Troonide mäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 17. Aprill 2014, 17:44

Level kirjutas:Kas Spellil oli Hitlerist ka kahju?


Traagiline lugu, kuidas noor Viini kunstnik leidis läbi esimese maailmasõja keerdkäikudele oma tõelise kutsumuse, ainult selleks et tema piiramatu isamaa-armastus ja õnnetu sõltuvus meelt solkivatest narkootikumitest selle kõik hävitaks. Kes ei nutaks siin.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 21. Aprill 2014, 22:21

Spoiler :
Yes, What Happened on ‘Game of Thrones’ Last Night Was Rape — So Why Doesn’t the Episode’s Director Understand That?
http://flavorwire.com/452898/yes-what-happened-on-game-of-thrones-last-night-was-rape-so-why-wont-the-episodes-director-admit-it/?utm_source=facebook&utm_medium=socialflow&utm_campaign=FlavorwireSocial&utm_content=FaceBook

Need USA veebisaidid, mis tunduvad tegutsevat ainult klikkide tiheduse põhjal (umbes nagu Kotaku.com ikka ja jälle harrastab), ajavad mõnikord ikka totaalset iba. Silmakirjalikud know-it-all tähelepanu ihaldavad tüübid ikka (N)

Selle asemel, et GoT 4. hooaja 3. osa Cersei ja Jamie vahelisest vastuolulisest stseenist totaalselt närvi minna ja mingit feministlikku iba ajada võiksid nad seda sama stseeni kasvõi mitu korda uuesti vaadata, et asjade käigust ikka õieti aru saada.

Režissööri ütlused, mis antud artiklis on ka kenasti välja toodud, peavad vähemalt minu arust täiesti paika.

Mina nägin seda asja vähemalt niimoodi, et Cersei ei olnud siiani Jamiele andestanud, et ta õe hülgas, olgugi, et Jamie oli vangistuses ja puha, aga Jamie soovis teda võtta sellest sõltumata. Cersei esialgne keeldumine lõppes aga totaalse nõustumisega, sest noh nad mõlemad on intsestimaiad võimuhullud, keda kõige rohkem erutabki võimumängud nii kuningriigis kui ka eraelulistes suhetes. Seepärast nad posu lapsi kuningaperre ongi sünnitanud. Et hoida ja levitada oma võimu ning nende omavaheline suhe on umbes sama tagamõttega - family first ja füüsiline coitus on nende võimuhulluse kindlad näitajad ju


A muidu väga hea osa. Kaks kuni kolm inimest vestlevad pea igas stseenis ja põnevusest jääb ülegi.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 12. Mai 2014, 19:00

Noh, järgmine osa (4.7), siis
Spoiler :
Bron vs Jaime duell? Ma eeldaks, et kuninga eest peab võitlema keegi Kingsguardist ja Jaime tundub nagu perfektne dramaatiline valik. Samas, Tywin ei tahaks sel juhtuda lasta, sest kui Jaime sureb, siis ta sureb ja bloodline on suht kutu. Kui Bron sureb, siis Tyrion sureb (kui ta üldse tema eest võidelda saab, ei teagi. eeldasin automaatselt et läheb nii nagu s1's) ja Jaime ei opti Kingsguardist välja ja bloodline on kaotsis. Tywin on suht fucked sellega.

Also, tänase osa lõpukõne oli fucking epic. Sellised mürgised sõnavõtud on alati parimad. Martini tekst (ei ole kindel, kui säilinud kujul see ekraanile jõudis) on nii sügav ja kõhedust tekitav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas ruut » 13. Mai 2014, 11:31

Forza kirjutas:Also, tänase osa lõpukõne oli fucking epic.

See oli fantastiline.

Spoiler :
Dinklage näitas klassi. See väike suunurga hetkeline muigeks kiskumine seal lõpus oli eriti hea.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ronet » 13. Mai 2014, 15:38

Pilt

Saab huvitav olema.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 16. Mai 2014, 12:34

Ei jõua seda duelli ära oodata. Nii tahan!

Raamatu spoilerid
Spoiler :
Nad castisid ühe andeka Islandi strongman'i Mäeks see hooaeg, kes lisaks suurusele on reaalselt üks tugevamaid mehi tervel planeedil. Seega neil on võimalus tema loomulike andeid ära kasutades mõningaid päris realistlike ja badass asju ikka teha.

Tundub et hooaja 4 viimast osa saavad ikka päris kenad olema. Suht major death kõigi nelja episoodi jaoks alles ka atm. Järjekord peaks vast olema ep7 Vale, ep8 duell, ep9 peldik+hoor, ep10 the wall.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 19. Mai 2014, 11:27

Nüüd ma siis tean (4.7)
Spoiler :
miks üks mu sõber oli raamatuid lugedes (EI OLE SPOILER) ja sarja vaadates pettunud Oberyni sarja kujutamises. Mõtlesin, et kuidagi väike karakter tundub, aga asjad võtavad nüüd vast teise pöörde. Isiklikult, pohui mul et ta bi or wadeva on, on meeldinud ta väga.
Also, fuck yeah Littlefinger. Kuigi see Sansaga kiss ja ilmselt nüüd LF tulevased plaanid on veits vastukarva, siis tolle maniakaalse hoora alla tõukamine oli küll meeldiv albeit ettenähtav samm.


Also, mis te arvate, et selle hooaja lõpus saama hakkab/järgmisesse hooaega üle kandub. Mu pakkumised (raamatuid, peale esimese, pole lugenud)
Spoiler :
1. Stannis hakkab uuesti liikuma
2. Lannisteride üldmõju kahaneb veelgi
3. Wildingid jõuavad Müüri äärde ja tuleb konflikt
4. Danny hakkab Pealinna poole minema(nagunii ei lähe ja see tuleb mingi S6 alles vms)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ronet » 20. Mai 2014, 00:02

Forza kirjutas:Nüüd ma siis tean (4.7)
Spoiler :
miks üks mu sõber oli raamatuid lugedes (EI OLE SPOILER) ja sarja vaadates pettunud Oberyni sarja kujutamises. Mõtlesin, et kuidagi väike karakter tundub, aga asjad võtavad nüüd vast teise pöörde. Isiklikult, pohui mul et ta bi or wadeva on, on meeldinud ta väga.
Also, fuck yeah Littlefinger. Kuigi see Sansaga kiss ja ilmselt nüüd LF tulevased plaanid on veits vastukarva, siis tolle maniakaalse hoora alla tõukamine oli küll meeldiv albeit ettenähtav samm.

Spoiler :
Yeah, sümpatiseeris juba tema esimesest kohtumisest Tyrioniga. Also, Bronnile ei saa ka seda otsust pahaks panna. Ikka väga palju tahetud.


Forza kirjutas:Also, mis te arvate, et selle hooaja lõpus saama hakkab/järgmisesse hooaega üle kandub. Mu pakkumised (raamatuid, peale esimese, pole lugenud)
Spoiler :
1. Stannis hakkab uuesti liikuma
2. Lannisteride üldmõju kahaneb veelgi
3. Wildingid jõuavad Müüri äärde ja tuleb konflikt
4. Danny hakkab Pealinna poole minema(nagunii ei lähe ja see tuleb mingi S6 alles vms)

Spoiler :
Pakun, et 1 trooni kandidaat notitakse maha jälle.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 20. Mai 2014, 03:28

Level kirjutas:
Spoiler :
Also, Bronnile ei saa ka seda otsust pahaks panna. Ikka väga palju tahetud.

Indeed, mul polnud ka mingit "fucking tõbras" reaktsiooni. I mean, have you seen the guy (the mountain, siis? Holy shit. Aga noh, peale tänase osa viimast stseeni mul pole väga kahtlustki, kuidas see duell läheb. Ja ma olen enam kui fine with that. Samas, nii GRRM'ilik oleks see outcome just teistpidi pöörata, sest nagu me teame, anything goes in Westeros.
Level kirjutas:
Spoiler :
Pakun, et 1 trooni kandidaat notitakse maha jälle.

Yeah ja ilmselt E9 nagu ikka GoTis. Aga kes, on küsimus. Mul on 2 predictionit
Spoiler :
1. Tywin (tundub suhteliselt oma aja ära elanud ning asendatav karakter, aga Joffrey sai just surma, nii et kahtlane et kaks mõjuvõimsat Lannisteri nii kähku)
2. Dany (oleks väga huvitav plot-twist, umbes sama nagu Khal Drogo ära tapmine omal ajal). Mormont võtaks ise draakonid üle, aga see ei töötaks väga, sest keegi ei suudaks neid kontrollida. Üldiselt ütleks, et Danyl on nagu kõige rohkem safe hetkel - head ihukaitsjad, võimas armee, draakonid - mistõttu ta tapmine oleks kõige ettenägematum. Aga writingu pointist, kuhu sellega edasi minna. Palju asju jäeks lahtiseks.
Anyways, need on mu predictionid.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuni 2014, 13:25

Oklol, need precitionid ilmselt ei lähe väga täppi :))
Tänase episoodi kohta
Spoiler :
GOD DAMN IT, Viper. Ei suutnud natukene kaugemalt oma õe nime välja peilida? Oli vaja nii lähedal seista? I mean why?!? Fuck. Noh, kui midagi hetkel Tyrioni päästab, kui analüüsivalt vaadata, oleks see see, et praegune osa oli just enne 9ndat, kus teadupärast alati midagi juhtub. Ja see oleks nii etteaimatav seal Tyrion ära tappa. See läheks Game of Thronesi 9nda osade šokeerivate elementide vastu. Totaalselt. Red Wedding, Ned Starki surm, need kõik tulid ikka twistina. Tyrioni saatus on siin juba mitu osa lahtine ja surma poole kalduv olnud, nüüd ta veel kõige lõpuks ära ka tappa (eriti, kuna vaataja terve nädal teab, et ta surma mõistetud on), oleks nagu tsipa lame arendus.
Kõige rohkem üllatas mind aga Oberyni kiire tapmine. Võinoh, 1 hooaja ikka vist kokku oli, aga tundus nagu väga suure karakteri mängutoomine. Väga palju fake-oute oli ka lahingu ajal. Nagu midagi Screami-Randy reeglite järgi eeldada, et joomine ja naised peaks alati surma poole viima (enne lahingut musitas oma naise või kellegagi ja kulistas veini peale), siis GoTis eeldaks just, et tegelased eiravad igasuguseid reegleid. Anything goes. Ja tundus, et ülbus saabki võidule. Kahjuks mitte. Oberyni surm oli ka kinda vägev.
Seda jäin ka mõtlema, et kui Mountain oma haavadest sureb, mis võib täitsa juhtuda, sest ta sai ka hea mitu piigihoopi, siis kas võit läheb ikka talle? Oeh, ainuke asi, mis Tyrioni päästaks, oleks, kui Stannis lendaks kohe laivi oma rahade eest saadud armeega ja uue Blackwateri korraldaks. Kuigi ma bankin ikka selle peale, et see oleks nii etteaimatav ja GoT doesn't do etteaimatav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 02. Juuni 2014, 14:46

Spoiler selle kohta, kus järgmine osa toimub ning tänaseid muljeid:
Spoiler :
Järgmine osa toimub täielikult Wallil. Peaks midagi S02E09 taolist tulema. Isegi lavastaja Neil Marshall mõlemal episoodil sama. Seega alles kümnendas osas näeme, mis Kings Landingus edasi juhtub. Isegi raamatuid lugenud olles pani tänane lõpp seest keerama.

Olen netis palju näinud arvamusi justkui fight pidanuks draw olema või, et Oberyn üldse võitis, aga tegelikult kaotaja on see, kes esimesena otsad annab. Ma arvan, et võime päris kindlalt öelda, et Oberyn enam elu ja surma vahel ei olnud peale seda, kui Mountain temaga oma asjad ära ajas :)) .
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuni 2014, 17:39

Yeah, ise vaatasin ka peale episoodi kiirelt imdb'sse ja põgusa kirjelduse järgi
Spoiler :
on näha jah, et täielikult the wallil toimub. Hea, iseenesest, see teema vajakski mingit Blackwaterit.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ronet » 02. Juuni 2014, 18:30

Spoiler :
Hakkasin just magama jääma ja siis tuli tänane osa jälle meelde. See mõjus nii häirivalt ikka..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Six-Fo » 02. Juuni 2014, 18:36

Oh kurat, lootsin et...
Spoiler :
... Viper saab nime teada "who gave the order" ja siis otsejoones lükkab hüppe pealt noa kõrri Tywin Lannisterile või kellegile, olles täiesti ükskõikne et sellele järgneks valvurite poolt kinni võtmine/tapmine, peaasi et kättemaks on tasutud.
Haigelt n***itakse(ma keeldun siin viisakamat sõna kasutama) ikka vaatajate ootustega :D Nii närvi ajab aga samas see teeb GoT'i nii eriliseks ja vaatamisväärseks.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuni 2014, 18:48

Samas, nii GoTilik on see, et
Spoiler :
just paar osa tagasi antakse via-Oberyn teada, et ta asub nüüd epic kättemaksule, tapab Mountaini ja Tywini ja kes kõik veel ära ja vaataja mõtleb, et sellega sätitakse nüüd mingi arc üles. Mingi passivselt arenev kättemaksu-line, mis areneb läbi paari hooaja. Ja siis BOOM 2 osa hiljem vajutatakse tüübi pea lõhki.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron