Troonide mäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ronet » 18. Oktoober 2013, 22:45

http://www.youtube.com/watch?v=5Krz-dyD-UQ Võib sisaldada spoilereid esimesest hooajast.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Detsember 2013, 22:20

Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Tiktak » 06. Jaanuar 2014, 14:28

Lõpetasin just 3. hooaja vaatamise ja ootan huviga järgmist.
Tiktak
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 06. Jaanuar 2014, 14:12

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 13. Jaanuar 2014, 12:18

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 14. Aprill 2014, 17:37

4x2 delfi public stiilinäide, enne kui episood muidugi eesti teleekraanidele jõuab (ei reaalselt, see on spoiler):
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 14. Aprill 2014, 21:03

Pole nagu tõesti kunagi nii haiget spoilerit näinud. Koheselt lahti lasta see inimene. Hea, et raamatud loetud :)) .
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 14. Aprill 2014, 21:25

4x2

Kauaoodatud moment, aga ometigi tekkis rõõmsate emotsioonide keskel ka ohtralt kaastunnet ja haletsust.

Got`i stsenaristid, armastan teid!

Sigur Ròs - The Rains of Castamere
https://www.youtube.com/watch?v=w3QW8PVyyNM
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Spellbound » 14. Aprill 2014, 21:33

Mul hakkas temast isegi kahju. See, mis ta on ja mis temast sai, polnud tema valik. Koletis sai temast teistel põhjustel.

Viimane kaader...jube ja siis Sigur Rosi lauluke

Spoilers. Seems legit.
Spoiler :
http://kotaku.com/the-big-thing-you-mightve-missed-in-last-nights-game-of-1563058360?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 14. Aprill 2014, 23:48

Täiesti haige käitumine delfi poolt ikka. Mõtled, et oled igasugust madalalaubalisust näinud neilt, aga see on midagi uut. Nii tore, et ma ise seda ei avastanud, oleks väga kuri olnud ikka. Seetõttu sain hea üllatuse osaliseks täna. Super osa.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas eerik » 15. Aprill 2014, 15:53

Spellbound kirjutas:Mul hakkas temast isegi kahju. See, mis ta on ja mis temast sai, polnud tema valik. Koletis sai temast teistel põhjustel.

wat. Räägi lähemalt. On mul midagi väga olulist märkamatuks jäänud? Ma pole raamatuid lugenud ja seriaali episoode olen ainult ühe korra vaadanud ning siiani pole ma mingit "vabandust" tema iseloomule ja käitumisele leidnud. Kõik teda ümbritsevad tegelased on temast paremad olnud ja teda pigem headuse poole suunanud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Spellbound » 15. Aprill 2014, 19:31

eerik kirjutas:
Spellbound kirjutas:Mul hakkas temast isegi kahju. See, mis ta on ja mis temast sai, polnud tema valik. Koletis sai temast teistel põhjustel.

wat. Räägi lähemalt. On mul midagi väga olulist märkamatuks jäänud? Ma pole raamatuid lugenud ja seriaali episoode olen ainult ühe korra vaadanud ning siiani pole ma mingit "vabandust" tema iseloomule ja käitumisele leidnud. Kõik teda ümbritsevad tegelased on temast paremad olnud ja teda pigem headuse poole suunanud.


Ütled, et oled seriaali episoode vaadanud ainult ühe korra ja raamatuid pole lugenud ning tahad, et ma spoilerdaksin nii mis hirmus?

Fine
Spoiler :
Joff sündis intsestist. Juba see on omaette põhjus, miks sai temast koletis. Joff teadis sügaval sisemuses, et pole õiguslik kuningas (üks põhjusest miks lasi Nedi hukata) ning et on oma ema ja onu "armastusest" sündinud. Kogu tema käitumine on põhjendatud sellega, et jälestas kõiki ja kõike, aga eelkõige iseennast seda endale tunnistamata, sest kuninglik võim lubas tal selle unustada.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas eerik » 15. Aprill 2014, 19:38

Ei ole eriti veenev põhendus aga OKEI...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Spellbound » 15. Aprill 2014, 20:08

eerik kirjutas:Ei ole eriti veenev põhendus aga OKEI...


Tegelase jaoks piisav ning tuleb välja, et ka minu.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 17. Aprill 2014, 14:44

Spellbound kirjutas:Fine
Spoiler :
Joff sündis intsestist. Juba see on omaette põhjus, miks sai temast koletis. Joff teadis sügaval sisemuses, et pole õiguslik kuningas (üks põhjusest miks lasi Nedi hukata) ning et on oma ema ja onu "armastusest" sündinud. Kogu tema käitumine on põhjendatud sellega, et jälestas kõiki ja kõike, aga eelkõige iseennast seda endale tunnistamata, sest kuninglik võim lubas tal selle unustada.


Spoiler :
Sel intsesti jamal võis ju ka mingi roll olla, aga nt Joffi õde on vägagi paljulubav terav pliaats ja väikevend kuigi väga häbelik, on suht normaalne heatahtlik laps. Ärgem unusta, et Dany sündis ju samuti intsestist. Pigem selle intsestiga autor vihjab, et suht 50-50 kuidas jopppab(vt Dany vend nt). Targaryen'id olevat läbi ajaloo olema kas hullud või geeniused. Mulle aga tundus, et Joffery käitumise suurim mõjutaja oli siiski ta ema. Cercei on ikka ilgemalt väärastunud mutt ja ta kasvatas oma vanimat poega nii valesti kui valesti annab, tehes muidu jobust ülimalt vastiku jobu. Ma olen küllatki kindel, et kui Cercei oleks beebist saati mingi ala Jon Snow identselt üles kasvatanud, oleks Jon Snow samuti ilgem jobu ja küllaltki halb tegelane. Mitte nii hull(nii figuratiivselt kui otseselt) kui Joff, aga siiski negatiivne.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ronet » 17. Aprill 2014, 16:33

Kas Spellil oli Hitlerist ka kahju?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist