Troonide mäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 31. Juuli 2012, 10:26

irw, sa ju editisid oma esmase postituse täiesti ümber. seal sa alguses kirjutasid esimestes ridades, et seriaal on isegi hea, aga nüüd oled postituse ära muutnud ja viimases postis väidad, et üldse ei meeldinud.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas brixxx » 31. Juuli 2012, 10:30

P2ppin kirjutas:irw, sa ju editisid oma esmase postituse täiesti ümber. seal sa alguses kirjutasid esimestes ridades, et seriaal on isegi hea, aga nüüd oled postituse ära muutnud ja viimases postis väidad, et üldse ei meeldinud.

Ma olen nüüd ''Game of Thrones'' vaatamisega jõudnud 7 osani ning 4 osast alates on seriaal suht igavaks läinud, kolm esimest osa oli palju lubavad.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 31. Juuli 2012, 11:26

OKEI.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Soprano » 31. Juuli 2012, 11:43

brixxx kirjutas:Mulle üldiselt meeldib rääkida konkreetselt ning siin foorumis pean ma alati ennast vaos hoidma, et mitte rääkida tegelastest, tegevusest ja kõike muud konkreetseid asju seriaalist või filmist, saan sellest mõttest aru miks ei tohi konkreetselt rääkida ja üritan ka mitte konkreetselt kommenteerida. Kuigi minul küll ei läheks seriaali või filmi vaatamise huvi ära kui ma tean täpset sisu.

Kasuta SPOILER tage ja räägi nii paljudest surmadest kui tahad! Kolmandat korda muudan su postitusi siin teemas juba.
Ja ära hakka lambist rääkima teistest seriaalidest/filmidest poole jutu pealt, millega spoilerdad need seriaalid ära. OKEI?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas brixxx » 31. Juuli 2012, 11:51

OKEI
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas brixxx » 02. August 2012, 11:33

Nüüd kui on terve 1 hooaeg vaadatud on minu arvamus seriaalist paranenud, kuigi 4 osast kuni 6 osani oli seriaal veidi igav.

4 osa lõpp andis lootust, et 5 osa algus on huvitav, aga kahjuks ei suudetud huvitavalt välja tuua sündmustele järgnevaid sündmusi.

Mida rohkem seriaali vaadata, seda huvitavamaks muutub Daenerys Targaryen valitsev ala, kõige huvitavam esimesel hooajal oli jälgida, Daeneysi arengut enesekindlamaks ja võimukamaks. Hooaja lõpus meeldis kindlasti Daeneysi rohkem kui kartlikuna hooaja algul.

Liiga palju keskenduti tegelastele, oleks võinud rohkem rõhku siiski sellele ka panna, kuidas tegelased ühes kohas teise lähevad. Esialgu häiris, et näitas koguaeg põhilisi tegelasi ja rahvast näitas vähe, aga tundub, et edaspidi see muutub.

Huvitav on jälgida kui drastiliselt erinevad on ilma olud erinevates ilmakaartes.

Lemmikud tegelased: Eddard Stark, Daeneryes Targaryen, Arya Stark, Tyrion Lannister, Jeor Mormont, Sir Jorah Mormont, Sir Rodrik Cassel, Maestro Aaemon, Grand Maestro Pycelle, Jason Momoa ja Jamie Lannister.
Kui ma kirjutasin lemmikud tegelased, siis avastasin, et Sir. Jorah ja Jeor on sama perekonna nimi, et kas Jorah on Jeori poeg?
Naljakas tegelane: Viserys Targaryen.
Halvad tegelased: Joffrey Baratheon ja Cersei Lannister.

Esimese hooaja suhtes huvitab kõige rohkem teada saada,
Spoiler :
mis on Maestor Aaemoni päritolu, miks Grand Maestro Pycelle mängib viletsat vanakest ning nüüd huvitab ka Jeori ja Jorahi Mormondi seos.

Hindeks annan 8/10.

Kindlasti vaatan teise hooaja ka ära, aga enne loen teise raamatu läbi. Küsimus nende raamatute kohta, kas 1 hooaeg oli ''Troonide mäng I'' või ''Mõõkade maru I'' järgi tehtud ning kas 2 hooaeg on ''Mõõkade maru I'' või ''Troonide mäng II'' järgi tehtud? Tahaks enne 2 hooaja vaatamist lugeda raamatu ära, aga ei saa pihta milline neist raamatutest vastab teisele hooajale.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ralf » 02. August 2012, 17:51

brixxx kirjutas:4 osa lõpp andis lootust, et 5 osa algus on huvitav, aga kahjuks ei suudetud huvitavalt välja tuua sündmustele järgnevaid sündmusi.

Aga sündmustele järgnenud sündmuste eelsed sündmused ja sündmused, mis nendele eelnesid?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Rasmus » 02. August 2012, 18:35

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:4 osa lõpp andis lootust, et 5 osa algus on huvitav, aga kahjuks ei suudetud huvitavalt välja tuua sündmustele järgnevaid sündmusi.

Aga sündmustele järgnenud sündmuste eelsed sündmused ja sündmused, mis nendele eelnesid?

IMO oligi GoT'i peamine viga see, et tihti järgnesid sündmustele sündmused.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 02. August 2012, 20:43

Mul oli sama probleem.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas brixxx » 03. August 2012, 10:09

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:4 osa lõpp andis lootust, et 5 osa algus on huvitav, aga kahjuks ei suudetud huvitavalt välja tuua sündmustele järgnevaid sündmusi.

Aga sündmustele järgnenud sündmuste eelsed sündmused ja sündmused, mis nendele eelnesid?

Mõtlen selle all seda, et
Spoiler :
kui Ned jalga haavati, siis oleks võinud näidata, kuidas tema jalga raviti ja kuidas see uudis Aryat ja Sansat mõjutab.

brixxx kirjutas:Esimese hooaja suhtes huvitab kõige rohkem teada saada,
Spoiler :
mis on Maestor Aaemoni päritolu.

Sellele küsimusele sain juba vastuse raamatust ''Kuningate heitluse'' I osas. Raamatut lugedes ei tundu inimeste päritolud ja sugulusidemed enam nii segased.

Kas keegi on lugenud neid raamatuid ja kuidas teile meeldib? Mulle eriti ei meeldi, olen huvitavamaidki raamatuid lugenud, aga ilmselt hakkan neid raamtuid sportlikust hasardist lugema.

Ma ei oska veel öelda mis, aga miski mind väga häirib nende raamatute ja seriaali ''Game of Thrones''i juures.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 03. August 2012, 11:27

Sa vist ikka naudid täiel rinnal oma idiootsust.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas brixxx » 03. August 2012, 11:56

P2ppin kirjutas:Sa vist ikka naudid täiel rinnal oma idiootsust.

Ilmselt jah, aga ilmselt ma ei suuda kaua idioot olla, loen esimese osa, ära ning siis ei viitsigi rohkem lugeda.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 04. August 2012, 05:21

brixxx kirjutas:'Selliste seriaalide mõte on küll piget üleval hoida, aga mina ei ütleks, et kui ma mõne tegelaskuju surma ette tean, et see mu elamust ära rikub, seda rohkem jälgin tegelast. Mulle meeldib pigem teada seda, nt. ''Aliase'' seriaalis
Spoiler :
teadsin 2 aastat ette, et Jack Bristow sureb kui võtsin kätte ja vaatasin 2 viimast ''Aliase'' hooaega ära. Muidugi ''Aliase'' puhul oli teine asi, kui ma poleks ette teadnud Jacki surma, siis mul oleks kindlasti nädal aega või isegi kauem olnud masekas, sest oli siis mu üks lemmikuid seriaale ja on siiani ning lemmik tegelased oli Jack ja Sydney Bristow.
''Game of Thrones'' ei oleks nii suurt mõju avaldanud kuna tegelaskuju ei ole pikalt seriaalis olnud, eriti seriaal ei meeldi ning kuna hetkel vaatan palju Sean Beani filme ja seriaale ka. Kokkuvõte minu põhjendusest on, et ennast ette valmistada kui mõne tegelasega midagi halba juhtub.

Mulle üldiselt meeldib rääkida konkreetselt ning siin foorumis pean ma alati ennast vaos hoidma, et mitte rääkida tegelastest, tegevusest ja kõike muud konkreetseid asju seriaalist või filmist, saan sellest mõttest aru miks ei tohi konkreetselt rääkida ja üritan ka mitte konkreetselt kommenteerida. Kuigi minul küll ei läheks seriaali või filmi vaatamise huvi ära kui ma tean täpset sisu.

Jah ma tean, et ''Game of Thrones'' on raamatute seeria ning ilmselt ei loe neid raamatuid, sest mul on väga raske raamatule keskenduda kui ma olen juba seriaali näinud.


Hmm. Vaata ikka sarju ja filme ilma sisu ette teadmata, niimoodi on ju see elamus mõeldud ja vaataja jaoks valmis tehtud. Ja kui asi meeldib, saad ju alati hiljem üle vaadata ja keskenduda rohkem oma näitlejate jms jägimisele. Ma olen oma lemmikfilme aga ka GoT episoode päris palju üle vaadanud, aga elusees ei hakkaks endale midagi meelega spoilderdama enne vaatama hakkamist.

Btw Alias oli hullem veel kui mingi 24, kellegi surm kuskil hooaja finales harva suutis teda kaua surnuna hoida, ses suhtes seal millegi sellisega üllatuda on on pigem mõtted peas rohkem, et kas tegelane nüüd "ärkab ellu" varsti või mitte. Hmm tegelt võiks jack bauer jack bristow sarja teha. JB vs JB. Paljud siit on 24 näinud, aga Aliast suht mitte - tegemist on suht võrreldavate ja sarnaste badass tegelastega.

Ahjaa GoT. Täitsa okei sari.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas brixxx » 01. November 2012, 15:57

Mina lõpuks loobusin seda seriaali edasi vaatamisest, see ei ole siiski minu jaoks, mulle ei sobi sisu ega tegelaskujud, raamatut on veidi raskem lugeda kuigi veidige huvitavamalt siiski mõjub kui seriaal. Raamatu lugemine ikka veel seal maal kui ma esimene päev lugesin, siis u 50-80 lk. Võibolla loen edasi, aga hetkel plaanis pigem Indrek Hargla Vana Tallinna apteekri detektiivi romaani lugema hakkata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Pixie » 04. Detsember 2012, 01:13

Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist