24

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 01. Juuli 2009, 21:27

Sa mõtled seda osa, et ta nuga sai Martha käest?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Garli » 07. Juuli 2009, 01:43

.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hint » 16. Juuli 2009, 01:30

Jacki 224 killi 227st näeb siin kiirelt 9 mindiga ära, kronoloogiliselt ja puha:
http://www.youtube.com/watch?v=08uJanZEeMo

Naeratuse toob kohe näole mulle see video. Ja mida edasi seda rohkem kille tulevad ju meelde ka!

Muide ise pean parimaks hooajaks viiendat, kuni selleni kaasa arvatud läks ainult paremaks. Ja kuues siis nõrgim, algus eriti. Mäletan kui kuuenda alguses tuli mingil puhul 4 esimest osa korraga välja ja kõik oli puhas pask(in 24 standard), kartsin siis tõesti et selle sarjaga on varsti lõpp ka. Aga siis nad said selle jälle käima, kuid sellegipoolest enam mitte päris nii, st pean 7ndat ka alla keskmise hooajaks.

Muide see on true:
There has not been a terrorist attack in the United States since Jack Bauer first appeared on television.


ja ma tean et inimestele ei meeldi need enam, oldoldold jne, aga ma ei saa enam pidama ja mõned tulevad veel:

Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours.

Jack and Jill went up the hill. Only Jack came down. Jill was a fucking terrorist.

The only reason you're conscious right now is because Jack Bauer doesn't want to carry you.

A Priest, a Rabbi, and a Minister walked into a bar... and Jack Bauer is going to find out why...

Chuck Norris counted to infinity - twice. He did this while counting how many terrorists were killed by Jack Bauer.

Jack Bauer once performed an entire season of "PrisonBreak" in 1 hour.

Jack Bauer could kill the cheerleader, and save the world...

Once, someone tried to tell Jack Bauer a "knock knock" joke. Jack Bauer found out who was there, who they worked for, and where the goddamned bomb was.

Jack Bauer is the last cylon.

Jack Bauer was once charged with attempted murder in Los Angeles County, but the judge dropped all charges because Jack Bauer never "attempts" murder.

If Jack Bauer was president, he would protect the secret service.

Jack Bauer could strangle you with a cordless phone.

Jack Bauer doesn't need a translator, torture sounds the same in every language.

Jack Bauer is the leading cause of death in Middle Eastern men.

The only reason Jack Bauer lets the situation last a whole day is because the government pays him by the hour.

Jack doesnt have to touch his dick when he masturbates, he just looks at his penis and says "You've read my file, you know what im capable of"

Jack Bauer arrested RoboCop. Think about that.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 16. Juuli 2009, 01:36

Minu lemmikud:
If Jack Bauer was in a room with Hitler, Stalin, and Nina Myers, and he had a gun with 2 bullets, he'd shoot Nina twice.


If everyone would follow Jack Bauer's orders, "24" would be called "12"
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuli 2009, 01:40

Garli kirjutas:Minu lemmikud:
If Jack Bauer was in a room with Hitler, Stalin, and Nina Myers, and he had a gun with 2 bullets, he'd shoot Nina twice.



Garli, you rock. You just made my day.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 20. Juuli 2009, 14:02

Urbandictionary's kõik üleval: Päris, päris head on osad ikka.

http://www.urbandictionary.com/define.p ... jack+bauer

Enda isiklikud lemmikud:

10.Jack Bauer once forgot where he put his keys. He then spent the next half-hour torturing himself until he gave up the location of the keys.

16.Jack Bauer has no problem following orders, unless you tell him to do something he doesn’t want to.


Ja, hint, ma olen sinuga nõus: viies hooaeg on parim!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 21. Juuli 2009, 12:46

Viies hooaeg parim ja parim! ETV-le see küll piisavalt hea pole, et seda eetrisse lasta.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas eerik » 21. Juuli 2009, 12:56

Hea Aasta kirjutas:Viies hooaeg parim ja parim! ETV-le see küll piisavalt hea pole, et seda eetrisse lasta.

Möh?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hint » 18. Jaanuar 2010, 13:53

Päev on käes.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 18. Jaanuar 2010, 18:43

Päev on käes ja päev algas minu arust väga hästi. Nad on minu arust ainult ühe korra suutnud paremini hooaega alustada ja see oli viies hooaeg, kui esimese paari stseeniga juba pinge lakke viidi. Muidu neil ikka võtab veidi aega enne kui asi korralikult jooksma saadakse. Tavaliselt juhtub see neljanda-viienda episoodi paiku.

8x03 ja 8x04 tulevad täna öösel siis meie aja järgi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas 0ll » 18. Jaanuar 2010, 23:50

Minu arust algas üsna lahjalt. Annaks vist koguni läbi aegade nõrgima avalöögi eripreemia... Ja kusjuures oleme seda juba korra näinud. Nimelt neljandal hooajal:
CHECKLIST kirjutas:Jack üritab "sisse tuua" meest, kelle kolleegid on tapetud ja kes omab tähtsat informatsiooni
möllab võõrkehana CTU-s, konflikt isepäise juhiga
Chloe & Jack taipavad, et asi on mäda ja hakkavad oma liini ajama
+ kuuendast hooajast laenatud maailmarahu lepinguid sõlmiv asiaat, kelle elu kallale kiputakse

Lisaks ei tundunud president Taylori valik tema varasemat käitumist arvestades kuigi loogiline. CTU uus boss on jube puine, paistab lihtsalt nõrk näitleja olevat. Kohe alguses mingi Starbucki (tõenäoliselt) pseudodraama ja maksimaalselt stereotüüpne terrorist-pantvangistaja...

Positiivse poole pealt - Jacki esimene kill oli ülistiilne ;-)
Ja järgmised osad vaatan tõenäoliselt juba varahommikul ära... sest see on ju ikkagi 24.
Aga algus oli nõrk.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 19. Jaanuar 2010, 18:50

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Liromeno » 03. Veebruar 2010, 01:10

Jack Bauer feat Morley Lights ;-)
Liromeno
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 19. August 2008, 15:50

PostitusPostitas jaanusr » 05. Veebruar 2010, 11:48

Jah, see Morley jäi endale ka silma :))

Aga, eks masuajal hea vana "kulda" kasutada.
Kasutaja avatar
jaanusr
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 06. Jaanuar 2010, 14:56
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 16. Märts 2010, 12:55

8x12 lõpp oli päris vinge või mis? Tore näha, et isegi 24 suudab pärast nii pikki aastaid veel mõne üllatusmomendi ka meieni tuua. Huvitav, mis edasi juhtuma hakkab.
Spoiler :
Episoodi lõpus tundus see EMP plahavtus täiega tõsine, aga ma täiesti kindel, et paari osaga on CTU jälle up and running. Chloe, Bill ja Tony korraldasid eelmine hooaeg ju isegi laptopiga mingisugust operatsiooni, ffs.

Ja fakkjuu kõigile, kes Dana subploti vihkavad. Alguses oli tüütu aga viimases kahes osas on see päris vingeks kütetud.


Järgmise osa promo ka.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist