24

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

24

PostitusPostitas Asko » 18. Mai 2005, 14:52

24
24 (2001 – 2010)

Igal hooajal peab USA valitsuse terrorismivastase üksuse CTU eriagent Jack Bauer (Kiefer Sutherland) tagasi tõrjuma erineva terrorirünnaku, mis ähvardab hukka saata sadu tuhandeid inimesi. Jack Bauer, kes nüüdseks on tõenäoliselt tuntuim salaagent pärast James Bondi, saab hakkama nii tuumarelva, bakterioloogilise kui keemiarelvaga ähvardajatega.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2005, 13:35

ülinõme, et tv3 seda enam ei näita, olin suurim fänn, kiefer on väga simpatiitšnõi
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 17. November 2006, 02:04

Postitaks nüüd siis natuke pikema kommentaari selle sarja kohta, kui 4 esimest hooaega nähtud, lähitulevikus hakkan ilmselt ka 5-dat vaatama...

Sisaldab spoilereid

1. Hooaeg
Mõnusalt cheesy tundub, kui vaatad üksikuid osasid sellest hooajast peale 4.da hooaja lõpetamist. Heaks kurjamite paariks olid Andre ja Viktor Drazen. President oli hästi minevikuga seotud. Leslie Hope pidev kõrvalmäng, eriti see amnesia periood oli ka üpriski nauditav. Reeturi osa mängis hästi Sarah Clarke, kelle reeturi olemus tuli mulle esimest korda vaadates üllatusena. Meeldiv oli ka vaadata kurbi lõpplahendusi. Niipalju siis esimesest hooajast.

2.Hooaeg.
Kindlasti meeldis siit hooajast kõige rohkem Xander Berekley ja tema ennastsalgav ohverdus riigi heaks. Hea ja igati korraliku kõrvalosa mängis ka Sarah Wynter ja tema perekonna seos tuumapommiga oli ka igati põnev jälgida. Kiefer hea nagu alati. Jäi selles hooajas, nagu ka teistes meelde sisupöörete peategelasena. Carlos Bernard hakkas selles hooajas mulle meeldima, hetkel on ta mu lemmik siit sarjast. Algne plahvatus CTU-s andis ka asjale lisamaiku. Presidendi naise kaasamine tagasi seriaali oli muidugi geniaalne (nagu ka hilisemad tagasitulekud, mitte ainult tema vaid ka teiste poolt). Samuti oli tore vaadata ka Jigsawd mingis inimlikus rollis.

3.Hooaeg
Hetke lemmik. Vennad Hector ja Ramon Salazar pakkusid nauditava mängu alates sellest hetkest, kui Jack põgenes Ramoniga vanglast, kuni selle hetkeni, kui nad mõlemad surma said. See hooaeg on üldse meelde jäänud sellepärast, et kõik pahad tegelased said surma, alates Hectorist, lõpetades Arthur Ravensiga. Bioloogilise relva surmaohtu oli muidugi põnevam jälgida kui tuumapommi. Gael Ortegat kehastav tegelane mängis ka üpris hästi, eriti veel sellpärast, et vahepeal oli ta reeturi maiguga, mulle tundus see juba alguses, kuid kui sain teada, et ta on hea, siis tõusis ta minu silmis. James Badge Dale oli ka väga hea paariline Jackile, kahju, et teda edaspidi ei näe. Ainuke halb asi selle seriaali juures oli see, mis juhtus Alan Milleriga ja see, et Sherry Palmer jälle mängu tagasi tuli. DB Woodside oli päris hea ja oli rõõm näha, et teda näeb ka 5. ja 6. hooajas. Lõpplahendus oli igati normaalne.

4.Hooaeg
Täna lõpetasin vaatamise ja ainuke asi, mis selle seriaali juures ei meeldinud oli see, et Arnold Vosloo karakter (played Mummy by the way)
korraldas liiga palju sisupöördeid. Muidu oli ta siin hooajas üks lemmik. Meeldis see, et sarja tulid tagasi Tony ja Palmer. Igati tore oli ka see, et Tony ja Michelle lõpus jälle kokku said. Chloe näitlejaväärtus minu silmis tõusis; oma ninakate vastuste ja ülbusega oli ta päris koomiline, rõõm on näha, et ta osaleb seriaalis ka edaspidi. Edgar oli kõige naljakam tüüp siin hooajas, no doubt for that. Natukene äpu mulje jättis, aga olen kindel, et päriselus see nii ei ole. Charles Logan mulle ei meeldinud, sellin kärsitu ja närviline inimene. Lahe oli näha Jude Cicciolellot jälle üle pika aja David Palmeriga koos töötamas. James ja Audrey Heller olid sellised keskpärased inimesed siin. Arazi perekonna seos seriaaliga algusepisoodides oli paljutõotav, kuid lõpupoole vajus nagu ära.


Jah, mis ma ikka enam öelda oskan. Suurepärase ülesehitusega seriaal. Keniaalne, iga hooaeg on tagantjärele mõeldes üksteisega kuidagi seotud ja see ongi tore!!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 09. August 2007, 17:12

Alates sügisest ETV's. Kolmas hooaeg. 8)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hea Aasta » 10. August 2007, 11:05

rezpekt kirjutas:Alates sügisest ETV's. Kolmas hooaeg. 8)
See on ju muidugi tore. Aga ETV-s pole ju reklaame. :D

Oleksin isegi ammu kõik hooajad ära vaadanud, kuid ma tõesti ei vaevu arvutist hakata midagi tõmbama. :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas hau » 10. August 2007, 12:10

rezpekt kirjutas:Alates sügisest ETV's. Kolmas hooaeg. 8)

bad news for me. 3. hooaega olen juba näinud raisk. Tahaks esimest kahte näha hoopis.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 19. August 2007, 20:25

rezpekt kirjutas:Alates sügisest ETV's. Kolmas hooaeg. 8)


Ega ometi ei hakata Jack'i tütart Kim'i jälle 3-4 korda kidnap-ima 24 h jooksul? :irw:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas seeru1980 » 19. August 2007, 21:50

ei ole kusjuures :irw: vaid mingi terroriakti ära hoidmine.
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. August 2007, 23:21

3. hooaeg:
"Season 3 begins and ends at 1:00 PM. While struggling with heroin addiction, Jack must re-infiltrate a Mexican drug cartel in order to keep it from acquiring a deadly virus. Jack must then stop the mastermind behind the virus from releasing it."

Mis kuupäevast see siis ETV-s jooksma hakkab?

Kusjuures 6. hooaeg peaks hetkel käsil olema ning 7. hooaeg hakkab juba 2008. aasta jaanuaris!
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas eerik » 20. August 2007, 02:03

Alates oktoobrist, täpset kuupäeva ma veel ei tea.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 20. August 2007, 17:16

3. hooaeg oli p2ris hea, tahaks jah esimest kahte n2ha ja siis viiendat.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas global- » 23. August 2007, 18:36

olen esimest kahte hooaega näinud ja olin suht rahul. pärast neid jäin kolmandat hooaega ootama aga seda ei tulnud ega tulnud. nüüd lõpuks on see tulemas. ootan põnevusega
global-
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 23. August 2007, 12:45

PostitusPostitas eerik » 21. September 2007, 22:12

"24" kolmas hooaeg stardib ETVs järgmisel laupäeval 29. septembril kell 21:35!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hea Aasta » 21. September 2007, 23:07

rezpekt kirjutas:"24" kolmas hooaeg stardib ETVs järgmisel laupäeval 29. septembril kell 21:35!
Jah, sattusin isegi just reklaamile peale.:))
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas seeru1980 » 22. September 2007, 00:09

Forza kirjutas:3. hooaeg oli p2ris hea, tahaks jah esimest kahte n2ha ja siis viiendat.
Kusjuures viies jooksis vahepeal MTV3-s igatahes mina nägin seda.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist