Troonide mäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Ronet » 02. Juuni 2014, 22:34

Spoiler :
Pilt
Cersei ja Oberyn
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Juuni 2014, 13:02

Spoiler :
Oberynist väga kahju, igati sümpaatne ja muhe tegelane. :( Aga noh eks seda oligi oodata. Muidu üsna äge võitlus. Kuigi nad jätsid kauaoodatud kahevõitluse viimastele minutitele, mis tagas selle, et kogu võitlus arenes liiga kiirelt ja lõppes liiga ootamatult. Seda on GOT-is varemgi ette tulnud, aga nüüd tekkis küll tunne, et sarja loojad hoidsid aega kokku ja oluline moment muutus tänu kiirustamisele kuidagi väga suvaliseks, kiirelt mööduvaks. Aga mingil määral võibki seda GOT-i stiiliks nimetada. Olgugi, et kogu võitlus oli vägagi värvikalt lahendatud, täis teravaid rünnakuid Tywini pihta jne. Tyrioni lugu nõdrameelselst Orsonist oli üle prahi. Taaskord väga GOT-ilik. Action on tulekul ja kõik juba ootavad, aga pigem räägitakse üks värvikas lugu ära ja actionile lüüakse lihtsat käega (Y) Samas õige kah, pole vägivallas ju midagi üleliia stiilsed ja toredat.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Spellbound » 04. Juuni 2014, 23:28

Spoiler :
Pilt

Kõik ok :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 05. Juuni 2014, 01:12

Ühtlasi tahaks tänada LFT'd, kes mulle täna enne Edge of Tomorrow't ühe räige GoT'i spoileri andis (Y)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 05. Juuni 2014, 01:31

Püüan ikka ja alati endast parima anda (Y)


Vähemalt oli see positiivne spoiler.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 05. Juuni 2014, 01:34

LiveForThis kirjutas:Püüan ikka ja alati endast parima anda (Y)


Vähemalt oli see positiivne spoiler.


Ma ei pea küll viha või vimma vms, sest see oli lihtsalt apsakas ja kõigil võib juhtuda, aga how the fuck see positiivne spoiler oli :))
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 09. Juuni 2014, 08:33

Ma olen nüüd selles mõttes kõige sitemas seisus, et olen kogemata veel paari spoileri otsa koperdanud viimase nädala jooksul. Nii et ma tean umbes 3 väga tähtsa tegelase surma ja ilma raamatu geniaalse illustratiivsuse. Nii et suht ei liha-ei kala situatsioon. Lose-lose, nagu öeldakse.

4.9 oli kena, väga hästi lavastatud action-momendid. Muusika oli ka vägev, see theme songile oma spini ja see kummitav puhkpill seal kõrval, was epic. Neil Marshall oskab.
Spoiler :
Also, hiiglased olid vinged, oleks ehk rohkem tahtnud näha ja seda 100 000 efekti saada, hetkel tundus nagu rohkem skauting. Aga eks raske olekski ühe 50-minutilise osaga seda teha. Rip, Ygritte. Jon Snow läheb full Baueriks ära nüüd, kogu see lõpp oli küll täpselt nagu 24's.


Also, üks naljakas moment
Spoiler :
Kui Ygritte ütles Jon Snowle, et "We should have never left the cave" vms. Hiljem mõtlesin, et Neil Marshalli parima filmi, "The Descent" peategelased ilmselt ei nõustuks väga selle ideega :P
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 09. Juuni 2014, 15:18

Ainult kolmandat raamatut lugenud inimestele:
Spoiler :
Visuaalselt väga hästi tehtud osa, aga lõpus jättis ikkagi kuidagi pettunud tunde. Stannise saabumise järgmisesse osasse lükkamine oli imo viga. Lahing algas vist täpselt kusagil poole pealt ning võinuks vabalt sellele eelnevat crapi välja jätta ja oleks Stannis ka sisse mahtunud. Kindlasti olnuks parem lõpp ja oleks ka lahingule juurde andnud. Järgmisesse ossa oleks nagunii piisavalt head materjali jäänud ning Wallil oleks võinud näidata lahingu tagajärgi, Joni commanderiks valimist ning miks ka mitte Janose beheading arguse eest.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 12. Juuni 2014, 13:39

Game of Thrones sul on kõik kohad täis mega badass tegelasi ja seisuga s4e9 on sarja scariest bad-ass motherfucker kuramuse Thenn kõigist inimestest. Ma hakkan mingiks massive Joseph Gatti fänniks vist, puhtalt tema töö, MotM viimane ep. See Thenn ja hiljutine Banshee Albino - mingi epic typecasted creepy BAMF karjäär olgu tulemas tal elu lõpuni, liiga hea.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuni 2014, 11:29

Yeah, ja oligi
Spoiler :
Tywin nagu ma pakkusin. Väheke üllatav, et tema, samas väga hea surm. Kartsin juba Tyrioni pärast ka, kuna jäi toppama King's Landingusse kauem kui vaja, aga äge et oma kättemaksu sai. Fuck Shae.
Houndist on kahju, Aryast veits südametu, mitte ta piinu ära lõpetada, ilma Houndita oleks ta ammu ära tapetud kuskil mülkas. Tore, et GoT endiselt üllatada suudab, kuigi seekord oli üllatus väiksem, kuna juba eeldad, et juhtub midagi, mis pole etteaimatav ja kui Tyrioni surm oli õhus peaaegu pool hooaega, siis paratamatult ootad mingit vimkat sinna plaani. Kõik King's Landingu stseenid tänases osas olid kuidagi väga head, rõõmutu kants see ikka. Kuskil Braavos'es ja kohtades tundub elu palju muretum, KL'is on kõik nii muserdav alati.


EDIT: miks ma endiselt käin, olles lugenud ainult ühe raamatu, imdb teemades. Ei suudaks kolme käe sõrmedel üles lugeda selliseid vaikseid, subtleeliseid spoilereid, mida sealt saanud. Mõned on päris häbitud "millal see juba juhtub?" möönmised kah, muidugi. Lihtsalt naljakas, kuidas ma selleks nädalast-nädalasse suuteline olen, vaadates, et ma olen kõige suurem spoilerfoob, keda ma tean.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 16. Juuni 2014, 18:41

Spoiler :
Bran&co neid skeletone raiumas tõi mulle tagasi meeldivaid mõlestusi 2005 aasta hitfilmist Pirates.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Six-Fo » 17. Juuni 2014, 00:28

Mul hakkas....
Spoiler :
Houndist
...tõsiselt kahju :(


Spoiler :
Muutus ikka päris sümpaatseks tegelaseks juba, samas see Houndi ja selle mehise naise võitlus oli päris äge üllatus. Neid kahte poleks küll osanud taplemas näha.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas eerik » 17. Juuni 2014, 01:15

Spoiler :
Hodor.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuni 2014, 13:50

Spoiler :
Jessas küll, Tywini surm oli minu jaoks väga suur üllatus. Tywini tegelane oli kogu selle aja jooksul niivõrd suureks mängitud, et ma olin juba täiesti veendunud, et selle mehe murravad maha ainult Dany draakonid. Väga tugev stseen. Isa ja poja, väljatõugatu ja kuninga vahelise stseenina jube mõjuv stuff.

+ First men ja Children of the Forest! (Y) (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 17. Juuni 2014, 14:47

LiveForThis kirjutas:
Spoiler :
Jessas küll, Tywini surm oli minu jaoks väga suur üllatus. Tywini tegelane oli kogu selle aja jooksul niivõrd suureks mängitud, et ma olin juba täiesti veendunud, et selle mehe murravad maha ainult Dany draakonid. Väga tugev stseen. Isa ja poja, väljatõugatu ja kuninga vahelise stseenina jube mõjuv stuff.

+ First men ja Children of the Forest! (Y) (Y)


Spoiler :
Classic GoT, jep. Mängiti väga suureks ja mõjuvõimsaks tegelaseks ja siis tapetakse lambist sitamajas ära meetrise inimese poolt 2 noolega. Love it.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist