjad veel, mida ma enam ei mäleta, aga tähele panin.


Aga tõesti, suurepärane näitlemine ja kirjutamine ja väga 10/10 sari.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Hea naine

PostitusPostitas Ronet » 13. November 2015, 23:56

Siin talve ajal tulevad need pikemad pausid vahele. Kui mälu ei peta, siis mõni on ligi 3 kuud kestnud. Brace yourself.

Igatahes
Pilt

Vähemalt saan nüüd kellegagi rääkida sel teemal!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Hea naine

PostitusPostitas Ronet » 17. Juuni 2016, 21:28

Kogu see Marguilesi-Panjabi teema viimaste aastate jooksul ikka segas kuskil kuklas ja seetõttu ei saanud ma neid viimaseid hooaegu enam täiel rinnal nautida, aga eks mingi kvaliteedilangus toimus juba teatud 5nda hooaja sündmuste järel.

Suurimaks miinuseks oli supporting casti tagaplaanile jätmine - põmst terve viimane hooaeg oli ainult Alicia, Jason ja Lucca. See, kuidas stsenaristid Caryga ümber käisid ajas kõige rohkem närvi. Selle asemel, et Aliciast ja Caryst nö uus Will ja Diane teha, hakati mingit all-girl alliance teemat ajama. Keegi oli obv Survivorit vaadanud.

Ja noh, see finale. Aega atra seadmiseks anti neile piisavalt, sest väidetavalt oli loojatel 7-aastaku plaan algusest peale, kuid see ambiguoosne finaal ei toiminud kõige paremini.

Also, spin-off Diane'ga on enamgi kui kindel.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tegu oli arvatavasti viimase 10-15a parima telesarjaga tavatelevisiooni maastikul. Suutis jääda värskeks isegi siis kui teatud liinid parasjagu pinget ei pakkunud. Will be missed. Ma näen, mis ma tegin seal.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron